קניית אקדח עד 2000 שקל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית אקדח עד 2000 שקל

e-d-a

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אתה זכאי לרישיון נשק? התנאים מאד הוחמרו בזמן האחרון וגם מחיר הרישיון עלה (כ 400 שקל לשלוש שנים)

2. ברטה 9 מ"מ הוא גם בחירה טובה מאד הוא עולה כ900 דולר חדש אבל הם אקדחים מאד אמינים ככה שגם דגמים ישנים

יותר טובים מאד והמחיר יחסית נמוך

3. אמרת גלוק אז אני מניח שאתה לא בונה על תופי, אבל גם סמית' אנד ווסון וגם קולט מייצרים דגמיים עדכניים במחירים סבירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנשק שיש לשוטרים אני לא יודע אבל אני יודע שיש את האקדח שתמיד לוקחים אותו

הלבן אפור הזה הלו הוא ה desert eagle אקדח מדהים ! ויקר.

בכל מקרה כמו שאמרו לך לקבל אישור לנשיאת לא כל כך קל זה הוחמר בשנה האחרונה

אלא אם כן יש לך סיבה טובה לא יתנו לך סתם ככה כי בא לך להיות גבר גבר.

דבר שני תחליט אם אתה רוצה ללכת על 9 מקוצר או רגיל.

וכמו שאמר קודמי יש לך דגמים נחמדים מאד של קלט שאני אישית אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקדחים חדשים די יקרים באופן כללי ב2000 שקל אבל אפשר להשיג יד שניה טובים מאד

אין אקדחים אוטומטיים (כאילו יש פשוט אסור להחזיק כאלה או אוטומטי כלשהוא)

לשוטרים יש יריחו בדרך כלל שהוא הוריאציה המקומית לדזרט איגל אבל הוא יקר והוא בא בעיקר בדגמי 45. מאגנום

שזה כוח אש כבד מאד להחזיק סתם בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג במחירים, אבל אני יודע (מניסיון) שהגלוק 17 אקדח מצויין - לא גדול מדי, נוח מאוד לירי ושומר על הערך שלו. אישית אני אוהב את הבייבי יריחו, אבל הוא מאבד מערכו די מהר (בהנחה ואתה קונה חדש) - אם כי חווית הירי איתו הייתה הכי מהנה בשבילי.

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך למטווח, תירה בכלמיני אקדחים ותראה מה מתאים לך. בכלל, בשביל אקדח אתה צריך להיות אחרי צה"ל

ועם סיבה טובה מאוד להחזיק באקדח. הבנתי שאקדחים שעשויים מפולימרים, שוקלים פחות, ויותר קל לנקות אותם

אבל ככל הנראה הם גם עולים יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]Glocks only start at about 3000 NIS, my favorite is the G30 btw (MSRP is 700$). great gun, compact size, .45 ACP caliber, 680g w/o mag. 9 round magazine (2 raws).

don't buy an eagle unless you want a gun that's larger and weights more then the average sub machine gun. SigSauer ave very good either. and there's HK, which is probably the best SMG maker of all time, they make the MK23 and USP which are the civilian versions of military hardware. they extremly durable, however very expansive. any way like everything in our country, the variety is very small, you should check what's available first.

anyway check out the very nice site I found

http://world.guns.ru/

direct link to the handguns section

http://world.guns.ru/handguns/hg00-e.htm

and as far as I know you can't sell your gun or buy second hand, if you want to get rid of it you have to give it away to the police[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...