Bessmertniy הסביר שאפשר להפוך X800PRO VIVO ל - XT איך עושים זאת ? ומהם הסיכונים? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bessmertniy הסביר שאפשר להפוך X800PRO VIVO ל - XT איך עושים זאת ? ומהם הסיכונים?

tv-wonder2

Recommended Posts

לא יודע לאיזה טמפ' הוא מגיע אין לי חיישן.

הנה תוכנות לעריכת ביוס

http://www.theforumz.com/forumz/showthread.php?s=&threadid=89278

http://download.pchome.net/system/boardcard/16630.html

ועוד אחת

http://www.omegadrivers.net/bios/biosedit.cab

בתוכנה תיהיה לך אפשרות של LOAD לBIN של הביוס, משם יהיו אפשרויות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש תודה לך .

עודכן הATiTool החדש מאפשר קריאה של הטמפ', ליבה וזכרונות. במצב מנוחה ליבה 36 31. במצב מאמץ הגיע ליבה ל63 55. אבל זה מארז מאוורר, 5 מאווררים ויש מאוררר יונק שמעיף אוויר על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מ POWER COLOR , תשובה רשמית :

"The RADEON X800 VIVO " R42-PVD3 " and Memory Speed is 475 MHz and 900 MHz with 1.6 ns"

אם אני מבין נכון זהו אישור לכך שהכרטיס הוא עם ליבת AD .

עידכון : הפעלתי את ATITOOL , הקפצתי את ה ל 500 , ניכנסתי ל , ואחרי 3 דקות המשחק ניתקע , והייתי צריך לעשות RE START , מה ההסבר לכך ?

הטמפרטורה כמעט ולא עלתה....

האם אני אמור לשנות גם את עמודת ה MEMORY ? (או רק את עמודת ה - MEMORY ?).

אשמח לקבל  תגובת דוגמה. ובכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

שאלתי אותך אם אני צריך להגביה את שתי העמודות ביחד , או רק רק אחת העמודות ולא ענית לי כך.

לגבי בדיקת הארטיפקטים , באיזה מצב עמודות אני אמור להפעיל את זה ? (שתי העמודות על  500 ? עמודה אחת על  500)?

ואתה באמת מיתכוון שאני צריך להפעיל את זה במשך כמה שעות ?

עכשיו מה נותנת לי הבדיקה הזאת ? נניח שהוא מוצא איזשהיא בעייה , מה זה בדיוק אומר? והאם יש דרך לטפל בבעיה.

תשתדל לתת תשובות מקיפות לשאלות שלי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

שאלתי אותך אם אני צריך להגביה את שתי העמודות ביחד , או רק רק אחת העמודות ולא ענית לי כך.

לגבי בדיקת הארטיפקטים , באיזה מצב עמודות אני אמור להפעיל את זה ? (שתי העמודות על  500 ? עמודה אחת על  500)?

ואתה באמת מיתכוון שאני צריך להפעיל את זה במשך כמה שעות ?

עכשיו מה נותנת לי הבדיקה הזאת ? נניח שהוא מוצא איזשהיא בעייה , מה זה בדיוק אומר? והאם יש דרך לטפל בבעיה.

תשתדל לתת תשובות מקיפות לשאלות שלי.

תודה

המהירות זה לא העניין הקריטי פה, רוב השיפור במוד הוא כתוצאה מפתיחה של ערוץ נוסף של צ"ע פיקסל. לכן גם אם הכרטיס שלך לא יכול לעמוד במהירויות של XT המוד אפשרי עדיין, דרך ביוס של XT עם מהירויות מונמכות(מזה הייתי מציע לך להתחיל)

אתה יכול לשנות את שתי העמודות, זה לא משנה, כל עמודה מייצגת תדירות של רכיב אחר בכרטיס. אם אתה רוצה לבדוק את העמידות של הכרטיס שלך במהירויות של XT אתה צריך לעלות את שני העמודות למהירויות התואמות מהיוריות של XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר בעצם זה שברגע שאני יפתח את הארבעה "צינורות" שחסומים , ולאחר מכן יעשה צריבת ביוס , הכרטיס כן יוכל לעבוד במהירויות האלה של 500.

ולגבי בדיקת הארטיפקטים , לא קיבלתי תשובה ולכן אחזור על השאלות שלי:

ובאיזה מהיריות (של העמודות) עליי להריץ את הבדיקה.

תודה

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר בעצם זה שברגע שאני יפתח את הארבעה "צינורות" שחסומים , ולאחר מכן יעשה צריבת ביוס , הכרטיס כן יוכל לעבוד במהירויות האלה של 500.

ולגבי בדיקת הארטיפקטים , לא קיבלתי תשובה ולכן אחזור על השאלות שלי:

ובאיזה מהיריות (של העמודות) עליי להריץ את הבדיקה.

תודה

לא אני לא אומר את זה, אני אומר שהשיפור יווצר כתוצאה מפתיחה של צ"ע נוספים, ולא רק ממהירות, הצ"ע משפיעים יותר ממהירות, והפתיחה שלהם מספיקה.

תבדיקה צריך להריץ במהירויות של XT שזה 500 לליבה ו550 לזכרונות אם אני זוכר נכון.

אתה יכול להפוך את הכרטיס של לXT downclocked וזהו, הוא יהיה XT עם 16 צ"ע אבל הוא ירוץ במהירויות יותר נמוכות, תראה על איזה מהירויות הכרטיס שלך מתייצב, עצה שלי תקנה ארטיק קולינג, ותצרוב ביוס של XT על המהירויות האלה, זה עדיין יהפוך את הכרטיס לXT עם 16 צ"ע אבל המהירויות והביצועים יהיו נמוכים טיפה מXT רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עשיתי את בדיקת הארטיפקטים כאשר שתי העמודות נימצאות על 500 , תוך חצי דקה המחשב ניתקע !!

האם זה מסתיר אזשהיא בעיה של הכרטיס?

האם יכול להיות שברגע שהכרטיס עובר את גבול ה - 70 מעלות , הוא מפסיק לעבוד ? (זאת הטמפרטורה שהכרטיס הגיע אליה)

לגבי הפיכת הכרטיס ל XT : אתה מציע לפתוח את הצינורות , ולהשאיר את המהירות כמו שהן ב- 800 ?

האם אתה מיתכוון לכך שאחרי שאני אהפוך את הכרטיס ל XT עליי יהיה לעשות את השינוי (הורדת המהירות חזרה) ע"י עריכת ביוס?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש ממש מוזר הx800 מעולה לOC הוא מגיע למהירויות גבוהות יחסית. תבדוק מה כתוב על הליבה, והזכרונות. יש סיכוי שהכרטיס תקול, אבל לא נראה לי.

בכל מקרה משהו מאוד מסריח פה. ה10800pro מגיע עד 550~ ליבה ו1150-1200 . ללא קירורים מיוחדים ומודים לכרטיס, ודרכם הגיעו איתו ל630 ו1300~ לזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית מה זה תקול ??? מילה פלצנית משהו ....

תראה במצב הרגיל של 475 על 900 הכרטיס עובד מעולה .

יש דרך לבדוק אם הכרטיס "תקול" ?

לגבי הליבה זוהי תשובה רשמית של POWER COLOR :

"The RADEON X800 VIVO " R42-PVD3 " and Memory Speed is 475 MHz and 900 MHz with 1.6 ns"

ואין צורך לבדוק.

עד שלא נימצא את מקור הבעיה , אני מבין שאין טעם שאני אהפוך את הכרטיס ל XT ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית מה זה תקול ??? מילה פלצנית משהו ....

תראה במצב הרגיל של 475 על 900 הכרטיס עובד מעולה .

יש דרך לבדוק אם הכרטיס "תקול" ?

לגבי הליבה זוהי תשובה רשמית של POWER COLOR :

ואין צורך לבדוק.

עד שלא נימצא את מקור הבעיה , אני מבין שאין טעם שאני אהפוך את הכרטיס ל XT ....

תקול>תקלה>דפוק>נדפקת ;D איך לבדוק? תריץ אותו בלופים של 3dmark03 לופים ארוכים משהו כמו 5-10 תבדוק אם זה נתקע :\

לא הייתי מסתמך על התשובה של כי באמת מצאתי כמה מקרים, של כרטיסי מוזרים מאוד, שלא הצליחו להפוך אותם לXT.

לכן, אני מאוד מציע לך לבדוק מה כתוב על הליבה, ומה על הזכרונות(בשני צידי הכרטיס!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של נידפקת משולב עם סמיילי לא ממש הצחיק אותי, אם כי אין לי ספק שלא נידפקתי כי הכרטיס עובד ממש פצצה.

תראה יכול להיות כמו שאתה טוען שזה כרטיס שאי אפשר לעשות לו OC ולהפוך אותו ל XT ....

לגבי הליבה תראה ממש ניסיתי להוציא את הברגים ולא הלך , אני אנסה שוב , אולי אתן למישהו נוסף לפתוח את הברגים האלה ...

לא מתלהב מהתוכנה הזאת 3dmark03 , אבל אם בעזרתה אפשר לבדוק אם הכרטיס דפוק , אני אעשה את זה .

שכתבת לופים של 5-10 , אתה מיתכוון לדקות ? או למישהו אחר , (אני לא ממש שולט בתוכנה הזאת , השתמשתי בה רק פעם אחת לפני שלוש שנים)

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של נידפקת משולב עם סמיילי  לא ממש הצחיק אותי, אם כי אין לי ספק שלא נידפקתי כי הכרטיס עובד ממש פצצה.

תראה יכול להיות כמו שאתה  טוען  שזה כרטיס שאי אפשר לעשות לו OC ולהפוך אותו ל XT ....

לגבי הליבה תראה ממש ניסיתי  להוציא את הברגים ולא הלך , אני אנסה שוב , אולי אתן למישהו נוסף לפתוח את הברגים האלה ...

לא מתלהב מהתוכנה הזאת 3dmark03 , אבל אם בעזרתה אפשר לבדוק אם הכרטיס דפוק , אני אעשה את זה .

שכתבת לופים של 5-10 , אתה מיתכוון לדקות ? או למישהו אחר , (אני לא ממש שולט בתוכנה הזאת , השתמשתי בה רק פעם אחת לפני שלוש שנים)

חג שמח

לא אם התוכנה שלך "מלאה" יש לך שמה משהו repeated tests או משהו כזה תשים את זה על 5-10 כלומר שזה יריץ 5+ פעמים את הבדיקה. אם היא לא מלאה אז "תקנה" אותה.

לא אמרתי שהכרטיס לא טוב, אבל יש איזה שהו סיכוי מזערי לזה. :\

בכל מקרה ללא מידע נוסף על הליבה, והזכרונות(חשוב שיהיה משני הצדדים) אני לא יוכל לעזור לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...