שאלה מורכבת לגבי קנית מחשב- עד 3000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מורכבת לגבי קנית מחשב- עד 3000 ש"ח

גל פרידמן

Recommended Posts

אני צריך מחשב לאינטרנט ואופיס בלבד

בלי צורב

שהדגש הוא על מחשב כמה שיותר שקט, אני מוכן לשלם תוספת רק כדי לקבל מחשב שלא שומעים אותו

וזה הכרטיס מסך שאני רוצה

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=25_90&products_id=1167

מסך כבר יש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע שהכרטיס הזה מתאים לך יש כאלו שמקוררים פסיבית ויהיו עדיפים (מבחינת רעש) על פני הכרטיס הזה.

בין אם 5200 או 9200, ניתן למצוא אותם מקוררים ללא מאוורר.

שיקולים נוספים בהשגת מחשב שקט לחלוטין:

1. קירור מעבד - אתה צריך מחשב בסיסי, ואתה יכול להסתפק ב-AthlonXP שלא מתחמם יותר מדי, לשלב אותו עם קירור שקט סגנון ה-SilentBoost של או ה-Zalman 7000. הייתי נמנע ממחשב מבוסס פרסקוט 478 שמתחממם מאוד ודורש רציני.

2. קירור צ'יפסט - שים לב שאין מאווררים על הלוח, תבחר דגם שמקורר פסיבית (כמו ה-NF7-S2 של אם אני לא טועה).

3. כרטיס מסך פשוט עם פסיבי כמו שאמרתי..

4. מארז עם מאווררי 120 מ"מ נורמליים, כמו ה-Compucase 6A19 (לא שקט לחלוטין), או ה- Lanboy או ה- Sonata (שנחשב בתור פתרון שקט עם ספק כח איכותי של 380W, אבל יקר! בסביבות ה-800 ש"ח למארז + ספק).

5. ספק כח שקט.. יש לך את הפתרונות של , יש להם 410W אחד עם מאוורר 120 מ"מ שאמור להיות ממש שקט ונמכר בזיגזג כמדומני, או לחפש ספק כח של ZALMAN.

6. פאנל שליטה על מהירות/עוצמת המאווררים, כך שתמיד תהיה לך האפשרות להשתיק אותם לחלוטין.

7. כונן קשיח שקט יחסית, כרגע נדמה לי ש-Samsung נחשבים הכי שקטים, ואחריהם Seagate. אני אישית הזמנתי מגירות קירור מאלומיניום מחו"ל בשביל הכוננים שלי כדי להשתיק אותם עד כמה שניתן - את אלו.

קוראים לי רן מילשטיין, ואני חולה על שקט.. את המחשב שלי אתה לא תשמע אלא אם כן תתאמץ..  ;)

לבנות מפרט מסביב להערות האלו לא צריך להיות מסובך..

מעבד AXP2500 סביבות ה-580 ש"ח.

קירור - SilentBoost לדוגמא 160 ש"ח.

לוח אם - בערך 450 ש"ח.

זכרון - לאינטרנט ואופיס יספיקו 256 מ"ב של או אחרים - 300 ש"ח.

כונן קשיח - 80 ג"ב סביבות ה-450 ש"ח.

כרטיס מסך - סביבות ה-400 ש"ח.

אם לא צריך שום דבר אחר נשאר לך בסביבות ה-650 ש"ח להשקיע במארז וספק איכותיים.. נראה לי שאפשר אולי לדחוף כאן Compucase ואולי להחליף לספק TT השקט שציינתי בערך בתקציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...