כרטיס מסך - מה הכי חשוב לביצועים טובים אבל ב- 2D? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך - מה הכי חשוב לביצועים טובים אבל ב- 2D?

keypod

Recommended Posts

צ'יפ טוב או זיכרון?

אני מחפש כרטיס מסך טוב אבל לא יקר בטירוף בעיקר ליישומי 2D עם קצת משחקים אבל ממש לא באופן כבד

האם עדיף כרטיס כמו 9600 עם 256MB או אולי 9600XT עם 128MB?

האם PRO 9800 עם 128MB משמעותי ביישומי 2D?

מה יותר חשוב ליישומי 2D?

אני חושב גם קצת קדימה ל- LONGHORN

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עובד רק ב2D אז זה כמעט ולא משנה איזה כרטיס אתה קונה...

לאור העובדה שאתה חושב גם על הלונגהורן שצפויה לבוא (עוד הרבה זמן) אז רצוי שתקנה גם כרטיס שתומך בDX9 (מייקרוסופט והשטויות שלהם).

הכרטיס הכי זול שמתאים לדרישות שלך זה הFX5200. זה הכרטיס הכי זול בשוק שתומך בDX9, יש לו תמיכה בשני מסכים ובכל מה שאתה צריך...

למרות זאת, יש כאלה שיגידו שהאיכות תמונה ב2D של הכרטיסים של ATI הרבה יותר טובה.... אם אתה מעדיף ATI, אז תקנה איזה ראדון 9550 או משהו בסגנון...

אין לך צורך בראדון 9800 או 9600 אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עובד רק ב2D אז זה כמעט ולא משנה איזה כרטיס אתה קונה...

לאור העובדה שאתה חושב גם על הלונגהורן שצפויה לבוא (עוד הרבה זמן) אז רצוי שתקנה גם כרטיס שתומך בDX9 (מייקרוסופט והשטויות שלהם).

הכרטיס הכי זול שמתאים לדרישות שלך זה הFX5200. זה הכרטיס הכי זול בשוק שתומך בDX9, יש לו תמיכה בשני מסכים ובכל מה שאתה צריך...

למרות זאת, יש כאלה שיגידו שהאיכות תמונה ב2D של הכרטיסים של  ATI הרבה יותר טובה.... אם אתה מעדיף ATI, אז תקנה איזה ראדון 9550 או משהו בסגנון...

אין לך צורך בראדון 9800 או 9600 אפילו...

גם אני מעדיף ATI

אבל האם כמות הזיכרון גם חשובה?

כלומר 256MB יהיה עדיף על 128MB ב-2D ובלונגהורן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת "אני חושב ללונגהורן" אז לא יהיה לך שעפים מלחיצה בהם אז מה? אתה צריך את זה לא אתה לא זה סתם שטויות שווינדוס עושים שבלינוקס כבר קיימים לפני 4 שנים על חומרה לא כבדה בכלל וגם במק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלונגהורן אין קשר לכמות זכרון שיש על כרטיס המסך - כי מערכת הפעלה לא משתמשת בזכרון כרטיס המסך.

גם כרטיס 4mb יספיק חח של Circus Logic P:

לא מדוייק, בלונגהורן תיושם מערכת תצוגה חדשה שתעשה שימוש גם ב-3D מבוסס 9

חווית המשתמש תהיה ב- 3 רמות בהתאם לכרטיס המסך כאשר ברמה הגבוהה צריך לפחות 128MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...