שלום.מיפרט ,גג 2500 ש"ח ללא מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום.מיפרט ,גג 2500 ש"ח ללא מסך

andav

Recommended Posts

המארז בא עם מאורר 90 מ"מ אחד. צריך עוד אחד.

אתה הלקוח, אתה יכול לבקש הכל. מה הבעיה לשים גריז תרמי? מזרק לללא מעט מחשבים עולה 30 שקל.

בטח שה ART יותר טוב. ה עוד יותר טוב. אבל אתה לחוץ בכסף, אז לפחות ה HEC הפשוט הרבה יותר אמין מרוב הספקים הגנריים שיציעו לך בחוץ במארזים שעולים אפילו יותר. 6A19 עולה 360 ובא לפי מיטב ידיעתי בנועה רק עם מאורר 120 מ"מ אחד מאחורה. כלומר, אם תרצה עוד מאוורר 120 מ"מ מקדימה זה עוד 70 שקל, סה"כ 430 שקל. כמעט פי שניים מהמארז שהצעתי לך. אם יש לך את הכסף אז בטח עדיף. רוב המחשבים הנמכרים בשוק באים עם הרבה פחות טובים ממה שהצעתי לך מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OK,אני לוקח את המארז.

אני כניראה קונה מנועה(בעצם אתה יודע,המיפרט שלך :)).

אני מבין שהם חנות אמינה(ככה אני שומע בכל מיני מקומות)יש לך ניסיון איתם?

בקשר למאוורר ,אתה אומר לבקש עוד אחד גנרי שעולה 15 ש"ח.

ובקשר למישחה יש איזושהיא סיבה להניח שהם לא ישתמשו במישחה טרמית?

שוב, תודה רבה לך על השקעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK,אני לוקח את המארז.

אני כניראה קונה מנועה(בעצם אתה יודע,המיפרט שלך  :)).

אני מבין שהם חנות אמינה(ככה אני שומע בכל מיני מקומות)יש לך ניסיון איתם?

בקשר למאוורר ,אתה אומר לבקש עוד אחד גנרי שעולה 15 ש"ח.

ובקשר למישחה יש איזושהיא סיבה להניח שהם לא ישתמשו במישחה טרמית?

שוב, תודה רבה לך על השקעתך.

אני אומר שתראה איזה מאווררים יש ותקח אחד זול כי אתה לחוץ בכסף. בטח שעדיף ENERMAX אבל הוא יקר.

יש סיבה להניח שלא ישתמשו בגריז תרמי. בד"כ משתמשים במדבקה שבאה ב BOX. תבקש שישתמשו בגריז תרמי טוב. מקסימום תשלם עוד 30 שקל על הגריז וישאר לך בבית ממנו שזה תמיד טוב שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEGRAL, לדעתי אתה מכוון את הבחור לגבוה מידי.

א. כן, עדיף המפרט של אינטגרל.

אבל הבחור לא יתעסק בעתיד עם OC. בכל מקרה.

ולכן, כן, המארז יספיק. לדעתי גם לא חובה עוד מאוור (למרות שזה אפשרי...). המשחה התרמית או מדבקה זה מש לא משנה. אם אתה נותן לחנות להרכיב אז תסמוך עליהם. האחריות עליהם הם לא ינסו לגרום למחשב שלך לא לעבוד.

ההבדלים בין ה2200, 2400 וה2500 הם לא גדלים אבל ל2500 יש פוטנציאל יותר גדול לעתיד (ליבה יותר חדשה ויותר על הליבה). אם, כמו שציינת, זה מחשב בייתי ממוצע, ההבדלים לא גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MORTZI,

1) נתתי לו גם מפרט ל 2400.

2) גם כשאני קניתי את ה 1.6 נורטווד לא חלמתי על OC. היום אני בוכה על זה כי לקחתי אותו למען הביצועים בזמנו (RDRAM) ולמען היציבות עם 850MV של . אם אפשר לשים 2500 ולשמור על הפוטנציאל, אז למה לא?

3) המשחה התרמית יכולה לעשות הבדל של כמה מעלות. אז שוב, למה לא? במיוחד עם קרור מקורי.

4) זולים עם פרסקוט זה מתכון לבלגן. גם אוורור גרוע וגם ספקים גנריים, אבל לא סתם, בד"כ הזבל של הגנריים. בLOW END הבדל של כמה שקלים יכול לעשות הבדל גדול.

5) בשביל מה פרסקוט אם באופיס ואינטרנט ומשחקים ה 2500 לוקח ואם הקרור המקורי של הפרסקוט מרעיש?

אני לא חושב שאני מכוון את הבחור גבוה מדי. פשוט כמה הצעות ל FINETUNING שאפשר לחיות בלעדיהן, אבל אם אפשר אז שוב, למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, שלא תבין אותי לא נכון. אני חושב שההצעה של הפרסקוט היא מטומטמת.

כן, גם לי קרה עם מחשב שקניתי (P2-350 אם זה מעניין מישהו) שאחרי שנתיים וחצי הצטערתי שלא חשבתי על OC לפני (קניתי לוח חרא...).

אבל שוב, כרגע שהוא יעסוק בשאלה אם יש משחה או מדבקה או בשאלה עוד מאוורר (ועוד רעש) או פחות מאוורר זה לא כלכך משנה. ירצה בעתיד (הרחוק) לעשות OC, יחליף אז מאוורר למעבד וישים משחה תרמית, עוד 18 מאווררים וקירור מים לכ. מסך.

כרגע, שילך על הסטוק שהחנות נותנת. היא נותנת אחריות על הקומבינציאה הזאת? סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי הולך לכיוון אחר לגמרי, לקיחת כ.מסך OB, ובתמורה השקעה בספק איכותי, מארז מאוורר, זיכרון 512 והרד דיסק טוב.

מפרט מ KSP:

מעבדי ?AMD? Price Units Total

Athlon XP 2500+(512k 333) 510 1 510

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total

NF7-M + GF4ob 460 1 460

זכרונות? 400 Price Units Total

512MB A-DATA 460 1 460

דיסקים קשיחים? Price Units Total

80 GB 7200 ATA-100 (8MB) 410 1 410

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? CD-ROM Price Units Total

ASUS x52 110 1 110

מארזים? Price Units Total

HEC Compucase CI-6A19 390 1 390

Total price + system assemly 2530 ¤

for payments 12 X 231 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שהמארז זבל?

באמת סמתי לב שלא רשמתי את הדגם אבל בכל מקרה הכוונה למארז CHENBRO שזה אחד המארזים הטובים יותר שאני מכיר

הנה קישור לדגם הספציפי, ומנסיון הפרסקוט עובד בתוכו פצצה

http://www.chenbro.com.tw/product/product.jsp?p=1&s=102&pid=54

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי הולך לכיוון אחר לגמרי, לקיחת כ.מסך OB, ובתמורה השקעה בספק איכותי, מארז מאוורר, זיכרון 512 והרד דיסק טוב.

מפרט מ KSP:

מעבדי ?AMD?  Price Units Total 

Athlon XP 2500+(512k 333) 510 1 510

לוחות אם למעבדי ?AMD? ABIT Price Units Total 

NF7-M + GF4ob 460 1 460

רייזור,

הוא רוצה לשחק משחקים. לדעתי, למשחקים כרטיס מסך נפרד ושפוי זה הכרח במקום ה GF4 המוחלש על ה NF7M.

מי אמר לכם שהמארז זבל?

באמת סמתי לב שלא רשמתי את הדגם אבל בכל מקרה הכוונה למארז CHENBRO שזה אחד המארזים הטובים יותר שאני מכיר

הנה קישור לדגם הספציפי, ומנסיון הפרסקוט עובד בתוכו פצצה

http://www.chenbro.com.tw/product/product.jsp?p=1&s=102&pid=54

LOL.. הנחנו כי כשכותבים , מארז מפורא וכו'... זה בד"כ ה CASE.

בנוסף, איזה ספק יש בתוך ה CHENBRO? הלוחות בתוכן ממש לא משהו.

תנסה AXP2500 למשחקים ואופיס, ואני בטוח שתתרשם יותר מאשר עם פרסקוט 2.4 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, טעות שלי אבל אני אף פעם לא מתעסק עם מארזים סטנדרטיים

האמת אף פעם לא ניסיתי AMD

יותר בגלל שהלקוחות רוצים לדעת שיש להם פנטיום 4 בפנים ולא בגלל שלא רציתי

בכל אופן היום התוודעתי לפורום הזה ואני רואה שאתם די מתרשמים ממנו אז אני הולך לארגן לעצני אחד מיד אחרי החג ואחר כך תהיה לי חוות דעת משל עצמי,

בכל אופן אם אני רוצה להשוות אותו לפנטיום 4 .... נאמר שאני הולך על 2600 , מה המקבילה שלו אצל אינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...