מפרט מבוסס XP2500+ NF2 (ללא מסך וציוד הקפי) ב-4500 ש"ח. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מבוסס XP2500+ NF2 (ללא מסך וציוד הקפי) ב-4500 ש"ח.

e.t

Recommended Posts

מצטער אתמול בערב/לילה האינטרנט שבק לכמה שעות (עבודות תשתית של בזק), לכן לא יכולתי להגיב.

הוספתי רמקולים ועכבר פשוט.

ושיניתי את ההזמנה (מודגשים השינויים):

AMD XP 2600 Mobil 690.¤ 1

EPOX 8RDA3+ REV 3.2 550 ¤ 1

TWINMOS 512MB 400mhz 540 ¤ 1

WD 120/7200 SATA 8MB 580 ¤ 1

ALBATRON FX5900XTV 1200 ¤ 1

ASUS X52 110 ¤ 1

Floppy 1.44 TEAC 60 ¤ 1

COMPUCASE CI-6A19 WHITE 360 ¤ 1

Thermaltake Volcano Silent Boost 160 ¤ 1

ALTEC LANSING AVS300 BLACK 210 ¤ 1

MICROSOFT WHEEL OPTI 60 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

סה"כ 4690 ¤

אם מחר ייסתבר שיש 9800 PRO עם R360 אני אקח אותו.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המובייל נחמד, אבל ל OC מתון מיותר לדעתי.

הסיילנט בוסט קצת חלש לטעמי למרות שאפשר לחיות איתו.

לא מכיר את ה AVS300 - אבל תבדוק אותם ב"אודיו".

עריכה: למה לקנות TT ב 160 אם יש זלמן ב 175. שנועה יורידיו את המחיר של הזלמן:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_934_937&products_id=4298

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי זלמן 7000 אבל הם התקשרו כי יש איזה קבל בלוח שמפריע לגוף של הזלמן...

אז הייתי צריך לבחור משהו אחר, כשהשקט משחק תפקיד.

Silent Boost היה אופציה טובה (אני יודע שהוא פחות יעיל מהזלמן, לא נורא).

המעבד יישאר מובייל.

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות של טווינמוס לא משהו בכלל בOC וזה אני יכול לאמר לך על פניות רבות של חבריי פורום אליי, אני בעצמי בדקתי אותם גם.

יש כאלו שנתקעו בבאס 205MHZ בגלל הזכרונות, יש כאלו עם 215MHZ בלחץ גם.. אני אישית הגעתי ל213MHZ איתם..

הקירור שלקחת עושה עבודה טובה, אבל חבל שלא להשקיע עוד איזה 15שקל ולקבל את הזלמן 7000 שעושה עבודה הרבה יותר טובה.

לדעתי תיקח NF7-SL , אין לו קבלים שיפריעו ,יותר זול וכמובן הרבה יותר טוב בהרבה בחינות מהEPOX 8RDA3+ . (לגביי בעיות תאימות, לא מצאתי עם הלוח הזה ובכלל בעיות תאימות נפתרו מזמן בביוסים האחרונים)

לגביי הזכרונות, ממליץ על יונדאי או לפחות.-> טווינמוס לא משתלם מבחינת ביצועים..

סה"כ תתחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי זלמן 7000 אבל הם התקשרו כי יש איזה קבל בלוח שמפריע לגוף של הזלמן...

אז הייתי צריך לבחור משהו אחר, כשהשקט משחק תפקיד.

Silent Boost היה אופציה טובה (אני יודע שהוא פחות יעיל מהזלמן, לא נורא).

המעבד יישאר מובייל.

עוד משהו?

אז חותכים את הקטע הקטן שמפריע זה כולה חצי קליפס מסכן גם אני חתכתי אותו בשלוש דקות זהו והתקנתי את הגוף בלי בעיה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות של טווינמוס לא משהו בכלל בOC וזה אני יכול לאמר לך על פניות רבות של חבריי פורום אליי, אני בעצמי בדקתי אותם גם.

יש כאלו שנתקעו בבאס 205MHZ בגלל הזכרונות, יש כאלו עם 215MHZ בלחץ גם.. אני אישית הגעתי ל213MHZ איתם..

הקירור שלקחת עושה עבודה טובה, אבל חבל שלא להשקיע עוד איזה 15שקל ולקבל את הזלמן 7000 שעושה עבודה הרבה יותר טובה.

לדעתי תיקח NF7-SL , אין לו קבלים שיפריעו ,יותר זול וכמובן הרבה יותר טוב בהרבה בחינות מהEPOX 8RDA3+ . (לגביי בעיות תאימות, לא מצאתי עם הלוח הזה ובכלל בעיות תאימות נפתרו מזמן בביוסים האחרונים)

לגביי הזכרונות, ממליץ על יונדאי או לפחות.-> טווינמוס לא משתלם מבחינת ביצועים..

סה"כ תתחדש..

לגבי הלוח - המחשב כבר מורכב אני רק מחכה לכרטיס מסך. אני אעשה להם את המוות עכשיו.

חוץ מזה אני מרוצה מהבחירה שלי לגביו.

אם אני אחליף משהו זה יהיה רק את הזכרונות - גם כן לא בטוח.

וטומי - גם הגוף כבר מורכב (הרכיבו כבר SP 97 ופירקו, שמו זלמן 7000 שביקשתי וראו שלא מתאים אז בסוף בחרתי Silent Boost...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה מזמין לא הבנתי חח אין יל כוח לקרוא עכשיו את כל ארבע הדפים  :-\  :-\

אם זה היה מפנדה אתה יכול לבקש מהם לחתוך תחצי קליפס שמפריע כי למעבד כזה וולוח כזה פשוט כזה לא טוב לפי דעתי כדי מאוד מאוד להשקיע ולקנות

זלמן 7000B ALCU!! יותר טוב אם הם לא יסכימו תקנה אותו תחתוך ממש ממש חצי קליפס וזהו אם אתה לא יודע כמה בדיוק אני יעלה תמונה שתראה שזה כלום!

בכל צד הרי יש שני חורי איגון הפני הוא בשביל פנטיום 4 ואמד אטלון והחיצוני הוא בשביל אמד 64 ביט...

עכשיו אתה חותך בצד אחד חלק קטן ממש ממש קטן ככה שיהיה לך חור איגון פנימי טוב וחצי חור איגון חיצוני זהו.. ואחרי זה זה מתאים בלי בעיה   ;) ;)

לפי דעתי שווה להשקיע אם כבר לקחת לוח כזה ומעבד כזה וזיכרון כזה  ;) ;)

וכמובן תתחדש ותהנה איתו!! מקווה שלא יקרה מה שקרה אם המחשב שהיה לפני (טפו טפו טפו  ;D)

הינה אצלי זה חתוך ככה:

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200409090054083765&id=200409090054375013&user=tommyw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טומי, חבל שאתה מגיב בלי לקרוא.

אם אין לך כוח לקרוןא פשוט אל תגיב - כי אתה אומר דברים שלא קשורים.

בקצרה: המחשב הוא לא בשבילי, אני (או לצורך העניין בעל המחשב) לא יחתוך את הגוף של הזלמן.

ובכלל, זה לא פורום . אם הייתי רוצה הייתי שואל איך להנדס את הגוף ללוח...

וההזמנה היא מנעה.

תודה על לא דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תיקח ABIT NF7-SL , אין לו קבלים שיפריעו ,יותר זול וכמובן הרבה יותר טוב בהרבה בחינות מהEPOX 8RDA3+ . (לגביי בעיות תאימות, לא מצאתי עם הלוח הזה ובכלל בעיות תאימות נפתרו מזמן בביוסים האחרונים)

LOL ואם תהיה לך תקלה עם הלוח אז כנראה שגם תהיה לך תקלה עם היבואן של ABIT במקום דיבור נעים והתנצלות מהיבואן של EPOX:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=80979.msg715739#msg715739

מה אתה באמת חושב שנועה מבלשטים אותך? שמעתי בדיוק אותו הדבר ממישהו אחר שמוכר הרבה ככשאלתי אותו למה הוא לא קונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה באמת חושב שנועה מבלשטים אותך? שמעתי בדיוק אותו הדבר ממישהו אחר שמוכר הרבה ככשאלתי אותו למה הוא לא קונה .

בקיצור, יש דעה מגובשת וחיובית על ה-8RDA3+ ?

(תגידו שכן כי גם ככה אני אל מחליף... ;D זה מורכב כבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, זה לא קזינו, זה נקרא אחריות. כשרייזור יקבל חזרה את הלוח לא תשאר לו כבר אחריות.

אני מכיר אחד שקנה AN7 שהיו ידועים בבעיות שלהם, הוא החליף החזיר לחנות (זיגזאג) איזה 6 פעמים וכל פעם החליפו לו על המקום.

זה לא קזינו זה החנות, אם היא רוצה לספק שירות טוב , היא תספק אותו כמו שצריך!

NF7 לוח חזק וטוב, לא ידוע בבעיות בכלל במיוחד V2.0 , רק אם תשפוך עליו איזה שקית בדיל מותכת או שתשבור לו את הNB הוא יתקלקל (תבין את הרמז ויש המון)

EPOX יש לי (שניים) , אין לי בעיות איתם, הם דיי בסדר, e.t תתחדש, העיקר לא היתפשרת על פחות מאחד הטובים של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...