מפרט מבוסס XP2500+ NF2 (ללא מסך וציוד הקפי) ב-4500 ש"ח. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מבוסס XP2500+ NF2 (ללא מסך וציוד הקפי) ב-4500 ש"ח.

e.t

Recommended Posts

עריכה: לפחות ה שאני מכיר הם CAS3.

e.t - נו על מה אני מדבר? על ההיניקס, באים עם הצ'יפים של יונדאי , תברר אם יש להם צ'יפים מסדרה D43 .

תראה את השיאים בSingle Channel , הם של אותם יונדאי -> יפה שאמרת שהם לא נשמעים לך.. ;)

http://s6.invisionfree.com/underclock/index.php?s=061cdcf6fd5949b91594c9a1960942db&showtopic=28

לגביי תזמונים, הם מגיעים בCAS3 על 400MHZ , אך יורדים בלי בעייה לCAS2 באותם 400MHZ וממשיכים כך עד 233-235 ומעל זה CAS2.5 שזה נגיד עד 250MHZ ומעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואנה SubX אתה משוגע...  :o

אמרתי לך אני לא הולך על OC רציני - זה יהיה בטח משהו בסביבות 200-215*10.

זה הכל.

גם לא אכפת לי תזמונים והשטויות האלה (אף פעם גם לא התעמקתי בזה ממש - תסלחו לי).

לגבי הכרטיס מסך - ברור שאני אחכה לחמישי ורק אחריו נהיה חכמים יותר.

ושוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח והזכרונות נותנים לך את זה בלי מאמץ, why not?

או במילים אחרות, איך שאתה רוצה, אני ניסיתי לעזור ;)

לפחות באותם ה215Mhz היית נהנה מCAS2 ;) :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e.t , אני פשוט לא מבין אותך , בכל מקרה , גם אם תעשה ל3200 , ה3000+ 64ביט יתן לך ביצועים יותר טובים(לא בגלל ה64ביט , הוא פשוט יותר טוב!) , והוא יהיה ללא OC! , וגם הלוח בא עם פיצ'רים טיפה יותר טובים(כרטיס קול יותר טוב , ALC850 עם 7.1 וביצועים יותר טוב , ו3יציאות אנלוגיות+3 דיגיטליות+אופטית+קוקסיאלית) , וזה אותו מחיר , עם 9800פרו שבתכלס בלי פילטרים יותר טוב מהFX5900XT בערך ב10-15אחוז , עם פילטרים זה מגיע לבערך 30-40אחוז... , ואותו מארז רק עם קצת יותר איורור(הגירסא החדשה כאמור באה עם שני מאוררים של 120ממ ותעלת אוויר ישירות למעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש הרבה הגיון במה שסטינגר אומר חוץ מעניין ה KSP. אבל גם בנועה אם אתה קונה 2500+זלמן אתה קרוב באופן מפתה ל 2800 64 ביט. שווה מחשבה. הלוח עולה בדיוק אותו דבר ולא צריך קרור נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה עכשיו באמת התקלתם אותי.

רק תסבירו לי במה מעבד AMD64 יותר טוב מ-XP2500? באמת אני שואל...

אגב יש איזה באנ'צמרק? לינק?

עכשיו עזבו רגע את KPS, כי אני לא קונה משם!

בכל מקרה כל היתרונות (כביכול) של הלוח עבור ה-64 לא מרגשים את מי שהולך להיות בעלי המחשב אבל שיהיה...

אז בואו תעזרו לי ליישם את ההצעה שלכם עם המחירים מהאתר של נועה. ונראה על מה אנחנו מדברים

מי מביא מפרט נורמלי?

ואל תשכחו גם קירור שקט עבור המעבד.

תודה חבר'ה!  :-*

עריכה: מור מאיפה צצת? שמעתי באמת על המוביילים, מה הסיפור שלהם?

יאללה חבר'ה, מי לוקח חסות על הדיון? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינק,

64 ביט 3000 מול AXP3200 במשחקים (אם תדפדף תראה הכל).

http://www.legitreviews.com/Reviews/prescott_7.shtml

עריכה:

זה משהו קצת יותר מקיך הכולל את ה 64 ביט 2800:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2038&p=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוביילים הם למעשה AXP רגילים שיכולים לעבוד על מתח יותר נמוך (מה שאומר שבמתח סטנדרטי הם יתחממו פחות ויגיעו רחוק יותר בOC) והם יותר קרים. המכפלה שלהם פתוחה ככה שאם זה לOC וזה בכל זאת בנאדם שמבין טיפה יותר מבחור רגיל אז ההשקעה של העוד 100 שקל שווה את התוספת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...