מה זה קירור אוויר? אמרו שT-bred יכול לעשות OC ב..... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה קירור אוויר? אמרו שT-bred יכול לעשות OC ב.....

Ibrow-Now

Recommended Posts

זהו זה יהיה ממש טוב........ אפשר יהיה לקנות רק גוף טוב וזהו.

נגיד את הגוף של Volcano 7+ או אפילו של Dragon Orb 3 אם אני לא טועה, ולהוציא ת'מאוורר והרי לכם שקט לחלוטין........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אוקיי ...... על כמה וולט הוא הולך לעבוד ? 1.5 ? או 1.65 ?

אני אשים את שני המקרים . במקרה הראשון המעבד בתדר של 1.533 GHZ יפיק 62 וואט חום , ואין מצב לקרר אותו בקירור פאסיבי , כי יקח לסינק יותר מדי זמן לפזר את החום בצורה עצמאית , לכן תוך פרק זמן קצר יתחמם כל העסק , ויתקע . באופציה השנייה , 1.5 וולט , המעבד יפיק בתדר כזה 51 וואט חום , וכאן כבר אפשר לחשוב על קירור באמצעות סינק פאסיבי , גדול , HYBRID . באופציה של 1.65 תצטרך חתיכת אלומיניום בגודל המארז שלך כדי לקרר אותו פאסיבית . הנה לך הנימוק . אם תוריד את המעבד על 1.5 וולט , יש מצב טוב מאוד אפילו לקרר אותו עם AX7 או כל מיני חיות כאלה עם 2 מאווררים של 120 מילימטר במארז , שמסתובבים ב9.5 RPH ..... סיבובים לשעה .....

וכאן אני מדבר על מעבדי ו-MP למיניהם , המעבדים החדשים יתחממו אפילו פחות , אז זה בעצם אפשרי , עכשיו כשאני כותב את זה , ואפילו מאוד הגיוני .

1.533 יהיה מאוד קל לקרר פאסיבית . טעיתי . ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מעבד AXP יכול להגיע ל-1.9 עם אוויר..

אפילו ה-AXP1600 שהם 1400מ"ה (מהחדשים) מסוגלים לעשות זאת..

אבל עם רציני. וזרימת אוויר טובה במארז.

תשכחו מפסיבי אין מצב..

מה שכן אתם יכולים לשים איזה 80מ"מ שקט על היטסינק טוב (כמו ה-AX7 ודומיו), כמו Papsat 19dBA 26.5CFM או Vantec 21dBA 27CFM ואני מבטיח לך שלא תשמע אותו בכלל..

יש גם Papst 12dBA 20CFM...

כל דבר עד ה-25dBA ככה אני מאמין יהיה מאוד מאוד שקט ולא מפריע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

קירור פאסיבי זה בלי אמצעי עזר , כגון מאווררים , מים , או כל דבר אחר . חתיכת מוליך חום שמפזר את החום על ידי מגע עם אוויר .

קירור אקטיבי זה שכן נעזר באמצעים , כגון מאווררים , חזקים יותר , חזקים פחות , שמזרזים את פיזור החום של המוליך שאותו אתה שם על הרכיב המתחמם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...