סם הררי וליאור פרידמן, נער ונערת השנה לשנת 2004. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סם הררי וליאור פרידמן, נער ונערת השנה לשנת 2004.

R0ck

Recommended Posts

ודי, אנשים, זה כבר דוחה.

הקנאה אוכלת אתכם, בדיוק אותך, דריה, כל תגובה, את גיבה עליה, כי זה נושא כ"כ טעון אצלך.

כן, הבן לא הכי חתיך, מסכים, אבל הוא חמוד +.

הבת יפה.

קוף, הוא לא.

ואני בטוח שמה שאת לא תעשי, את לא תראי כמוה, שוב, שום דבר עליך, ואני בטוח שיש לך איכויות אחרות, והרבה מאוד, אבל זה, אמממ, איך לומר את זה שתביני.... "נייט" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנקודה שלי היא שיש אנשים יותר יפים ומשום מה הם לא דוחפים את התחת לתחרויות הדפוקות האלו, וזה אולי מה שהופך אותם לעוד יותר יפים. קנאה? לא נראה לי. אני מקנאת במעט מאד אנשים וזה לא בגלל מראה חיצוני כי אם כן אז אולי הייתי משקיעה בהופעה שלי קצת יותר. בינתיים אני לא ראיתי מספרה... מאז שאמא שלי גררה אותי לאחת בגיל 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מסכים עם זה.

בכיף אפילו.

שישנם, ברחוב, ברמה היומיומית אנשים הרבה יותר יפים.

ואפילו די אמרתי את זה, אבל זה מגיע נגד הזוכים לפסים אישים, וזה כבר דוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם קצת נשמע לי דפוק כזה שמעריכים אנשים בגלל יופי חיצוני בלבד, אנחנו הופכים חברה כל כך שטחית.

שלא לדבר על העובדה שמשקלן של מלכות היופי ירד בממוצע ב-30 קילוגרם ב-50 השנה האחרונות, והגובה

לעומת זאת עלה. אז בעצם מה שיפה היום זה קולב עם ליפסטיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

For reality, we have the Reality.

שיוחזרו כל הסיטקומים לאלתר!

סיט-קומס זה נחמד, בערוץ 3 יש הרבה אבל רוב היום זה סתם קקה ואופרות סבון. תכניות ריאליטי - אפ יורס. יש לנו מציאות, היא מסריחה ואנחנו צריכים להתמודד איתה ולא ליצור תכניות עם 20 חרמנים בוילה אחת או 20 תחרויות יופי דפוקות בשנה. מעניין כמה כסף הולך על זה? מאיפה ראשות השידור ובעלי הערוצים מקבלים את התקצוב? תקנו אותי אם אני טועה אבל ממשרד התרבות, לא? יש משרד תרבות כדי שהעם יקבל תרבות, לא תת-רמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 2 מקבל כסף ממשרד התרבות?! איפה... הוא ערוץ מסחרי שמרוויח כסף מפרסום, לא שמתם לב כמה פעמים מזכירים את "רייטינג" ו"לאשה" ו"את" המודל וכל הבולשיט הזה?

פרסום פרסום ועוד קצת פרסום שהופך לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק במבט שני שמתי לב לאודם, OMFG :\

האמת, שניהם עקומים. הבחור עוד נראה.. אה.. ישראלי סביר, אבל אודם WTF?

והזאתי, משהו לא בסדר אצלה, משו לא בפרופורציות... ממש לא "נערת השנה" ::)

אגב לא ראיתי אף לא פרק אחד של כוכב נולד, לא 1 ולא 2 כי זה interesting my ass. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...