שאלה על פיזיקה 5 יחידות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על פיזיקה 5 יחידות

lion03

Recommended Posts

שכחת להגיד לאן אתה רוצה להתקבל

אם זה לאונורסיטה- יש לך מעל 80 סופי פיזיקה אתה לא צריך לעשות השלמות

יש לך מתחת, נחשב שלא עשית.

כעיקרון אין הרבה קשר בין פיזיקה ולאקטרוניקה

חות מפרק אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת להגיד לאן אתה רוצה להתקבל

אם זה לאונורסיטה- יש לך מעל 80 סופי פיזיקה אתה לא צריך לעשות השלמות

יש לך מתחת, נחשב שלא עשית.

תיקון קל מתחת ל70 זה נחשב שלא עשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ממה שאני מבין אם אתה רוצה ללמוד מיקרו-אלקטרוניקה צריך שיהיה לך את הבסיס , ואני מגדיש רק את הבסיס של חשמל

נראה לי אבל נותנים לך אותו כמבוא קצר בשיעורי אלקטרוניקה. לרוב בביה"ס לוקחים בחשבון שאין לך ידע מוקדם בנושא.

בכל מקרה עדיף לכך לדעתי לשאול על זה בביה"ס או באוניברסיטה שמה בטח יתנו לך תשובה מפורטת ורלוונטית יותר בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית לא צריך פיזיקה ללימודים לתואר אלקקטרוניקה, אבל -

א) האוניברסיטאות הנחשבות נותנות ניקוד בונוס גבוה למדי למועמדים עם 5 יחידות פיזיקה, מה שיקל עליך להתקבל לקורסים שאתה רוצה גם במוסדות יותר מכובדים. עם זאת ברוב האוניברסיטאות יתנו ניקוד בונוס גם על כל מקצוע 5 יחידות "מדעי" אחר - כמו מחשבים, כימיה או ביולוגיה.

ב) באוניברסיטת תל-אביב לדוגמה, תלמידים שלא למדו פיזיקה בתיכון צריכים לעבור קורס "פיזיקה 0" שכולל מבוא לתחום הפיזיקה.

ג) בקורסים כמ פיזיקה 1,2 (שהם חובה אגב באלקטרוניקה) יש בד"כ יתרון לאלו שלמדו פיזיקה בתיכון, כי הם כבר מבינים את דרך המחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להמשיך ליג יד אני לא חושב שפיסיקה יעזור לך במיוחד...

מלמדים אותך את כל הבסיס שאתה צריך לדעת ואחר כך באוניברסיטה רוב החומר הזה יורד לך מהלימודים הרגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעשה יג-יד אז אתה תעסוק בזב בצבא!!!

עכשיו אני אתודעי למערכות הספק ובקרה......ובמכללה שלי בשביל להתקבל צריך 7 יח"ל במקצועות החשמל +לשון ,3יחידות אנגלית ו3 יחידות מתמטיקה-זה המינומום בשביל להתקבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ברשת אורט (אני חושב שרק ברשת אורט) אם אתה עושה י"ד אתה מקבל פטור מהקורס הכי קשה וארוך

(כמובן באלקטרוניקה)

ואם אתה יכול לעשות את הבגרות בפיסיקה ולהוציא יותר מ70 זה אחלה

אם לא אז חבל על המאמץ כי אתה תשלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שלפחות את הקורס הקדמה על חשמל הנדסאים לא צריכים לעשות אז זה כבר לוקח לך את הקטע הבעייתי בפיסיקה

פיסיקה 5 יח' הוא לא מקצוע קשה אבל הוא לא לכל אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו אחר שאתה רוצה ללמוד , קח אותו. בסך הכל לימודים.

אחרת - קח פיזיקה.

כשאתה בתיכון אתה לא צריך לחשוב יותר מדי על העתיד. הרבה ממה שתלמד בתיכון לא ישנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...