הסתיים המשחק ישראל צרפת: 0-0 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסתיים המשחק ישראל צרפת: 0-0

rk666

Recommended Posts

הם רצו על השידור הזה 250 אלף דולר !!!

מזה ההגזמה הזאת על שידור של משחק כדורגל שעורך כולה 90 דקות :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים תגובה הכי קרובה לרשמית מHOT ?

אז ככה - השעה 22:01 - 70 שיחות בהמתנה במת"ב שירות לקוחות - בטעות בשידור האנלוגי המשחק שודר עקב בעיה טכנית לכ15 דקות...ובתבל באנלוג שודר בחצי שעה בלי כוונה

סתם שאלה, למה מה קרה שמותר להם לסגור ערוץ שאני משלם עליו מתי שבא להם? מה זה השטויות האלה? אני מריח פה תביעה ייצוגית או מה?

מותר לפי החוזה לחסום ערוצים - ואפילו לסגור את הברז לכל הערוצים עד 48 שעות - בתשלום.

ואם היו משדרים אז היתה תביעה ייצוגית נגד כל גוף שמשדר ע"י חזי משהו  בעל זכויות היוצרים.

והאיסור הוא על פי חוק כי התשלום הוא עבור הערוצים - אבל לא למשחקים שהערוץ רשאי לחסום- ואף אחד לא שילם כדי לראות את המשחק אז היו חייבים לחסום את השידורים - איזו אחת ביקשה מהמוקד שידורים שלנו שיקליטו לה את המחשק (המוקד חסם שידורים ) חח

יום טוב ולילה טוב אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי... גנבים.

ד"א ממתי למשחק כדורגל יש זכויות יוצרים ? מאוד מעניין.

יש ערוץ צרפתי והוא משדר את המשחק הזה, אני משלם לHOT על הערוץ הזה וכשסוף סוף משדרים שם פעם אחת דבר שאני רוצה לראות בכל ה12 שנה האחרונות אז חוסמים לי ת'ערוץ הזה... כוס סעמק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א ממתי למשחק כדורגל יש זכויות יוצרים ? מאוד מעניין

תתפלא שיש כי הכל הולך מסביב לכסף כמובן.

למה את שבת של כדורגל או ליגה אנגלית שלפני שנתיים ראית חינם עכשיו אתה צריך לשלם 19.99 ש"ח עבורם ? הקבוצות רוצות כסף - ומי שקונה את זכויות השידור למשחקים רוצה כסף ורוצה להרוויח - על חשבוננו.

אני סמכתי על ערוץ 1 שיקנו את המשחק - כי את האגרה בזמן הם יודעים לקחת אבל לשדר משחק של הנבחרת לא בראש שלהם. :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...