שנת לימודים חדשה בפתח - בהצלחה לתלמידים, שנה טובה ומוצלחת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנת לימודים חדשה בפתח - בהצלחה לתלמידים, שנה טובה ומוצלחת

Merrymoon

Recommended Posts

תודה,

אני עליתי לכיתה י'

בלבלו לנו את המוח על 12 ואז הלכנו הביתה

אני באלקטרוניקה, יש לי 58 שעות בשבוע :jump:, לתכנות יש 67 שעות :lol: :lol: :lol: ולצירוף מקצועות יש 82 שעות :lol: :lol: :lol:

בהצחלה לכולם :xyxthumbs:

זה לא ממש הגיוני... לפי חישוב פשוט 82 שעות (אם לומדים 6 ימים) יוצא 10 שעות, כלומר הם לומדים מ8 עד 6 :o

אצלנו הבית ספר התחיל בסדר... הרבה מאיתנו לא התרגשו בגלל שאנחנו סובלים בפסיכומטרי כבר 3 שבועות ופוגשים אחד את השני מאז.

בכיתה י"ב אלקטרוניקה ציפינו שיהיה כבר פחות לחץ ופחות שעות אבל כרגע במערכת שלנו יש 46 שעות, למרות שכרגע לא ידוע אם נלמד את כולן או שחלק זה לקבוצות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין י"ג זה סיפור אחד לגמרי

כאשר אתה משלם כסף (הרבה כסף) אתה כמו המלך

אין לי שעת חלון אחת במערכת

ומהיום הראשון בבית הספר

אתה לא מרגיש שמבזבזים לך תזמן

בהחלט מסכים,

אני לעומתך בתוכנית ראשונית בשילוב עם חיל האוויר אבל הרמה יותר קשה כיוון שאנחנו צריכים להשלים דברים שלא למדנו בתיכון (פרוייקט שנותן לבוגרי תיכונים עיוניים לעבור למקצועי ולהנדסאי). :-\

היכן אתה לומד?

(אני מפ"ת, בפ"ת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמו אותי בכיתה מעפה אוףףףףף 7 בנים 23 בנות חחחחחח

ומה רע בזה? אם הן נראות טוב אז זה חלומו הרטוב של כל תלמיד ממוצע...

בזמנו,בבית ספר,היינו ריאלית פיזיקלית = 5 בנות מול 35 בנים,כל היום היה לדבר על ,פיזיקה, ומחשבים..שלא לדבר על ההפרעות עם כיתת בנים שכזאת,תגיד תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקם כוסיות וחלקם לא. יש לי שם 7 בנים ,את כולם אני מכיר. והם די יבשים, צריך איזה כמה ליצני כיתה לאווירה טובה....

כנראה שנאי אצטרך לקחת את העניינים לידיים....

מה הייתם עושים במקומי?

ולא רק זה שמו אותי בבניין חדש שבנו לנו, אנחנו הכיתה היחידה מיא' שבבניין הזה...אוףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...