ת'רד טיולים שנתיים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד טיולים שנתיים

Merrymoon

Recommended Posts

הדיון בפורום חזרה ללימודים הלך והתפטל אך מישהוא בא והעלה את נושא הטיול השנתי ומיד התחילו להציף אותי היסטריים ומטורפים. למישהו יש חוויות מצחיקות לחלוק? גם מביכות אפשר, הכל בין חברים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה חמודה יש לי טיול שנתי ב 19 אחרי זה אני חוזר לך עם ים של סיפורים אל תדאגי .........

זה הדבר הכי כייף בעולם טיול שנתי , להשתכר לפני המורים ,לעשן באוהל ..........זה הסטלה של כל השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר טיול אחד שלקראת הלילה נעלו אותנו בחדרים כמו כל טיול שנתי ולי ולכמה חברים לא התחשק להישאר בחדרים אז החלטנו לצאת מהחלון ולחדר למעלה

היה בזה סיבוך פיזי אבל הראשון שניסה הצליח ואני הייתי הבא בתור

שמתי את הרגליים על החלון והתחלתי לטפס

פיתאום אני מרגיש שמשהו מושך לי את הרגל. כמעט שאיבדתי שיווי משקל הסתכלתי ולהפתעתי הרבה ראיתי את רכזת המשמעת של הבצפר

חטפתי את השוק של החיים וכמובן שאני וחברים שלי קיבלנו עונש

מסתבר שאיזה חבר אדיוט שלי פתח את הדלת כשאני הייתי חצי בחוץ והיא נכנסה

עכשיו אני ניזכר שהיה איזה טיול שהגנבנו נרגילה ובירות לחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח סיפורי הבריחה מזכירים לי נשכחות... :)

פעם אחת בטיול שנתי לפני שנתיים בערך אז מן הסתם הבנות היו בחדרים והבנים בחדרים אחרים, ואז היתה לי חברה מבצפר ואמרתי על הז** שלי סוף סוף אני בלי ההורים אין מצב שאני לא ישן איתה חחח

מפה את מכירים את ההמשך כבר...

קיצר הכל תוכנן מושלם שמנו שעון ל-4 בבוקר כדי שאני יוכל לחזור לחדר, קמתי התלבשתי והתחלתי לחזור לחדר בצעדים קלים. אני בא, נכנס לחדר ואז....

מרכזת השכבה יושבת על המיטה שלי עם שני חברים שלי בחדר והיא לא נתנה להם ללכת לישון עד שאני חוזר חחחח!! ;D

בקיצור אני הייתי היחיד שישן (קצת!) באותו לילה ואז כל החברים צעקו עלי שהם לא ישנו וכמובן המנהלת דפקה אותי אבל עכשיו יש לי סיפור לספר לכם חחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... מריץ לי על אחד הטיולים המדהימים שהיו לי.

טיול של סיום חטיבת הביניים והעליה לתיכון, קיץ 1999, כינרת, חוף לבנון.

מטוווווורררררררררררףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף, כ"כ נהנתי, באותו זמן הייתי שרוף על אחת, מה זה שרוף, אכול, מה זה אכול, גמור, מה זה גמור... מכחיד דאבלים ברוורס, היה קטע, נגמר קטע, אבל הכל היה כ"כ מושלם. אפילו הירח.

אחד הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכרת כלום מהחטיבה, בתיכון יצאתי רק ב-י' ובי"ב.

ב-י' הייתי מסתובבת עם פריקים/קלאברים ורוסים בעיקר שלא מבחירה. היה מגניב, נסענו לגולן והלכנו בנחל והיה שיח אסנה על הגדה אז התחלתי לטפס החוצה מהמים ולאכול (הזבלים נעלו את התיקים עם האוכל על האוטובוס ואמרו לא לקחת כלום להליכה במים והלכנו כמה שעות טובות). טיפסתי על האבנים אבל הן היו מלאות באצות אז החלקתי לתוך השיח והייתי מלאה קוצים... בערב הגענו לאיזה קיבוץ מעפן וגיליתי שאני עם אף אחד בחדר ותקעו אותי עם קבוצה של בנות פריחות-חנוניות-צפוניות כאלו והתבאסתי. ניסיתי להתקלח אבל כל דקה הפריעו לי וצרחו "תני להיכנס! הקרם שלי שם!!" וכאלו. היו בנים שניסו להציץ אז הידקתי מגבת על הטריסים של החלון במקלחת - הסתומות לא חשבו על זה ו... נצפו. אח"כ הוליכו אותנו לחדר אוכל והיה אוכל! לא גועל כמו בטיול בכיתה ו' שזה היה אוכל שהזכיר אוכל צבאי, זה היה אוכל טעים! אכלתי כמה קילוגרמים בטח והבטן שלי התחילה להראות כאילו אני בהריון מתקדם. בכוח כמה בנות מהכיתה גררו אותי אל מחוץ לחדר אוכל והלכנו לשבת לעשן איפשהו. אח"כ החברה' הרוסים אירגנו מסיבה קטנה (למען האמת, הם חגגו כל הדרך - כוס וודקה לפני היציאה, וכוס וודקה בכל עצירה). הייתי מפוצצת אוכל ובקושי זזתי. הלכתי לחדר שלהם והיו שם ים אנשים, ניגנו מטאליקה במערכת סטריאו מאולתרת מדיסקמן ורמקולים של מחשב, וכמובן - וודקה. מזגו לי חצי כוס עם קולה, אני מתוך הרגל לגמתי את הכל והמשכתי לעמוד ליד החלון ולדבר עם איזה אחד על מה וכח. לפתע, אני פשוט הסתובבתי לחלון, הוצאתי את הראש החוצה והתחלתי להקיא... היינו קומה שניה וקומה מתחתינו עוד חלון - ומה על עדן החלון?! זוג נעליים מתייבשות מההליכה בנחל! בית משוגעים הלך שם... לפני התיכון הייתי קצת בפנימיה צבאית והם נתנו לי לשמור את מדי ה-ב' שלי. מדי ב' לכל דבר. כל המורות שלנו זקנות כבדות ראייה אז הסתובבתי בקיבוץ בחצי ב' וחולצה לבנה כאילו כלום והן אשכרה חשבו שאני חיילת! רצו לשלוח אותי בגלל זה לקנות סיגריות אבל אף אחד לא ידע איפה. זה היה לילה הזוי... כמה חברה' התדרדרו לכך שהסניפו דבק מגע. גראס? היה, קצת לפני שבאתי למסיבה. שיחקנו קלפים על מכות, תמיד ניצחתי והיה אחד שתמיד הפסיד וחטף בעיטות לתחת. בבוקר התעוררתי חצי חיה על מיטה עליונה בחדר של הרוסים. היו שם רק 3 אנשים. אחד היה טבוע עם הראש באסלה ונעל את עצמו בשירותים. גררתי את עצמי החוצה ושמעתי קולות בכי מהקומה ה-1 של הספק קרוואן ספק בניין הזה. אני יורדת ומה אני רואה? ערס מעצבן אחד יושב ובוכה על הנעליים שלו שכמה שעות לפני כן כיסיתי לו אותן בקיא. חייכתי לעצמי והלכתי. למחרת היום כל האוטובוס ניסה לישון אך ללא הצלחה - המורה שנסעה איתנו צעקה עלינו בגרמופון הזה שלה איזה בושות עשינו, איזה ברדק ואיזה רעש ובלה בלה. כן, לא יפה, אבל לא אני שרפתי וילונות עם הסיגריה אז למה לפוצץ לי את האוזן כשאני מנסה לישון? אחרי טיול כזה הבנתי שאני צריכה שנה מנוחה...

י"ב. טיול שנתי לאילת... ציפינו למשהו גדול מהחיים. בהתחלה גררו אותנו דרך מדבר והגענו איכשהו למעיין מים מתחת לאיזה הר. כיתה "מיוחדת", מורכבת כולה מערסים, עלתה להר ראשונה והשליכה משם אבנים על הקבוצות האחרות. לא, לא אבנים, סלעים. אחד כמעט פגע לי בראש כשהתכופפתי להסתכל לתוך המים - למזלי התיישרתי בזמן כי עשירית שניה אחרי זה - אבן במשקל 10 ק"ג נחתה אל תוך המים, בדיוק איפה שהראש שלי היה רגע לפני זה. המורים כמובן לא עשו כלום, כי ככה זה, הם חראות. באותה שנה דווקא הסתובבתי עם חנונים. אוכלוסיית הפריקים והאנשים המוזרים והכיפיים התדלדלה קשות בבי"ס. חלקתי חדר עם 3 חברות שאח"כ נתווסף אלינו עוד חבר שאותו ערסים העיפו מהחדר שהוא שובץ אליו. כל הלילה הבנאדם נחר כמו טרקטור! חשבתי זה מערכת סראונד סאונד! לא, זה לא כמו הדוד אליהו עם בעיות סינוסים - זה כמו חריקה במנוע של מטוס!

המלון, חשבנו יהיה מלון, יצא מלון מקקים. המנהל שם הוא גם הטבח, גם הברמן, גם הדי ג'יי, גם החדרנית וגם האינסטלטור. לבריכה בכלל לא נתנו להיכנס ובי"ס אחר ששהה שם בו בזמן היו בהולידיי אין ואנחנו התייבשנו בחור הזה, אפילו לא זוכרת איך  זה נקרא אבל חצי שעה הליכה עד לטיילת?! זה זוועה! חוצמזה, האוכל היה מגעיל. אורז לא ממש מוכן וחסר טעם. נקניקיות שרופות מבחוץ וקפואות מבפנים וגולת הכותרת - פולקע נגוס! מזתאמרת? אני והבנות ירדנו לחדר אוכל קצת לפני הזמן וראינו את פרות הים שמגישות, אחת מהן, מוציאה פולקע מהמגש ומביאה בו ביס ומחזירה חזרה! אחרי הארוחה תקפה אותי בחילה והקאתי את הנשמה. היתה לנו חובשת ממש ממש יפיפיה שבסוף גם אחרי שבדקה אותי - עשתה לי עיניים וכל ערס שניסה להתחיל איתה ידע את זה כי הידיד שהיה איתנו בחדר ראה והלך וסיפר. כמה שהם בכו אותו לילה... בחיי, איזה טיול הזוי.

לפני השינה ה"ערבה" עאלק, הלכנו לפאב. אני הידיד שלי ועוד בחורה מהבנות שישנו איתן (כולן חברות מהשכבה). אני וידיד שלי הזמנו לנו חצי ליטר מרפיס' והיא החליטה שהיא מפחדת כי היא רק בת 17 ולא תזמין אלכוהול. הזמינה 2 בקבוקי מאלט ויצאה יותר שיכורה מאיתנו וכל הדרך צחקה והלכה בזיגזגים כמו מפגרת. אח"כ הלכנו לאיזה קפה, בדרך קנינו עוד בירה ולא הצלחנו להשתכר. ערב לפני כן, מכר שלי בטעות גילח לי את הראש. לא ממש גילח אבל דמיינו אותי עם מילימטר אחד וקצת פוני, צבוע שחור-כחול. מגנייייב... אז בלילה נורא קר באילת אז כל הקרקפת שלי קפאה אז קנינו לי כובע ליצן דבילי כזה בטיילת ונורא התלהבתי ממנו. המחנכת נכנסה לחדר לבדוק איך אנחנו אז מה עשיתי? לבשתי בנדנה אז באתי אליה עם דמעות בעיניים ואמרתי "ברכה... (משיכה עם האף) יש לי סרטן!" והורדתי את הבנדנה! היא האמינה לי וכמעט נפלה! זה היה מרושע אבל זה היה מצחיק.

בלילה הערסים, אחרי שננעלו בחדרים, התחילו לטפס ממרפסת למרפסת והחנונית הכי גדולה והכי היסטרית בחדר התחילה להשתולל "אמאלה'! מה זה?! יש קופים מטפסים לנו על הבלקון!". היא חשבה שהם הולכים לגנוב משהו... היה לנו מחסור חמור במיטות. אני תפסתי כורסה נפתחת למיטת יחיד, הבחור שישן איתנו תפס מיטת יחיד ו-3 הבנות הצתרכו להידחס על מיטה אחת. זאת לא היתה בעיה עם כל אחת מהן לא היתה צריכה 2 מושבים באוטובוס... בסוף ההיסטרית נפלה והחליטה שהיא ישנה ליד המרפסת כדי לשמור ששום קופים לא יכנסו לחדר. זה היה הזוי... מה עשינו יום שלם למחרת אני לא זוכרת... בטח שיחררו את כל הפריחות בקניון, וזה במקום הביקור למצפה התת-ימי שהובטח לנו והכסף עליו נגבה. איזה זיפט. אז גם אנחנו נדדנו בקניון בלי מעש או חיפשנו צדפים בחול או סתם התבטלנו. גם כן טיול... בערב לקחו את כולם ליאכטה (סתם גיגית צפה יצא בסוף) ואני והידיד נשארנו במלון כי אני העדפנו קפה, בירה ולראות "אוז" בטלויזיה. רציתי לעשות מנה חמה והברמן המכוער ביקש כסף בשביל מים חמים אז אמרתי לו בדיוק איפה הוא יכול לשפוך אותם והלכתי לשדוד חטיפים במקום אחר. מה כן, ראיתי בלי הפרעות, עם כל הנוחות והשתוללנו ברחבי הלובי ובכלל ואחרי זה צחקנו על כל מי שהלך ליאכטה הזאת כי זאת באמת היתה גיגית צפה, המוזיקה היתה זוועה, את הדי ג'יי בטח הביאו בתא המטען מפתח-תיקוה כי גם הוא שמענו היה זוועה ובאמצע הסירה כמעט התהפכה כי הערסים שוב עשו בלגאן. פאק, מה הם כבר עשו?...

ביום האחרון לקחו אותנו לעשות סנפלינג. בחיי, היה איזה מתרומם אחד שלקח לו שעות לעלות על ההר הזה וכמעט דחפנו אותו למטה והוא צעק כמו ילדה קטנה... גם כן סנפלינג - 15 מטר מסכנים שנגמרו תוך 10 שניות והעיקר זיינו את המוח 5 שעות בחום המדבר. אח"כ הגענו לאיזו בריכת מים גדולה, לא היה לי כוח לטיול אופניים אז נשארתי עם ידיד שלי והצקנו לדגים וזרקנו להם לחם. חוצמזה, היו סוסים וגמלים ושטויות וניסינו לגרום לגמל לירוק על הרכזת של השכבה... היה חביב והזוי ביותר - כמעט כמו מסע התגיות בקורס!  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סיפור מטיול שדווקא לא הייתי, הייתי אמור להיות אבל דלקת ריאות קצת שיבשה את התוכניות... חברים שלי לקחו וודקות וכאלה לחדר ועשו מסיבה קטנה. עכשיו אחד מהם שתה איזה חצי בקבוק וודקה וגם חיסל בדרך איזה שתי שקיות במבה גדולת... והשתכר די טוב. הקיצור הם הלכו לישון (שלושה חברים, אני הייתי כאמור אמור להיות הרביעי...). פתאום באיזה אחת בלילה דפיקה בדלת, חבר שלי (לא השיכור) שיחק אותה יושן ולא ענה, דפקו שוב ושוב, בקיצור חבר שלי התייאש החליט שהוא קם, שנייה אחרי שהוא קם החבר השיכור מתכופף למיטה שלו (זה היה מיטה גבוהה יותר משלו) ומקיא את הנשמה שלו בדיוק איפה שהיה אמור להיות הראש של חבר שלי... עכשיו מה הקטע, מי שדפק בדלת היה מישהו שחבר שלי מה זה שנא והוא זה שהציל אותו מגורל אכזר של קיא... :errrr:

בקיצור הם סחבו אותו והוא היה בחור "בריא" איזה 80-90 קילו (מזל שהחבר השני הוא גם כן סוס, בחור ענק...) למקלחת, שטפו אותו והוא כולו שיכור, הוא שואל אותם "תגידו, כבר הגיע הבוקר?" הם אומרים לו "לא, עכשיו לילה" "אז איך זה שיש אור, אני רואה אור" וזו הייתה המנורה... אוי איך החמצתי את זה...

וכשיהיה לי כוח אני אספר את הסיפור של הטיול של י"ב לאילת שחצי שיכבה השתכרה, הלכו מקום בפאב והחזירו אוטובוס שלם מלא בתלמידים (איזה 50 תלמידים לפחות) הביתה באמצע הטיול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...