בעיית סידור אייקונים בדסקטופ + בעיה במסנגר - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית סידור אייקונים בדסקטופ + בעיה במסנגר

SABONIS

Recommended Posts

עשיתי אתמול פירמוט, ולאחר הפירמוט גיליתי כמה דברים מאוד מאוד מעצבנים.

1) אני מסדר את האייקונים בדסקטופ, בסדר שלי, איך שנוח לי ואיך שנראה לי לעין. לאחר זמן מה המחשב מחליט לסדר את האייקונים בעצמו ומשבש את כל הסידור שאני יצרתי. ניסיתי להפעיל את האופציה AUTO ARANGE ולבטל אותה, וזה לא עזר. וניסיתי למיין על פי כל שיטות המיון, ותמיד הוא קובע את הסדר שבא לו ולא את הסדר שאני סידרתי. למישהו יש פתרון לפני שאני זורק אותו מקומה 4?

2) התקנתי מסנג'ר, ויש לי בעיה איתו. אני ואמא שלי גולשים ביחד במחשב, משמע לכל אחד יש חשבון מסנג'ר משלו. לי יש חשבון משלי ולה יש חשבון משלה. הבעייה זה שהיא התקינה את החשבון שלה ראשון, וכתוצאה מכך המסנגר שם את האופציה שאפשר יהיה להכנס אליה רק בלחיצת כפתור וללא מתן סיסמה. (ראו תמונה 1 להמחשה).  78F33BB4386A6D598D11B3CFAB5901DD.jpg

לעומת זאת, כמו שרואים למטה, אפשר להכנס לחשבונות אחרים ע"י לחיצה על הכפתור "TO SIGN IN WITH A DIFFERENT ACCOUNT CLICK HERE". ע"י לחיצה על המקש הנ"ל מתקבלת תיבת השיח הבאה. (ראו תמונה מספר 2). 5DB0EFAEE96A28A88D11B3CF6C0611DD.jpg

בתוך התיבה הנ"ל אני בוחר את שם המשתמש שלי או של אימי ונכנס עם מתן סיסמה. הבעייה היא שבמצב 1 (תמונה 1) ניתן להיכנס למסנגר של אמא שלי רק ע"י לחיצה על הכפתור וללא סיפוק שום סיסמה. לפני שעשיתי פירמוט זה לא היה ככה, וניתן היה להיכנס למסנגר אך ורק מתיבת השיח שנוצרה בתמונה 2. עברתי על כל ההגדרות של שמירת סיסמאות במסנגר, וגם על ההגדרות של הWINDOWS AUTO COMPLETE ומה שאני לא עושה המצב לא חוזר לקדמותו ועדיין ניתן להיכנס למסנג'ר של אמא שלי ללא סיסמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיה במסנג'ר: כשאתה מפעיל אותו והוא נותן לך כניסה אוטומטית לחשבון של אמא, אל תלחץ על להיכנס אלא על

"כדי להיכנס באמצעות חשבון אחר לחץ כאן" כשאתה לוחץ על זה תבחר בחשבון שלה כשתבחר אותו תוריד את סימון ה-V

מהתחברות אוטומטית.

בנוגע לאייקונים בשולחן עבודה, אני מנחש שזו היא בעיה של הרשאה. אם אמא שלך מבינה במחשבים או מישהו אחר ושיחק

עם הרשאות.גם יכול להיות שבספרייה של הפרופיל שלך בווינדוס מישהו שינה את הקובץ USER.DAT ל- USER.MAN

(או משהו כזה). זאת שיטה להפוך את שולחן העבודה תמיד לאותו מצב ומשתמשים בה בעיקר במוסדות ובתי עסק.

בהצלחה ותודה שגלשת בפורום HWZONE :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...