מתי יצאו כרטיסים חדשים לNVIDIA ו ATI? (החזקים מהX800XT וה6800U) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יצאו כרטיסים חדשים לNVIDIA ו ATI? (החזקים מהX800XT וה6800U)

KvodHagab

Recommended Posts

אני לא מתכוון לדור חדש

אני מתכוון למצב שהיה שנה שעברה כאשר

ATI שיחררה את ה9700 ואחרי כחצי שנה את ה9800 שעקף אותו בביצועים

מישהו יודע? אני מתלבט אם לקנות היום 9800 פרו ב1200 שקל

ולקנות בעוד שנה שנתיים כ.מסך חדש

או לקנות היום 6800GT ולהשאר איתו ל3 שנים לפחות (2600 שקל)

(השאלה בשביל חבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה ...אני לא אנליסט או משהו ...

אבל בעוד כ חצי שנה פלוס

מתי שהוא באמצע 2005 יצאו הליבות הקצת יותר מתקדמות...

ATI יוציאו את הליבה החדשה. עם ה תמיכה ב SM3 ו PS3.

ומ בטח ה nv48 עם אני לא טועה. תקנו אותי...

אבל כמו שאמרתי אני לא אנליסט אבל זה מה שקורה בשנים האחרונות , אז זה מה שאני צופה.

nvidia לפי מה שאני רואה כבר מצויידת בהרבה תכנולוגיות חדשות מה שנשאר לה זה להוציא פשוט כרטיסים יותר מהירים.

או שתוציא איזה כרטיסים מהירים משהו כמו (סתם נותן דוגמא) 6860 ותוזיל את האחרים ....

ATI כבר תוציא ליין חדש , נראה לי. עם הליבה החדשה .

זה מה שאני משאר. ושוב אל תתפסו אותי במלה זה פשוט מה שאני רואה בשנים האחרונות אז אני לפי זה מנתח מה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI מוציא ב-2005 כרטיסים מאוד חזקים...עם ליבת R520 תמיכה ב SM3 ומה לא!!!

אני חושב שהכרטיסים האלו ינצחו את מה שנווידה תוציא.. זאת הנבואה שלי חחח אבל נחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב של - יש פחות עבודה ופחות לחץ ביגלל שיש להם כבר הרבה מהטכנולוגיות החדשות

ולכן יהיה להם יותר קל להוציא כרטיס שישתווה לכרטיסים של ATI אם לא יותר טובים

זה לדעתי!!!

תקנו אותי אם אני טועה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב ש ATI יקחו הפעם לא נראה לי הם יעשו שוב את אותה הטעות...

נראה לי את הכרטיס החדש של ה R520

יהיה משהו מפוצץ , נראה לי הם למדו מטעויות

אבל היתרון שגם למדה מטעויות (זה לא אומר שהיא תעשה טעויות חדשות) אז יהיה משחק צמוד...ויהיה מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסים בלי תמיכה ב ps3 and sm3

ה x800pro רק 12 צינורות .ועולה כמו הכרטיס שהרבה יותר טוב ממנו עם הם היו מוכרים את הכרטיס באיזור ה 330-300 דולר הכרטיס הזה היה יכול להיות בחירה טובה ... אבל בעיה שהם מוכרים אותו ב 400+

שוב דחפו משהו שאף אחד לא ממש צריך וישתמש כמו ה טרופורוס ואני מדבר על ה3dc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא טעות. בזמן שמשחקים יתמכו ב- SM3.0 וזה יקרה עם מעט מאוד משחקים ATI כבר יוציאו את ה- FIDO.

אתה בכלל יודע מה ההבדל בין 2.0B ל- 3.0 שאתה מדבר ככה? אתה גם יודע ש- ATI תומכים ב- OGL2.0 וה- 6800 רק ב- 1.5?

.. "פיצ'רים שאף אחד לא משתמש כמו 3DC טופורס". דבר ראשון זה טרופורם :-\

מאיפה אתה יודע מי משתמש במה ומתי? טרופורם אפשר להשתמש בכל עת וזה עושה את המשחק למדהים.

3DC צריך הוראות מסוימות מהמנוע. HL2 יתמוך בו ראשון. בניגוד ל- SM3.0 אפשר פאטץ' פשוט כדי להוסיף תמיכה למשחק מסוים.. SM3.0 צריך משחק חדש לגמרי (עובדה שקרייטק לא הצליחו ולא יצליחו להכניס את הפיצ'רים החשובים באמת של ה- SM3.0 למנוע שלהם).

HL2 גם יתמוך ב- SM2B, וב- HyperZ. אתה יודע בכלל מה Hyper-Z עושה ועל מה זה משפיע?

ויש גרסאות של פרו שאפשר להפוך לפלטינום אז גם זו לא כ''כ טעות \ בעיה.

עריכה: גם יודע לך שה- x800 תומכים תמיכה מלאה בפיצ'רים של SM3.0 כמו Geometry Instancing שלדעתי זה היתרון היחיד של sm3.0 על sm2.0 notB.

ולא סתם סימלוץ.. ממש תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...