תעלת איורור - תמונות ושאלה (הודעה מס 16) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעלת איורור - תמונות ושאלה (הודעה מס 16)

ras81

Recommended Posts

נכון שאני נתתי מדריך, מה הקשר??? לא שאלתי איך? שאלתי אם כדאי! הבנת הנקרא!!!

בכל מקרה, התקנתי תעלה אשר קניתי בפנדה (היה לי עדיף במקום להתחיל לקנות את כל חומרי הגלם) ואני ממש מרוצה!

חיברתי אותה למאורר של המעבד (POLO 735) ואת הקצה השני חיברתי למאורר 80 ממ אשר מיקמתי ביחד עם התעלה בקידמת המארץ בין הכוננים. והייתי חייב להוריד את המאורר 90 ממ שהיה תקוע לי בצד (במקום תעלת האיורור המקורית של המארז משום שלא היה מקום כי התעלה די לחצה על הצד, וגם אם הייתי מנסה בכוח לסגור את המארז, בלי ספק המאורר שבצד היה זורק את רוב האויר על התעלה והיה יוצר רעש בלתי נסבל. לסיכום הרעש מהמחשב ירד בהרבה!!! הטמפ' ירדה ב-4-5 מעלות למעבד (ללא מזגן אני על 37 מעלות - וגם בלי שהמאורר של המעבד על מקס' -סה"כ 3100 RPM) והטמפ' של הלוח ירדה גם בערך ב5 מעלות (סביב ה33 בלי מזגן)

אם יהיה צורך בעתיד אני אעשה חור בתחתית הצד ואשים את המאורר של ה90 בחזרה

תודה לכולכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הנה כמה , כפי שאתם יכולים לראות בפאנל הקידמי היכן שהמאורר 80 יש חור - כיצד אני סוגר אותו בהתחשב שאין לי בדיוק את כל המסורים והכלים המתקדמים או בית מלאכה בבית :)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל מאחור אי אפשר כי שם נפלט האויר החם (גם מהספק וגם מהמאורר 120) אז מה ההגיון בלהעביר חזרה למארז את האויר שכרגע יצא?

ובצד ניסיתי אבל בגלל הגודל של כל העסק אין מקום והמארז לא נסגר לי ואם אני מנסה לשים את זה במקום היחיד שכן אפשר בצד אז זה חוסם לגמרי את הנתיב אוייר של ה120 שבכניסה, אז בגלל זה שאלתי מה הדרך הכי טובה לצמצם את הנזק.....

חוץ מזה אני מאושר מכל העסק המעבד לא עולה מעל 40 מעלות גם בעומס ורוב הזמן הוא סביב ה35 וטמפ' הלוח אם היא גם לא עוברת את ה33 בכלל.

עבד לי מצויין

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המיקום של השרוול לא כזה מפריע, רק גורע מהעיצוב של הפרונט

כמו שכבר נאמר תנסה לעשות חור בשני מפרצים (מהפאנלים המקוריים) ותצבע את המאורר בלבן שלא יבלוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי בדרך שהציע Vatos-Locos (תודה רבה - על כל העזרה ולא רק בנושא הזה) והנה התמונה של התוצאה - הפיניש לא מי יודע מה אבל כמו שאמרתי כשיש לך LEATHERMAN נייר זכוכית וצבע של דגמי מהתקופה שהיית ילד זה מה אתה יכול לעשות, דרך אגב החלק השחור הוא המסנן (לא סתם התעצלתי לצבוע אותו)

בקשר לקדיחת פתח בגג חשבתי על זה ממזמן בהקשר של הוספת מאורר אבל יש כ"כ הרבה ניטים במארז אשר לא מאפשרים את ההוצאה של הגג שזה טירוף להתחיל לקדוח את כולם החוצה וממש לא בראש שלי להתחיל להוציא את כל החומרה לקדוח ואז להחזיר הכל כאשר אני יכול בפשטות רבה לעשות מה שעשיתי.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...