Adata viesta PC4000 VS OCZ PC3500 gold EOL BH5 איזה מאלו עדיף? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Adata viesta PC4000 VS OCZ PC3500 gold EOL BH5 איזה מאלו עדיף?

KvodHagab

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם ובפרט לבן.

צר לי כי אתה חושב שאנו מנסים לשקר ולתחמן לקוחות. זו לא דרכנו ולא תהיה לעולם כל עוד אני מנהל המקצועי של החברה.

אני מודע לטעות של איש המכירות שלנו לגבי הזכרונות של OCZ.

על פניו הטענו אותך ולא במכוון. גם אנחנו לעיתים טועים ויודעים גם להודות בזה.

הייתי מצפה לתגובה קצת יותר בוגרת וקצת פחות פוגעת.

למרות כל זאת ולמרות היות OCZ הזכרונות הטובים ביותר אותם אנו מוכרים, מבדיקה שלנו מול OCZ אכן טעו בדגם שסברו כי הוא מכיל BH5.

מכיוון שהקשר שלנו עם הלקוחות חשוב ואנו רוצים שכל לקוח ישאר עם טעם טוב מקנייה אצלנו אני מודיע קבל עם ועדה כי :

תקבל 2 יחידות של זכרון 512/433 CAS2 BH5 היינו 1024 מ"ב מהטובים ביותר שקיימים לOC . במחיר שהובטח לך הOCZ (הנחה של 400 ש"ח במחיר הזכרון ) ומשלוח חינם של המחשב אותו הזמנת.

אני מקווה שבכך תהיה מרוצה - אנא צור קשר מחר עם נציג המכירות שלנו להסדיר את הנושא סופית.

ערב טוב לכולם והמשך גלישה מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה לעניין - כל הכבוד לחנות ! הלוואי ועוד חנויות יהיו הוגנות וידעו לקחת אחריות על הטעויות שלהן ולפצות בהתאם.

המשיכו כך ! לטעמי שירות הוא הדבר הראשון שקונה לקוחות בימינו (אחרי מחיר סביר :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לערוך את כל ההודעות שלי לגבי נועה מחשבים מכיוון שאכן הם עשו טעות וזאת לא סיבה להתנהג בצורה לא נאותה שכזאת ואני מתנצל שהגבתי בצורה לא נאותה ואכן הם התמידו בשירות האדיב והנחמד שהכרתי בהתחלה !

ואני רוצה להגיד תודה רבה ולא ציפיתי לשירות כזה ומצטער על התגובה הלא הולמת פשוט יש לי נסיון לא טוב עם טכנאים בעברי אשר רימו אותי ונסיון זה הוא זה שגרם לי להגיב בצורה שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק כל הכבוד! :)

גרמת לי לחייך סוף סוף, זאת חנות לענין!

סוף סוף חנות אחת הגונה, שלא פוחדת להודות שטעתה(וגם לפצות את הלקוח בהתאם).

אני מצדיע לכם! המשיכו ככה!

כמו שנאמר:

יצאת צדיק :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לערוך את כל ההודעות שלי לגבי נועה מחשבים מכיוון שאכן הם עשו טעות וזאת לא סיבה להתנהג בצורה לא נאותה שכזאת ואני מתנצל שהגבתי בצורה לא נאותה ואכן הם התמידו בשירות האדיב והנחמד שהכרתי בהתחלה !

ואני רוצה להגיד תודה רבה ולא ציפיתי לשירות כזה ומצטער על התגובה הלא הולמת פשוט יש לי נסיון לא טוב עם טכנאים בעברי אשר רימו אותי ונסיון זה הוא זה שגרם לי להגיב בצורה שכזאת.

נועה יצא גברים וגם המשתמש יצא גבר וכולם מורווחים .....

יש עוד BH5 ??? לא נמאס לוינבונד לייצור אותם כבר ???

נועה כול הכבוד על התגובה!!

מה שמראה שאתה מעורים בחברה המקצועית של המחשבים ומה שמעיד על כך שאתם חברה מקצועית לאנשים מקצועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...