עזרה בקשר לאלקטל משודרג!!!!!!!!!!!!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לאלקטל משודרג!!!!!!!!!!!!!

DXT

Recommended Posts

שדרגתי את האלקטל לפרו. ;D

יש לי IP. אני רואה אותו בשורת ה MXS. או ב www.whatismyip.com.

אבל זה נראה כאילו אף תוכנה לא מזהה אותו ואי אפשר לעשות שרת על המחשב. אני יודע שזה קשור לפיירוול הפנימי, נכון?

מה לעשות כדי לקבל IP אמיתי? בבקשה לתת לי את כל השלבים בדיוק כי אני לא ממש מבין בדברים של מסובכים.

תודה, מיכאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה הוא בלתי אפשרי, אפילו ברשתות של ארגונים, השרת מחובר בחיבור פרטי ואישי לאינטרנט, אתה לא יכול לעשות את זה עם ראוטר, מכיוון שהIP החיצוני שלך לא נמצא על המחשב שלך, ואפשרות שרת הHTTP שמורה להגדרות המודם (או הראוטר), ובמקרים מסויימים (כמו אלה של האלקטל) גם הFTP, שמור למודם.

עריכה: לא שמתי לב לשאלה בקשר לDefault, בכול מקרה אם תלחץ על המקש הנ"ל ההגדרות יחזרו אכן למה שציינת, אבל, אם שידרגת את הגירסא של המודם לגירסא הניוזילנדית אז זה יהיה הגדרות מיוחדות לניוזילנד וזה לא מומלץ משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה הוא בלתי אפשרי, אפילו ברשתות של ארגונים, השרת מחובר בחיבור פרטי ואישי לאינטרנט, אתה לא יכול לעשות את זה עם ראוטר, מכיוון שהIP החיצוני שלך לא נמצא על המחשב שלך, ואפשרות שרת הHTTP שמורה להגדרות המודם (או הראוטר), ובמקרים מסויימים (כמו אלה של האלקטל) גם הFTP, שמור למודם.

עריכה: לא שמתי לב לשאלה בקשר לDefault, בכול מקרה אם תלחץ על המקש הנ"ל ההגדרות יחזרו אכן למה שציינת, אבל, אם שידרגת את הגירסא של המודם לגירסא הניוזילנדית אז זה יהיה הגדרות מיוחדות לניוזילנד וזה לא מומלץ משהו...

זה אפשר בהחלט.

ברגע שהפכת את המודם שלך לראוטר, הכנס דרך ממשק ה WEB, וערוך את טבלת ה NAT. בטבלה הכנס את מספרי הפורטים הרצויים, ואת כתובות המחשבים המטפלים בכל אחד מהפורטים האלו.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך לא יכל לקבל את הIP ,כי הIP שייך למודם/ראוטר ... בקשר ליצירת שרתים על מחשב זה לא בעיה פשוט דרך telnet מגדירים את ה Defult Server לIP של המחשב שלך ואז כל הפורטים יהיו מופנים למחשב שלך ...

וגם צריך לבטל את הFirewall הפנימי של המודם כדי ששאר הפורטים יהיו פתוחים .

רק חשוב לשים על המודם סיסמא כדי שלא יוכלו להיכנס למודם שלך חופשי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך לא יכל לקבל את הIP ,כי הIP שייך למודם/ראוטר ... בקשר ליצירת שרתים על מחשב זה לא בעיה פשוט דרך telnet מגדירים את ה Defult Server לIP של המחשב שלך ואז כל הפורטים יהיו מופנים למחשב שלך ...

רק לחזק את העובדה שבאמת אם אתה מוריד את הפיירוול של המודם (אפילו אם יש לך מותקן על המחשב) אז תשים ססמא למודם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

כפתור ה DEFAULT לא עושה כלום! ניסיתי!

הכפתור עצמו לא עושה כלום מלבד לאתחל את המודם.

אתה נכנס לממשק ה HTML של תוכנת המודם -> System ולמטה לחץ על Defaults, תאשר, לחץ על Save All ותאתחל את המודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שמים ססמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://personal.zahav.net.il/personalsite/ne/netice/routing.html

אם יש שאלות תשאל

למרות שמה שהציעו לך קודם נראה לי יותר בשבילך -

telnet 10.0.0.138

>nat defserver 10.0.0.1

>nat save

>ip config firewalling=off

>ip save

(בהנחה שהמחשב שלך הוא 10.0.0.1)

עכשיו לך תשים סיסמה למודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...