עירק: מורדים חטפו 2 אזרחי צרפת ומאיימים להרגם אם לא יבוטל החוק שאוסר לבישת רעלות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עירק: מורדים חטפו 2 אזרחי צרפת ומאיימים להרגם אם לא יבוטל החוק שאוסר לבישת רעלות

Merrymoon

Recommended Posts

שום מדינה מערבית היום לא תרשה לעצמה לעשות דבר כזה, להישבר תחת לחץ של טרוריסטים.

רק אנחנו מפגרים מספיק ..

או יותר נכון , רק ברק (ושאר השמאלנים) מפגרים מספיק .. לבנון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז בעצם אתה אומר שעדיף להשאיר חוק גזעני וטיפשי ולו רק כדי שלא יחשבו חלילה שזאת כניעה לטרור?

סתם שלדעתי החוק הזה בכלל לא היה אמור להיות מחוקק כי הוא לא חוקי (מישהו הבין משהו?). :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על ביטול חוק דפוק וגזעני וחסר תועלת ולא על שיחרור 1000 מחבלים לחופשי. החוק הזה לא היה צרייך להיות מחוקק מלחתכילה. תזכרו שזה גם נוגע ליהודים שאסור להם לחבוש כיפות במוסדות ציבוריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, אם רצית לטעון כנגד החוק לא היית צריכה לדון בו תחת סוגיית הת'רד הזה. 

משום שחטיפת אנשים ואיום ברצח נתפסים כמעשה חמור יותר מאשר חוק זה או אחר המגביל חופש דת, ולפיכך נושא זה של החטיפה יותר מעסיק אותנו מאשר אם החוק צודק או לא.

אם את רוצה לשנות את הכיוון של הת'רד הזה ולדון רק על החוק אז בוא נסכים שאנחנו דנים בת'רד הזה על החוק ולא על הטרוריסטיים ועל החטיפה. 

מכיוון שזה שהחוטפים חטפו אזרחים לא משנה את מהות ואת חשיבות החוק- לטוב או לרע. 

לא צריך להתעורר ולשים לב לחוק הזה רק בגלל החטיפה, סוגיית החוק הנ"ל עומדת בפני עצמה בלי קשר לחטיפה בעירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר שעדיף להשאיר חוק גזעני וטיפשי ולו רק כדי שלא יחשבו חלילה שזאת כניעה לטרור?

סתם שלדעתי החוק הזה בכלל לא היה אמור להיות מחוקק כי הוא לא חוקי (מישהו הבין משהו?). :jump:

זה לא משנה מה המדינות האחרות חושבות על צרפת. אם צרפת עכשיו תבטל את החוק בגלל איום של טרוריסטים, היא תהפוך למטרה מושלמת לטרוריסטים. יתחילו לעשות בה מעשי טרור או לאיים לעשות מעשי טרור תמורת משהו, כי כבר יחשבו עליה שהיא חלשה.

ד"א: לא יכולה להגיב בצורה של "כסח" על הפלסטינאיים ועל הטרוריסטים ששם, כי אלף עיניים בוחנות את , ובממשלה לא רוצים שיחשבו שיראל היא מדינה שעושה "פשעי מלחמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה רק לדעת אם ביטול החוק המטומטם הזה יפתור 2 סוגיות - את הקונפליקט הדתי בצרפת ושחרור החטופים, או שזה יתפס בעיניי טרוריסטים כהכנעות. משום מה נדמה לי שהם לא שייכים לארגון טרור אמיתי אם הם בסה"כ מבקשים לבטל חוק לא הוגן ולא נראה לי שיש להם כוונות רציניות להרוג מישהו. ואולי אני טועה... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אנסח את זה כך: שום מדינה מערבית לא יכולה להרשות לעצמה להיכנע לדרישותיהם של טרוריסטים או אנשים יחידים המאיימים במעשי טרור על מדינה מסויימת.

תארי לך דבר כזה: שחבורת פלסטינאיים (לא שייכים לשום אירגון), היו חוטפים שני ישראלים יהודים, ודורשים שחוק מסויים (לא מוצא דוגמה כרגע לחוק אבל לא משנה) בישראל יבוטל ואם לא אז הם יוציאו את שני הישראלים להורג. את חושבת שבממשלה היו מסכימים לבטל את החוק המסויים שהחוטפים דרשו לבטל? אפילו אם החוק הזה פוגע באזרחים או משהו כזה, הממשלה לא הייתה מסכימה בשום פנים ואופן לבטל אותו, כי אז יתחילו לצוץ כל כמה ימים אנשים יחידים פלסטינאיים ואפילו אירגוני טרור ויחטפו ישראלים וידרשו כל מיני דברים כי ידעו שישראל "חלשה". אותו הדבר עם צרפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הבריא היחידי לעשות יהיה לבטל את החוק ולשכנע את כולם שזה לחץ מבפנים (יהודי ומוסלמי) ולא בגלל דרישות של אלמונים שטוענים שחטפו מישהו. אם אינני טועה הם לא מתכוונים להרוג אותם, סתם לא נותנים להם לשוב למשפחות שלהם. מדובר ככל הנראה בערבים-צרפתים אז אין להם אינטרס להרוג אותם כי אז הם יפנו את כל הקהילה המוסלמית בצרפת נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה את חושבת שממשלת צרפת רוצה בכלל לבטל את החוק הזה? הם לא חושבים שהחוק הזה פוגע בדת או בבן אדם כל שהוא, או שפשוט לא איכפת להם. הם רוצים להשאיר את החוק הזה, ולא לבטל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הבריא היחידי לעשות יהיה לבטל את החוק ולשכנע את כולם שזה לחץ מבפנים (יהודי ומוסלמי) ולא בגלל דרישות של אלמונים שטוענים שחטפו מישהו. אם אינני טועה הם לא מתכוונים להרוג אותם, סתם לא נותנים להם לשוב למשפחות שלהם. מדובר ככל הנראה בערבים-צרפתים אז אין להם אינטרס להרוג אותם כי אז הם יפנו את כל הקהילה המוסלמית בצרפת נגדם.

למה צריכים לבטל את החוק הזה ? למה שהשמפנזות הערביות בצרפת ילבשו את הסדינים שלהם על הראש ? זה יוצא עוינות כלפיהם (איזה יופי :xyxthumbs:) וזה גורם להפרדה. אני חושב שהחוק הזה מצוין לכולם וממש לא אכפת לי מהרצונות של המוסלמים או מהדת שלהם. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שהחוק הזה מונע גם מהשימפנזות היהודיות ללבוש כיפות במקומות ציבוריים. עם החוק הזה אתה לא תעלה אותם בסולם האבולוציוני, אתה רק תרגיז אותם ותגרום להם להסתגר עוד יותר בקהילה הדפוקה שלהם. ליברליזציה צריכה לבוא מרצון ולא להיכפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק הצרפתי הוא חוק מצוין ואני בעדו, נכון שזה גם מגביל את היהודים אבל לאף אחד לא אכפת אם יהודים ילכו עם כיפה, זה לא הקטע פה, הקטע בחוק הוא שהלבוש של הנשים הערביות נתפס כמשהו אנטי דמוקרטי דתי והצרפתים רוצים להפוך את הציבור הערבי לחילוני כי אם זה לא יקרה הערבים פשוט מאוד ישתלטו על צרפת ובסוף על רוב מערב אירופה.

יש בצרפת, בלגיה והולנד גטאות של ערבים - טורקים, טוניסאים,מרוקאים, אלג'יראים וגם פלשטינאים והם חיים בינם לבין עצמם, לא מתחברים לתרבות הליברלית המערבית, מחזיקים בדיעות של קנאות דתית פנאטית, יש אי שיווין מוחלט בין גברים לנשים (דבר שצרפת מנהיגת החירות החופש והשווין רוצה לשנות), ועוד בעיה שקיימת עם הערבים במערב אירופה זה שהם בונים להם מסגדים ומטיפים דתיים קיצוניים מביאים את העולם הערבי עם החוקים וההלכות הפרמיטיביות והאנטישמיות שלהם ומרעילים את הנוער הערבי שגדל בתוך אירופה... תשלבו את זה עם אנטישמיות נוצרית ונאציזם שעדיין קיים פה ושם ויש לכם פצצה מתקתקת של השתלטות עוינת תרבותית, גזעית ודתית על עם או יבשת שלמה וצרפת באה לשנות את זה ע"י חשיפת המהגרים הערבים לתרבות חילונית בתקווה שהם יתמזגו בחברה, אני מאמין שאם לא יהיו מהפכות רציניות בצרפת ב20 שנה הבאות המדינה תהפוך להיות חצי ערבית, והיא בקלות תהווה בסיס לטרור שיצא לאנגליה ולארצות הברית ולכל מדינה שתתמוך במלחמה נגד הטרור או תתמוך בישראל.

צרפת גם ככה הפכה להיות מדינה אנטישמית, מלאה בפוליטיקאים צבועים, במקום לטפל בבעיות פנים (כמו הפלישה הערבית למדינה שלהם) הפחדנים האלה באים בטענות לישראל כי הם מפחדים מטרור מבית ורוצים ללקק למדינות ערב. כמובן שאני לא בעד הרג אזרחים ואני בטוח שאם הייתי מכיר את אותם אנשים הייתי עכשיו בוכה על גורלם אבל אני לא מכיר אותם ומבחינתי שצרפת כמדינה תאכל את החרא שהיא בישלה לעצמה, אי אפשר לצאת נגד ארצות הברית ולעשות עסקים עם סאדם ובאותו זמן לנסות לעשות משהו כאילו דמוקרטי אבל בעצם אנטי ערבי בגלוי (ובעיני בצדק) אבל זה מה שקורה שמשחקים מלוכלך, הורסים את המדינה שלך, מקבלים טרור במדינה שצרפת תמכה בה ועכשיו גם הערבים בצרפת שונאים את הממשלה בגלל החוק החדש ולקינוח יש אנטישמיות, נאציזם ואנטי ישראליות ברמות מטורפות.

ליברליות לא תחדור לגטאות ערביים בחיים, במיוחד שהם באים מחברה כל כך קיצונית.

זה כאילו תביאו עכשיו את מאה שערים ללב תל אביב, מה הם יעשו ? יסתגרו באיזה שכונה וישמרו עליה טוב, ואולי גם יקימו משמרות צניעות, תלוי ברב.

עכשיו בעיני הקיצוניות הדתית של יהודים הרבה יותר ליברלית מאשר קיצוניות דתית מוסלמית ערבית, וכמו שכולנו יודעים שאותם דוסים ממאה שערים לא יהפכו להיות קלאברים הארדקור או במקרה הטוב סתם אזרחים חילוניים פשוטים כמונו - ככה גם הערבים במערב אירופה לא יקבלו את אורח החיים המערבי/צרפתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלבוש של הנשים הערביות נתפס כמשהו אנטי דמוקרטי דתי והצרפתים רוצים להפוך את הציבור הערבי לחילוני כי אם זה לא יקרה הערבים פשוט מאוד ישתלטו על צרפת ובסוף על רוב מערב אירופה.

יש בצרפת, בלגיה והולנד גטאות של ערבים - טורקים, טוניסאים,מרוקאים, אלג'יראים וגם פלשטינאים והם חיים בינם לבין עצמם, לא מתחברים לתרבות הליברלית המערבית, מחזיקים בדיעות של קנאות דתית פנאטית, יש אי שיווין מוחלט בין גברים לנשים (דבר שצרפת מנהיגת החירות החופש והשווין רוצה לשנות), ועוד בעיה שקיימת עם הערבים במערב אירופה זה שהם בונים להם מסגדים ומטיפים דתיים קיצוניים מביאים את העולם הערבי עם החוקים וההלכות הפרמיטיביות והאנטישמיות שלהם ומרעילים את הנוער הערבי שגדל בתוך אירופה...

תשלבו את זה עם אנטישמיות נוצרית ונאציזם שעדיין קיים פה ושם ויש לכם פצצה מתקתקת של השתלטות עוינת תרבותית

תאמין לי שאני ממש לא רוצה להגיד את זה , אבל מה שאתה אומר מזכיר את מה שגרמנים מסוימים אמרו על היהודים בשנות ה-30 של המאה שעברה. :-\

"הערבים ישתלטו על צרפת ומערב אירופה"="היהודים ישתטלו על העולם".

"השתלטות עוינת תרבותית(של החברה הערבית על העולם)" = "השתלטות עוינת תרבותית של החברה היהודית על החברה הגרמנית".

היסטוריה קיימת גם על מנת שנסיק ממנה מסקנות. אל תיתן לשנאה ולשטיפות המוח להשפיע עליך.

99.9% מהערבים אינם מחבלים וטרורויסטים ואינם מהווים סכנה על העולם. רק 0.1% אולי( ואפילו פחות מכך) משתייכים לאירגוני-טרור.

אומנם נכון שאחוז גדול למדי מהערבים שונא את היהודים אבל גם אחוז גדול מהיהודים שונא את הערבים.

זה בגלל שטיפות המוח של שני הצדדים. אדם חכם יידע לעשות את ההפרדה בין זה לבין האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...