בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך.

maverick

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין את הנקודה שלכם, וצריך לשים עליהם עין במיוחד בגלל שהם תוכנית נוער ולא תוכנית למבוגרים (כמו אודטה ;D)

העניין הוא שעשו עניין מדברים שלפי דעתי שטותי לגמרי, כולה אפקט שנשמע ממש לא אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות שטותי לגמרי, אבל גם לזה אין מקום בערוץ ציבורי (אגב, עצם הצורך להמעיט בחומרת הדבר הוא לא במקום, כי את שכטר [כמו גם את שחקני Jackass, לצורך העניין] צריך להוריד לחלוטין ממסכי הטלוויזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חיפש רייטינג ותשומת לב ואתם פתחתם פה בסטה של 9 עמודים.

את מי זה מעניין בכלל, האקזיט הזאת? וגם אם היא תירד אני בטוח שהנוער יתחיל לקרוא מלחמה ושלום

ויפסיק להפליץ. תפסיקו כבר לבלבל את הביצים ולמרוח שטויות. אקזיט או לא אקזיט הנוער יותר מדי מקולקל

גם ככה בלי השטויות של שכטר והתוכנית היא תת רמה שחיה מהרפש של עצמה וממנות המשכל הבודדות של

הנוער העצוב שלנו. ואני רואה פה תגובות כאילו האנשים רק חיפשו איך לרדת על התוכנית הזאת..מה נסגר איתכם?

אני מתפלא בכלל שאתם רואים עם כל הזבל שמשדרים עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות שטותי לגמרי, אבל גם לזה אין מקום בערוץ ציבורי

^

Well Said.

לי למשל לא מפריעה התוכנית הזאת, אם זה היה בביפ YTV או כל ערוץ פרטי אחר, אבל הענין הוא שזה בערוץ ציבורי

(לא מפריע לי אישית, אבל בכל זאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 500 ערוצים, מתוכם שלושה (1, 2 ו-10) הם ערוצים ציבוריים ואין בהם מקום לתת רמה המביישת הזו.

אז למה את אמריקן פאי מותר לשדר בערוצים הציבוריים האלו?

אם תענה כאן שמותר לשדר רק בשעות לילה שילדים לא נחשפים לתכנים כאלו (כאילו שהם לא לומדים הכל בבית ובאינטרנט) אז אתם מוזמנים כל יום שבת לראות בערוץ 2 את כל סרטי האיכות כמו "נקמת היורמים" ו"קומפוט נעליים" שכוללים את מבחר בדיחות הפלוצים והצגת הציצים שאפשר, נעשים ע"י מיטב שחקנינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8:45 שעה שילדים עדיין מול המרקע

ערוץ 22, "ערוץ ציבורי" בסיום החדשות שומעים את אדיר מילר אומר "לכו תזדיינו" או משהו בסגנון (לא זוכר במדוייק) שסגרו את השידור (בלאק סקרין..)

אני לא חושב שלמישהו תיהיה בעיה עם זה, זאת התוכנית של אדיר מילר.... לא יחשבו לעשות מזה בלאגן או להוריד את התוכנית, מקסימום הודעה או שניים בעיתון מאיזה כתב נטוש שלא היה לו מה לרשום בתור השבועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכונים שהמנחים מתפוצצים מצחוק באמצע ברמה שלא הייתה מביישת ילדה בכיתה ג', תחרויות ופינות מפגרות...

אז אני לא יודע אם זומביט זה הדבר הכי מעניין שיש אבל לאקזיט ממש ממש לא הייתי קורא LIFE אלא בולשיט אחד גדול, רוצה LIFE ? אז צא החוצה ואל תדפוק ת'מוח שלך בטלויזיה.

אחי תאמין לי אני יוצא מספיק החוצה...הקטע הוא שאנשים מעדיפים תוכנית כמו זומביט על תוכנית מצחיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש דברים יותר גרועים מאקזיט בטלוויזיה, נכון, אין על זה וויכוח. זה עדיין לא סותר בשום צורה את העובדה שאקזיט היא תוכנית רדודה ודוחה ושצריכים להוריד אותה. אין ספק שגם את אדיר מילר צריך להעיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...