בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך.

maverick

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מערכונים שהמנחים מתפוצצים מצחוק באמצע ברמה שלא הייתה מביישת ילדה בכיתה ג', תחרויות ופינות מפגרות...

אז אני לא יודע אם זומביט זה הדבר הכי מעניין שיש אבל לאקזיט ממש ממש לא הייתי קורא LIFE אלא בולשיט אחד גדול, רוצה LIFE ? אז צא החוצה ואל תדפוק ת'מוח שלך בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל 7 העמודים והייתי רוצה להגיד כמה דברים...

ראשית כל אני לא צופה אקזיט. יוצא לי לראות פה ושם אבל זה לא מעניין אותי במיוחד.

1. נכון, התכנים מאוד מפגרים ומאוד מטומטמים.

2. נכון, זה לא מקובל להפליץ בשידור חי, זה לא מקובל להראות תחת בשידור חי.

אבל בינינו אפילו ילדים בני 8 לא מתלהבים מפלוץ או תחת של עופר שכטר. ילדות אולי כן, אבל מה זה בדיוק עושה להם רע? הם ירדו לזנות בגלל שהם ראו תחת?

אפשר לחשוב שילדים הולכים לישון ב8 בערב ולא יוצא להם לראות איזה "קטע גס" בשעות המאוחרות יותר. כל בנאדם מפליץ, לכל בנאדם יש תחת. הפעולות האלו לא מעודדות שומדבר כי הם לא מרגשות יותר מדי וחוץ מצחוק טוב אין בהם שום עניין.

חבל שמורידים תוכנית שעם כל הכבוד משדרת תכנים שפונים באמת לנוער שלנו, שמה לעשות לא אבשלום קור. אבל הורדת התוכנית לא תשנה את זה. הנוער לא הפך למה שהוא בגלל אקזיט. אקזיט רק משעשעת את הנוער ולא משפיעה עליו. איזה בן יכול להגיד שתחרות הרגליים של המדינה לא עניינה אותו? זה שזה לא אינטלקטואלי זה לא אומר שצריך להוריד את זה מהמסך. זה יהיה חבל מאוד אם לוח השידורים של הנוער יראה כמו ערוץ אחד כי אז כל גבר יראה כמו עמנואל הלפרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם יצא לי לראות רק פעמיים אקזיט בחיי וגם לא את כל התוכנית

אבל דבר אחד לא הבנתי

מה הרעש? מי שלא אוהב את התוכנית שלא יצפה....אף אחד לא יושב ומכריח אנשים לראות טלוויזיה

במקום להתעצבן על התוכנית שיצרו אלטרנטיבות "ברמה גבוהה יותר"

ותאמת עוד לא ראיתי שם משהו שלא רואים בערוצים אחרים (אולי פיספסתי כי לא ראיתי הרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים לראות את התת-רמה הזו (וזה כולל את המורדים וכמובן שגם את דודו טופז ועוד שלל מכות טלוויזיוניות [צופית גרנט, לדוגמא]), אתם יכולים לעשות את זה בערוץ שיהיה מוקדש לתוכניות מפגרות, לדעתי זה בהחלט מקומם שערוץ 10, שהוא ערוץ ציבורי, ישדר זבל כזה.

איזה מגניב, הוא חשף את התחת שלו מול המצלמה והפליץ.. אני היחיד שחושב שזו הדרך היחידה של עופר להשיג רייטינג? ואם כן, מה זה אומר על הרמה של הצופים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם אי פעם את השידור של ההפלצה בשידור חי או חשיפת הישבן?

1.חשיפת הישבן לא שודרה אי פעם, אלו היו העיתונים שטרחו לעדכן את כולנו בשיזוף שלו שם

2. הנפיחה כביכול היתה אחד מה'אפקטים' הקוליים שהם משתמשים בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם נשמע כמו סתם אפקט ולא נראה לי שזה באמת הקלטה של "נפיחה"

חשיפת הישבן עד כמה שזכור לי היה ב"אקזיט סיטי" נתניה.. הוא הוריד טיפה את המכנס באמצע השיר אני סקסית והראו אותו ל2 שניות בדיוק

אל תשאלו איך אני יודע, אני מכחיש כל קשר לתוכנית, אף פעם לא ראיתי! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם אי פעם את השידור של ההפלצה בשידור חי או חשיפת הישבן?

1.חשיפת הישבן לא שודרה אי פעם, אלו היו העיתונים שטרחו לעדכן את כולנו בשיזוף שלו שם

2. הנפיחה כביכול היתה אחד מה'אפקטים' הקוליים שהם משתמשים בהם

זה בכלל לא רלוונטי. עצם העובדה שמנחה של תוכנית נוער מרשה לעצמו לעשות דברים כאלו בשידור חי, אומר דרשני. שייקח את התת רמה שלו ויעוף מהערוץ שלי, אם אתם רוצים לצפות בזה, אתם אלו שצריכים להעביר ערוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור (לפי דעתי) שאקזיט יותר יפה מזומביט אבל מי אני שאתווכח פה עם פורום זומביטים ופריקים של מחשב (לא כולם)

עופר שכטר מצחיק :lol: :lol: והוא שם כזה זין (רק שהפעם הוא שילם על זה ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא רלוונטי. עצם העובדה שמנחה של תוכנית נוער מרשה לעצמו לעשות דברים כאלו בשידור חי, אומר דרשני. שייקח את התת רמה שלו ויעוף מהערוץ שלי, אם אתם רוצים לצפות בזה, אתם אלו שצריכים להעביר ערוץ.

ערוץ שלך? יש 500 ערוצים, אתה לא רוצה אל תכנס לערוץ 10

בHOT ובYES יש אפשרות לחסימת ערוצים עם סיסמא אם אתה לא רוצה בטעות לשלטט לערוץ הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שייך

אתה לא יכול לשדר מה בראש שלך ולהגיד לאנשים רוצים צפו לא רוצים תעבירו ערוץ

תבין יש משהו במדינה שלנו שנקרא צנזורה שחל על כל הערוצים ותחנות הרדיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק סדרות אמריקאיות שעושות שטויות, אבל למה שלא ישדרו אותם? זה משודר בכל העולם זאת תוכנית מוכרת, למה שזה לא יתאים גם לנו...

אבל שתוכנית ישראלית עולה לשידור אז בוחנים אותה ב7 עיניים

בYES1 יש צפיה חופשית ובשעות לא מאוחרות של הסרט "ג'קאסס" תאמין לי שיש שם דברים הרבה יותר גרועים מזה

ואני לא רואה שהפסיקו לשדר את זה, או שהחליטו לשדר את זה רק מאוחר מאוחר בלילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...