בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך.

maverick

Recommended Posts

עוד מעט יש מכרז חדש לערוץ 2, ואחרי זה הערוץ ישתנה באופן די מהותי (יהיו רק 2 זכייניות למשל) אז יש סיכוי שהוא לא יחזור יותר, לפחות לא לערוץ 2.

ואם קשת יזכו במכרז , המצב לא ממש ישתפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה ערוץ 8.?

ומה עם אלה שיש להם יס??

לצערי בתור לקוח של יס, אין ערוץ מקביל לערוץ 8 של הכבלים.

פשוט נראה לי שזה המשבצת המתאימה ביותר. גם ככה תוכנית מהסוג הזה תפנה לקהל מאוד מצומצם.

(אלא אם כן הופכים את התוכנית למשהו חלטוריסטי ולא רציני שרק עושה סקירה על משחקים חדשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו.. קראתי פה תגובות של כמה אנשים שבכלל לא ראו את התוכנית אז אני אגיד לכם אני זוכר את עצמי בערך בתחילת שנה

סתם לא זוכר מה זה היה אבל הם היו מתקשרים והייתה צריך לענות איכשהו סיפרו לי את זה שהתקשרו לאחד שאני מכיר ואני סתם אמרתי תוכנית

דפוקה ואת רוב הדברים שכתבו פה..

עכשיו בחופש הגדול (שנגמר :'( ) אין כל כך הרבה מה לעשות אז סתם ישבתי לראות את התוכנית בהתחלה סתם זילזלתי וזה ולאחר כמה זמן

דיי חיבבתי את התוכנית (וגם הלכתי לאקזיט סיטי מתי שהם באו לעיר שלדעתי זה היה ממש הפקה יפה ולספר לכם משהו הבמות התחלקו ל3 ומתי שרוני הייתה כולם עברו לראות אותה אז צ'ינו הוריד את המכנסיים ואמר נראה עכשיו מי לא יבוא לפה אז על זה לא עשו לא כלום :-X ) נחזור לנושא

מה שאני אומר שאתם שופטים דברים אפילו בלי לראות אותם ונגיד משהו אחר לא טוב לכם אל תראו את התוכנית לדעתי היא משעשעת מאוד יש הרבה קטעים ממש מצחיקים והיא מעבירה את הזמן שבין 3 ל 4

ובאמת מסכנים לקוחות של יס שאין להם את ערוץ 8 ואת התוכנית בולדוג !!! (מת על זה !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה אין שום דבר בערוץ 8. חוץ מדי פעם תכניות ו"בולדוג" אני לא רואה כלום. כל פעם שאני מדליקה את הערוץ אני רואה את טל ברמן, שעם כל הכבוד, התכנית הזאת עייפה ומאסה עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים את זה בני נוער וילדים שחוזרים מבית הספר מחממים את האוכל ומדליקים , אכשהו זה תפס, לא יודע למה ולא יודע איך אבל בכל מקרה התוכנית עצמה מלאה בתכני זבל, ממש לא אכפת לי שיורידו אותה או שיעלו אותה, אני מרחם על מי שרואה את זה ובמיוחד על מי שמעריץ את המנחים של התוכנית, פשוט עצוב.

סמים ואלכוהול חזק כבר יודעים שזה דופק ת'מוח, חבל שלא מבינים שזה גם תופס לטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 עמודים של דיון על תכנית טלויזה נחותה? וואי, אנשים... מה ילדים לא יוצאים היום מהבית? לא משחקים מחבואים, לא מטפסים על עצים, לא גולשים על רולר/סקייטבורד, אין להם תחביבים חוץ מלשבת ולהזיל ריר מול המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...