בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך.

maverick

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאני לא מבין את עפר(הוא ממש לא כזה במציאות)

מה היה חסר לו בחיים שהוא היה צריך להוריד את המכנסיים

בוא נגיד שגם אני עשיתי את זה פעם או פעמיים בחיים שלי אבל זה לא היה בפורום של אלפיי צופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי באמת עשו מזה סיפור.... כאילו די מספיק עם כל החרא הזה...

אני אישית לא אוהב את התוכנית(לא שיצא לי לראות אותה! באמת שלא ראיתי אף פעם)

אבל לדעתי כל מי שמיתנגד ואנשים סתם מיפשים תרוצים, קנאים וצבועים זה מה שיש לי להגיד!

אבל עדיין לא ממש איכפת לי שיורידו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיצא לי לראות כמה פרקים אני חייב להגיד! כל הכבוד לרשות השידור...  :xyxthumbs:

התוכנית הזאת הייתה צריכה לעוף ממזמן. תחרויות מטומטמות כמו הרגליים של המדינה (יותר נכון השרמוטות של המדינה). ולראות את הקוקסינל הדוחה משה גלמין דופק לך את כל הארוחת צהריים.

התוכנית ממש כמו פירסום לזנות! ממש צריך לעלות את הרמה שם ומהר.

אבל עם הנוער כמו היום התוכנית ממש מתאימה!!!

ותהרגו אותי! מה מוצאים בעופר שכטר?!?! זה הייתי מת לדעת!!!  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורה של צבועים מורידים את זה ומשאירים את המורדים.

אי אפשר להוריד תוכנית אחת שתשמש כדוגמה - אם הם כ"כ רוצים לצנזר לא חסרים דברים - בדיוק מתי שנכנסתי ללינק הופיעה פירסומת לתוכנית חדשה "מי מפחד מצופית גרנט" - אני מניח שהתוכנית הזאת לא תראה כמה אנשים יושבים ומשוחחים על פוליטיקה (שלא נתחיל לדבר על התכניות שאנשים באמת יושבים ומדברים על פוליטיקה...) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי מעולם את התוכנית, אבל ממה שהבנתי ממישהי מהקורס שלי שהתלבה מזה, יש שם הרבה בדיחות פלוצים. טרנס ופיליפ ממש. כן, נשמע קצת דבילי... עדיין, למה הם משאירים המורדים? אני אגיד לכם למה. כי זה מ-ו-ת-ג וכי זה מכניס ימבא כסף מהמוצרים הנלווים - מדבקות, קלטות, חולצות, מגבות, תיקים, הופעות, צמידים, כובעים, כלי כתיבה ומחברות, עוד קידום למקדונלס ו... קיצר זה הכל נועד להרוויח כסף. שכטר סתם מפליץ והם מביאים ג'ובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המורדים אתה לא יכול להוריד כי אם תוריד תעשייה שלמה תצא נגדך ובטוח תרמוס אותך ....

אבל טוב מאוד שהורידו את התוכנית המעפנה הזאתי שתופסת יותר מידי שעות שידור ועוד נותנים לכאלו שלא יודעים/ות (אפשר ללכת רק על ההטיה של הנקבה כי אולי הבנים הם גאים ...) לדבר עברית כמו שצריך (אני אישית ראיתי פעם אחת את התוכנית הזאת ומיס לוי עשתה כמות טעויות בדיבור שבערוץ הראשון היו שוחטים אותה ..)

עוד יותר מצחיק הם יותר מחנכים את נוער מההורים וזה יכול ליצור מצב מאוד גרוע ........

ולאדון תחת - GET A LIFE !!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם דודו טופז ירד לגמרי מהמסך, זה יהיה הדבר הכי טוב שאי פעם יקרה בטלוויזיה.

עוד מעט יש מכרז חדש לערוץ 2, ואחרי זה הערוץ ישתנה באופן די מהותי (יהיו רק 2 זכייניות למשל) אז יש סיכוי שהוא לא יחזור יותר, לפחות לא לערוץ 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=81803.msg698541#msg698541 date=1093545549]

אני אישית לא אוהב את התוכנית(לא שיצא לי לראות אותה! באמת שלא ראיתי אף פעם)

שמע אני לא יודע אם התוכנית מטומטמת או לא כי אני לא ממש צופה בה

מדהים, ממש מדהים איך אתם מצליחים להגיע למסקנות בלי לצפות בתוכנית... ::)

אני, אישית, נגד ההורדה. ובמידה מסויימת כל אחד מכם שאומר עכשיו "יופי יופי" או "סוף סוף הורידו את המטונפים האלו" הוא צבוע. אם זה היה סאות'פארק, המורדים (שאני אישית לא אוהב אבל כאן יש הרבה חובבים שלה) תוכנית אחרת שמשתמשת בעירום וקללות (המגן למשל) או סתם שיר של זמר שאתם אוהבים והחליט לעשות משהו שגרם לכל רשויות ההשמעה להחרים אותו הייתם מתחילים לצאת במסעות הכפשה נגד הרשות, הייתם כותבים פה בפורום במודגש שמי שלא נאה לו יכול להעביר ערוץ במקום להתלונן על מה שאחרים מוצאים כמבדר.

זאת לא תוכנית "איכות" עם מסרים על איכות הסביבה או בעלת שירי בארני כגון "בשבילי - בשבילך", זה פשוט FUN, קצת לראות דברים שבאים ביותר טבעיות במקום עוד תוכנית אירוח פורמלית או תוכנית עם 0.001% בערוץ אחד, והכי חשוב, זה עכשיו לא יהיה לי מה להסתכל בזמן האוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אלב תבין שסאות פארק זה הומור.....

עופר שכטר מציג את התחת זה גם..... אבל באופן החולני של המלה.........

אנשים לא רוצים להוריד את זה כי הוא הציג את התחת אלא כי זאת התוכנית הכי מטומטמת שהייתה אי פעם!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע אם התוכנית מטומטמת או לא כי אני לא ממש צופה בה

מדהים, ממש מדהים איך אתם מצליחים להגיע למסקנות בלי לצפות בתוכנית... ::)

גם ממש מדהים איך סתרת את עצמך ::)

אני בפירוש אמרתי שאין לי שום דיעה לגביי התוכנית

אז בבקשה אל תסלף את דבריי

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אלב תבין שסאות פארק זה הומור.....

אז...? בהומור מותר לעשות הכל ואם זה לא הומור אז אסור? חוץ מזה שאקזיט זאת גם תוכנית בידורית

ואם אני אלך ברחוב, אספר למישהו בדיחה, ארצח אותו ואחר כך אפצח בריקודים וחיקויי ריטה זה יהיה בסדר? (דוגמא לא קשורה למציאות אבל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...