שי ודרור נגד צחי הנגבי - לא יודע אם לצחוק או לבכות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שי ודרור נגד צחי הנגבי - לא יודע אם לצחוק או לבכות

The Grey Matter

Recommended Posts

זאת הגאונות שלנו בישראל. אנחנו לוקחים משהו ממש עצוב, כמו את השחיטות של הפוליטיקאים, ואנחנו עושים מזה בידור. במקום אחר כבר היו מתאבדים. טוב נו, קקטוסים (צברים), נועדתם לשרוד במדבר המצפוני הזה עם הרבה הרבה הומור.

אגב הנגבי, הוא לא נקניק כזה? מאיפה יש לו בדיחות כאלו? לקח שיעורים אצל נאור ציון כדי לא להתפדח פעם באה שיתקשרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הראיון האודיו למי שרוצה:

www.102fm.co.il/sicha.wma

תודה

באמת שמישהו כבר יביא את זה

אחריי ששמעתי את גירסאת האודיו אני מוכרח להגיד שצחי הנגבי יצא פה ממש כמו ילד קטן

שי ודרור נשמעו כאילו הם הכניסו אותו בכיס הקטן והראו שהם בוגרים ממנו בכמה מידות

וזה לא שאני מת עליהם

לפי דעתי הם דיי מעצבנים אבל במקרה הזה הם השיגו את המטרה שלהם ולא ההפך

צחי הנגבי ממש צריך ללכת לגן ילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הם שחטו אותו. אדיוט. הוא התנהג בצורה עלובה.

אני מת על שי ודרור............

ו The Grey Matter, הכוונה היא לא לעשות מינויים. אני חושב שהכוונה פה היא לא הייתה נגד מינויים (פוליטים) בכלליות. העניין הוא שמבקר המדינה רשם בדו"ח שהמינויים האלה היו לא במקום (ולא שהיו מינויים וזה מה שלא בסדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר נכנסנו לדיון הזה ,הרשו לי לשאול שאלה פשוטה - האם באופן גורף יש לאסור מינויים?

הרי למינויים יש מטרה די הגיונית (אם חושבים יותר לעומק מאשר "אשמור לי, ואשמור לך") והמטרה הזו היא להטמיע רעיונות ועקרונות של השר הממונה על אותו תיק בתוך משרדי הממשלה עצמם על ידי מינוי אנשים עם דעות מקצועיות ואידיאולוגיה דומה לו.

דוגמה פשוטה על מנת להבהיר את העניין - נניח ושר התחבורה רוצה לתת דגש על בטיחות בדרכים האם הוא יעדיף לקחת אדם שהוא אינו מכיר ואינו יודע מה דעותיו? או אדם אותו הוא מכיר ויכול לסמוך עליו שידחוף ויקדם את אותם עקרונות של בטיחות בדרכים?

כמובן שמדובר בפרצה ענקית בחוק שכן אפשר לתרגם זאת בקלות לעסקנות פוליטית מהזן הגרוע ביותר.

אך עם זאת בסך הכל המטרה במינויים פוליטיים היא חיובית, אם כמובן הם נעשים משיקולים מקצועיים.

הכוונה היא לא למינויים פוליטיים בלבד, הכוונה היא לסידור ג'ובות על חשבון אנשים מתאימים אחרים, כלומר לתת לחברים שלך מינויים ולשים זין על כל השאר.

בכלל מצחיקה אותי כל הפרשה הזו, כאילו אתמול בבוקר גילו שיש מינויים וסידור ג'ובות ושחיטות בכנסת.. ועושים מזה כזה עניין עכשיו.. חחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש

הוא ירד לרמה שלהם ואפילו מתחת לזה

הם הוציאו אותו כמו ילד בכיתה ג

אי אפשר לרדת מתחת לרמתם..הם כסילים ברמה שלא ראיתי בחיי...אבל אמרתי שבהתחלה הוא שחט אותם..לאחר מכן הוא וגם הם{כמו תמיד}ירדו יותר מדי נמוך

מי האידיוט שנתן להם תוכנית רדיו בכלל..ועוד תוכנית הומור??..מה הקשר ביניהם לבין הומור כנראה שנשגב מבינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...