Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא האנטי וירוס לא מובנה פשוט זה בודק עם יש תוכנה שפועל לדוג אם אני עושה לאנטיוירוס DISSABLE אז הוא מתריע וכאלה

בסכ"ה לדעתי החבילה דיי טובה

ובקשר לשיתוף דווקא עכשיו האימיול שלי מוריד יותר מהר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד והורדתי את החבילה של SP2,אני יכול למחוק את האנטי וירוס שעל המחשב שלי..? ולהתמש בזה של XP?

Service Pack 2 לא כולל בתוכו אנטי וירוס וגם לא תוכנן להכיל. מה שהוא כן מכיל זה Firewall חדש וטוב יותר ככל הנראה בהרבה מקודמו מה שהיה מכונה ICF אם אינני טועה.

בכל אופן עלמנת לקבלת רמת טובה עד כמה שאפשר תתקין/תשאר עם האנטי וירוס שלך ואני לא בטוח אם לא כדי גם להתקין תוכנת Firewall נוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שדוד שלי אמר לי זה שהservice pack 2 פשוט הורס את ה- וזה מניסיון שלו.

לא ברור לי איך דוד שלך יכול לדעת מה עושה SP2 עוד לפני שהוא שוחרר רשמית... אלא אם הוא נביא כמובן, ובמקרה הזה נראה לי שכדאי שנקריב לו איזה תרנגול או כבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול

דברתי אתם בתמיכה טכנית,עכשיו בהתחלה שאלתי אותו על SP2 קלטתי שהוא נאב נראה לי שהתמיכה טכנית שלהם זה רובוט.

להלן השיחה:

Exploit: אתה יכול למכור לי OC?

Ron: אנא פרט את שאלתך..

Exploit: אתה יכול למכור לי Overclock

Exploit: אמרו לי שקונים מכאן OC

Ron: מוצר זה איננו שייך למיקרוסופט ולכן אין בידי את המידע המבוקש..

Exploit: הוא כן שייך

Exploit: ממתי עדכנו אותך?

Exploit: אתה שם S:

Ron: עוד רגע בבקשה...

Ron: ההיתיחסות היחדיה במיקרוסופט לביטוי Overclock מוצגת בקישור הבא:

Ron: http://support.microsoft.com/default.aspx? scid=kb;EN-GB;835606

Ron: האם לזה הייתה כוונתך?

Exploit: למה זה באנגלית?

Exploit: אני בן 8 אני לא יודע לקרוא

Exploit: יש לכם אולי משהו שהוא יהיה מצויר ואז אני יבין?

Ron: המוצר הנ'ל איננו שייך לחברת . הנך מוזמן לפנות אל שירות הלקוחות בטלפון 097625400 שלוחה 1, ונשמח לבדוק ביחד איתך את העיניין.

Exploit: למה כאן אתם לא יכולים?

Exploit: אמא לא תסכים לי להתקשר כ'כ הרבה זמן

Ron: אנא ספק לי את מספר הטלפון שלך, על מנת שאוכל לשוחח עמך בהרחבה בנוגע לנושא זה

Exploit: אבל אין לנו טלפון בבית נתקו לנו אותו

Ron: המוצר הנ'ל איננו שייך לחברת . במידה ויש לך קישור המראה אחרת, אשמח אם תוכל לרשום לי אותו .

Exploit: עוד מעט רוצים לזרוק אותנו לאוהל

Exploit: היה לאחי אבל רק הוא יודע לקרוא אנגלית

Exploit: תלמד אותי אנגית ואז אני יגיד לך איפה...

Exploit: אני צריך לזוז,ביי יא נאב

Ron: שהיה לך יום טוב ויפה.

כמובן שזה היה ברוח הצחוק (למי שלא הבין) אבל הוא כ"כ רציני ונאב שבא לבכות :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול ראיתי הישתחרר וינדוס אקס פי עם אס פי 2 מובנה

מה אתם אומרים זה מערכת טובה או שזה בלוף

מיקרוסופט עוד לא התחילו למכור את ככה, ונדמה לי שבחוקי הפורום ואפילו בת'רד הזה ממש כתוב שאסור להתעסק ולדון בדברים לא חוקיים. אם התגובות מהסוג הזה לא יפסקו, אני אתחיל למחוק כל תגובה לא הולמת שאני אמצא לנכון.

XPloiT.Codebase, לא הבנתי מה אתה רוצה. יופי, התקשרת למיקרוסופט וקשקשת איתם בטלפון על שטויות. איך זה קשור ל-SP2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטיוירוס או הפיירוול האלה שווים משהו, כי כרגע יש לי נורטון אנטיוירוס ופיירוול, האם מה שמיקרוסופט הוסיפו מהווה תחליף רציני?

עריכה: הבנתי שאין אנטיוירוס, אוקי, עדיין מה דעתם לגבי הפיירוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עובד עבור משרד הבטחון. גם אם הייתי עובד עבור ראש הממשלה או נשיא ארה"ב, עדיין היה קשה לי לחזות מראש איך SP2 עובד עוד לפני שהוא שוחרר. בינתיים אנשים שהתקינו גרסאות בטא לא התלוננו על כלום, ואלפי אנשים שהתקינו בימים האחרונים את ה-RTM גם לא התלוננו על כלום. אם לדוד שלך קרה משהו רע עם SP2, הוא במיעוט, ובכל מקרה נשמח אם הוא או אתה תספרו לנו מה בדיוק קרה כדי שנדע להזהר. אין טעם להמשיך להפריח הצהרות שלא מבוססות על שומדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...