Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

שימו לב! השתדלו להשאיר את כל השאלות והתשובות על SP2 בדיון הזה! דיונים שונים שנפתחים על SP2 מאוחדים לתוכו. איחוד הדיונים יוצר לפעמים בלבול קטן בסדר ההודעות. כדי להבדיל בין דיון לדיון ומי בדיוק עונה למי, אפשר להסתכל על הכותרות המודגשות של כל הודעה.

עדכון 30.9.04: את ההסבר למה אי אפשר עדיין להוריד את SP2 בעברית דרך Windows Update אפשר למצוא כאן. תודה ל-americium על הקישור.

עדכון 21.9.04: אפשר להוריד את SP2 בגרסה העברית כאן. תודה ל-yefet על הקישור.

עדכון 12.9.04:

תודה ל- Wolfboy על הקישור הזה להורדה של ה"תיקון" שמאפשר את הגדלת מספר החיבורים בו"ז ב-SP2 מ-10 ל-50. שימו לב! זהו אינו תיקון רשמי של מיקרוסופט והוא אינו נתמך על- ידם!

כמה לינקים באדיבות americium: אפשר להזמין כאן דיסק עם SP2 - חינם. בינתיים רק באנגלית, אבל מצויינים שם התאריכים שיהיה אפשר להזמין דיסק בשפות אחרות. והנה הידיעה ב-ynet על יציאת SP2 בעברית.

עדכון 28.8.04:

אם נמאס לכם מ-SP2, הנה מאמר על כל הדרכים להסיר אותו. תודה ל-americium על הקישור.

עדכון 19.8.04:

רשימת התיקונים והעדכונים של SP2 כאן. תודה ל-Saliman על הקישור.

עדכון 16.8.04:

אפשר לקרוא כאן על איך מכינים דיסק של XP עם SP2 מובנה.

עדכון 10.8.04:

ניתן להוריד רשמית מהאתר של מיקרוסופט כאן

זוהי ההתקנה המלאה. מי שמעדיף לא להוריד את הכל ולחכות שתהיה התקנה מותאמת אישית, שימשיך לבדוק את ה- update.

7.8.04:

גרסת ה-RTM של התוכנה זמינה להורדה בשעות האחרונות למי שרשום כ-beta tester של . גרסת ה-build היא #2180. כמובן שאפשר להוריד אותה בכל מיני מקומות אחרים, אבל לדעתי מומלץ לחכות עד שמיקרוסופט יוציאו אותה כמו שצריך לכל המשתמשים ואז להוריד ולהתקין.

יש מספר שלבים בפיתוח תוכנה:

Alpha - שלבים ראשוניים

Beta - שלבי בדיקות ותיקונים

RC1,2 - התוכנה כמעט מוכנה. RC stands for Release Candidate. בשלבים האלה מתקבלות הערות אחרונות של הבודקים ואם יש צורך, עושים שינויים אחרונים. במקרים נדירים יש גם RC3.

RTM - קיצור של Ready to market. כלומר - מבחינת המפתחים, התוכנה גמורה. נדמה לי שבשלב זה אפילו אם מתגלות בעיות, כבר לא מתקנים אותן אלא מתחילים לעבוד על Patch לאחרי. מפה ועד שחרור התוכנה, יכולות לעבור מספר שעות עד מספר ימים.

Final - ההפצה הסופית של התוכנה למשמשי קצה.

עריכה: איך שכחתי! עכשיו סופסוף יכולים לנתב את כל כח האדם המטורף שעבד על SP2 לטובת Longhorn!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום אני שמעתי  שחבילת העידכונים החדשה  תיהי מצויינת מבחינת אבטחת המחשב אבל היא 

תאיט את הביצועים הכללים של המחשב..

זה נכון??

והאם כדאי לשים אותה  על מחשב שמיועד למשחקים..?

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי מהאינטרנט את הקובץ

xpsp2_RTM_ENU.exe

ששוקל 266 מגה בייט.

חלק אומרים לא להתקין עד שתצא הגרסא לוינדוס אפדייט ביום שלישי, כי יתכנו תיקונים.

מה אתם אומרים להתקין או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמועות אומרות שגם ב-RTM (זו לא גרסה סופית ומוכרזת עד שמיקרוסופט לא מפיצים אותה לקהל הרחב) מיקרוסופט מצאו משהו לתקן. נכון לעכשיו, לדעתי כדאי לחכות עד שהעדכון יצא רשמית. אם דרך ה- update או לא - זה לא ממש משנה. אני מעדיף תמיד להוריד את כל הקובץ מ-download.microsoft.com, שיהיה לי על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בת'רד השני שנפתח, יש מצב שעוד יהיה עדכון לזה. וזה לא Final, זה RTM. שלב אחרון לפני Final.

ולא הייתי מתקין שום דבר שנושא את התג "Winbeta" על המחשב הראשי שאיתו אני עובד. מהימנים ככל שהמקורות שלהם יהיו, אני מעדיף לראות את זה רשמי ממיקרוסופט ולא מצד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...