לקנות בחו"ל או בארץ?! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות בחו"ל או בארץ?!

orlupo

Recommended Posts

אני חושב לקנות כרטיס מסך חדש במקום הג'יפה FX 5200.

ההורים שלי נוסעים עוד כמה חודשים לחו"ל.

אני ואבא שלי נורא פוחדים להביא משם כרטיס מסך כי לך תדע, אולי הוא בכלל לא עובד?!

מה עושים??? בתודה orlupo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי לקנות אבל אז התברר לי עניין האחריות

עם תקנה שם כרטיס מסך והוא לא יעבוד שתגיע לארץ אין אחריות... כאילו יש אבל אתה צריך לשלוח את זה בחזרה לשם וזה ... סיבוך

עדיף לשלם תהפרש של ה 500-1000 שקל תלוי איזה כרטיס אתה קונה .. ולהיות שקט בעניין האחריות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים (שלא כל כך מבינים בנושא) משתמשים באחריות בגלל בעיות טכניות די פשוטות שהם לא יודעים להסתדר איתם (למשל בעיות בהגדרות של הכרטיס וכו').

אני מכיר הרבה אנשים שהשתמשו באחריות, אבל של המחשב בכללי, ולא של הכרטיס מסך בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קשרים ביבואן...

קניתי שמה 3 מחשבים ואבא שלי עובד בחברה שקונה מהיבואן את המחשבים...

זה כנראה מה שאני יעשה ידבר עם היבואן...

הפחד שלי הוא באמת שזה לא יעבוד כי נגיד היה לי ניסיון עם היבואן הזה שאת המחשב הראשון הם הרכיבו לי שמה וחבר של אבא שלי התקין לנו ...

אז מה שקרה קיבלנו דיסק קשיח פגום ומאז יש לי פחד כזה!!!

השני מחשבים האחרים אני לא יודע אם היו חלקים שלא היו תקינים כי הרכיב לנו אותם טכנאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בזמנו שלחתי את כרטיס המסך שלי לטאייואן (Gainward),דואר רשום חבילות משהו כמו..לא זוכר ,סביבות ה 20 שקל והם שלחו לי בחזרה על חשבונם.

ישנם מקומות בארץ שהם רוצים שתשלם משלוח גם על זה שהם מחזירים לך את המוצר (לא אנקוב בשמות).

ככה שבעיקרון זה אפילו יותר זול מלשלוח דרך חברות שליחים בארץ (מצחיק אה?)

זה לא כאב ראש ולא סיבוך,כל עוד אתה קונה מוצר בעל שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קשרים ביבואן...

קניתי שמה 3 מחשבים ואבא שלי עובד בחברה שקונה מהיבואן את המחשבים...

זה כנראה מה שאני יעשה ידבר עם היבואן...

הפחד שלי הוא באמת שזה לא יעבוד כי נגיד היה לי ניסיון עם היבואן הזה שאת המחשב הראשון הם הרכיבו לי שמה וחבר של אבא שלי התקין לנו ...

אז מה שקרה קיבלנו דיסק קשיח פגום ומאז יש לי פחד כזה!!!

השני מחשבים האחרים אני לא יודע אם היו חלקים שלא היו תקינים כי הרכיב לנו אותם טכנאי...

דווקא דיסק קשיח לא הייתי מביא מחו"ל , זה החלק המכני היחידי בכל המחשב וככזה גם הובלה לא נכונה יכולה להרוס אותו,

כל שאר הרכיבים הם אלקטרוניים כך שאם יש איזו שהיא תקלה רוב הסיכוים שהיא נובעת מייצור לקוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...