כמה שאלות בקשר לאוזניות זלמן 5.1 .. - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לאוזניות זלמן 5.1 ..

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את זה קראת? את הקובץ שמעת?

אז למה לעזעזל כתבת את ההודעה הבאה?!

עכשיו תחבר את כל זה, ותבין בקשר למה אמרתי את זה...

חשבתי שהתכוונת לזה...

אבל בכל זאת אני רוצה סראוונד אמיתי ולא חיקוי , איך בכלל האפקט הזה עובד ועד כמה הוא "אמיתי" ?

העיניין הוא שבגלל שמערכת סראוונד אמיתית ואיכותית אני כניראה לא יוכל להרשות לעצמי בזמן הקרוב-רחוק-רחוק _מאוד -אם בכלל ובגלל שאוזניות טובות שוות פי כמה מהסכום שלהם בהשוואה למערכת , אז חשבתי להשקיע באוזניות סראוונד איכותיות שיתנו לי הרגשה של מערכת סראוונד בכמה עשרות אלפי שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים,

אפקט של סראונד שנוצר ע"י 5 עד 8 רמקולים הוא לא יותר *"אמיתי" מאפקט סראונד שנוצר בסטראו!

לוקחים 5 עד 8 רמקולים, שמים אותם במעגל(אל תיהיו מפגרים, אתם יודעים למה אני מתכוון) ובעט ניגון סרט\משחק\טראק שתומך בזה, גורמים לכל רמקול להוציא צליל שונה בהתאם למיקום הפיזי שלו בחדר על מנת ליצור את התחושה שצליל בא מכל הכיוונים ותואם למה שמתרחש בסרט\משחק\טראק.

באוזניות סטראו זה שונה, אך בכלל לא פחות *"אמיתי" רק בגלל ש95% מהאנים משתמשים במערכת רמקולים 5 עד 8 ערוצים כדי ליצור סראונד.

EvilSt!ng, תשיג , מצידי הכי זולות בעולם של 2 ב10 שקל ותפעיל את הטראק, גם עליהן זה יעבוד(פשוט האיכות של הסאונד תיהיה הרבה יותר גרועה, לא האיכות של הסראונד).

*"אמיתי" בהגדרה. אל תבואו אליי לי דברים כמו: "אבל אלכס, עם מערכת סראונד אמיתית הסראונד יותר יפה, ויותר טוב, ויותר משכנע, ומרגישים את הבאסים בלה, בלה בלה....."- זה בכלל לא קשור, STFU.

לילה טוב(יותר כמו "בוקר טוב"...)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק ? כשמשחק "יודע" שאתה בסטראו.. הוא לא מנסה לתת לך תחושת סראונד כמו בקטע הנ"ל...

תענו לי לשאלה בבקשה.. "איך הפרולוקס AO 80 ? וביחס לזלמן??

באיכות צליל.. ומוסיקה.. כי הן לא סראונד.."

סליחה... oa 800... לא פרו...

צודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...