תלאותי באוברקלוקינג עם מעבד סלוט 1,וולקנו 7+ ולוח אם דפוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלאותי באוברקלוקינג עם מעבד סלוט 1,וולקנו 7+ ולוח אם דפוק

PdLrAaTgIoNnUM

Recommended Posts

אז ככה. אחרי שהחלטתי אחרי שיקולים מרובים לא לקנות מחשב חדש מבוסס , נשארתי עם המחשב הישן שלי (PENTIUM 3 450 MHZ SLOT 1, לוח אם מגעיל של LUCKY STAR או משהו כזה, 256 MB זיכרון SDRAM ו GF4 חדש שקניתי כי שרפתי את הקודם) והוולקנו 7+ שתכננתי לשים על המחשב החדש שלא קניתי בסוף. לא רציתי לבזבז את הוולקנו אז אמרתי ננסה להתקין אותו על PIII שלי. היה לי ברור שזה לא מתאים לסלוט 1 אבל אמרתי ננסה אולי נמצא איזה שפצור. אחרי נסיונות ארוכים הגעתי למסכנה שאת ה HS אין מצב שאני מצליח לחבר, אז נשארתי עם הקודם (רק החלפתי את הפד במשחה טרמית), ושמתי את המאוורר של הוולקנו עליו (גם בשפצור עצבני ביותר, לקח לי המון זמן לחבר את זה כמו שצריך כי גם הייתה בעיית מקום בגלל שהמאוור גבוה מדי ונוגע בספק כוח). עכשיו יש לי פנטיום 3 מקורר במאוורר של וולקנו 7. החלטתי לעשות אוברקלוקינג, אבל המערכת נתקעת אם אני מרים את ה FSB ליותר מ 124 (שגם בה היא לא ממש יציבה...) עכשיו כשניסיתי פעם אחת 133 MHZ, המחשב עלה לי לכמה שניות (רשם 3 600 MHZ), אבל נתקע שם, כאילו הוא נתקע בספירה של הזכרון (יש לי 2 כרטיסים, אחד במהירות 100 MHZ והשני ב 133). האם זו יכולה להיות הבעיה? או יכול להיות שאין מספיק מתח ל CPU? אין בלוח אם המגעיל הזה אינדיקציות למתח או טמפרטורה ככה שקשה לדעת. מישהו יכול לתת עצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תספר. פשוט אין שם. כתוב גם על הלוח שהוא יכול לזהות טמפרטורות ומתח, אבל בפועל הוא לא עושה את זה. בחוברת כתוב שיש מסך כזה בביוס, אבל לי אין. בכלל, זה דפוק לא יודע מאיפה הביאו אותו. אפילו שם יצרן לא כתוב. רק אחרי חיפושים אורכים גיליתי שהוא שייך ל LUCKY STAR (ובדקתי, אין להם עדכונים לביוס שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...