שאלה בקשר לzalman 7000-cu!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לzalman 7000-cu!!

slater

Recommended Posts

משהו יכול להגיד לי פעם אחת ולתמיד האם אני צריך לחשוש מהמשקל של הקירור zalman 7000-cu???????????

הוא שוקל בערך 750 גרם וחלק אומרים לי שזלמן לא תרשה לעצמה למכור קירורים שישברו וחלק אומרים לי שהמשקל שלו מופרז מאוד ומסוכן למחשב........

אז משהו יכול להגיד לי סופית האם אני צריך לחשוש שיקרה משהו למחשב שלי אם אני ישים את הקירור הזה במחשב??????הוא יכול ליפול לי בתוך המחשב???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה בבקשה כותרת!

ותקרא את חוקי הפורום.

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יכול להגיד לי פעם אחת ולתמיד האם אני צריך לחשוש מהמשקל של הקירור zalman 7000-cu???????????

הוא שוקל בערך 750 גרם וחלק אומרים לי שזלמן לא תרשה לעצמה למכור קירורים שישברו וחלק אומרים לי שהמשקל שלו מופרז מאוד ומסוכן למחשב........

אז משהו יכול להגיד לי סופית האם אני צריך לחשוש שיקרה משהו למחשב שלי אם אני ישים את הקירור הזה במחשב??????הוא יכול ליפול לי בתוך המחשב???????

שיניתי את הכותרת......עכשיו משהו יכול בבקשה לעזור לי?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך למה

כי נגיד עם הקירור הסטוק של או של AMD

אז תקח אותו ותפיל תמארז שלך מגובה חצי מטר

שום חומרה לא תישבר (טוב אולי כרטיסי הרחבה אבל אני לא בטוח)

תפיל אותו עם משקל של 700 גרם ורוב הסיכויים שהחלק העליון של הלוח אם יסדק או ישבר

מה אנ ימנסה להגיד?

שכל עוד אתה לא מזיז את המארז הרבה ולא הולך להרבה לאן פארטי (או שכן ונזהר מאד) אין לך מה לחשוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...