שלום רציתי לדעת אם אני יכול להגיע ל3500 mhz בoc הפרטים בפנים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום רציתי לדעת אם אני יכול להגיע ל3500 mhz בoc הפרטים בפנים

micahel

Recommended Posts

אוקי תראה אחי כמה דברים

א. תביא פרטים של הזכרונות שלך

ב. לאחר מכאן תתחיל לעלות למעבד מהירות ככה ב100 או 150 מ''ז תריץ פריים 95 ותבדוק טמ'פ ויצבות אם יציב סבבה תמשיך לעלות לאט לאט תמהירות אם לא

תעלה תמתח למעבד ל1.75 ותעביר תסנכרון ל1:1 ואז תבדוק יציבות אם לא יציב עדין תעלה מתח לזכרונות !!! אבל לא בבוום!!!

לאט לאט! כי הזכרונות שלך גם ככה לא אמורים להחזיק כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאינטל לא בריא לעלות מעל 1.65 נראה לי או שהפרסקוט הוא מתחיל ב-1.75 חח לא? :silly:

לא זאת הייתה הכוונה, שניכם לא הבנתם נכון את משמעות ה" ::) :-X" שלי.. הפרסקוט מגיע במתח נמוך יותר מהנורטווד, ככה ש1.75לפי דעתי מחוץ לתחום! (וכדרך אגב בנורטווד אין בעיה עם 1.75 כל עוד יש נורמלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב את VATOS LOCOS  הוא מבין פי10 ממני וממך וזה שבחנות אמרו לך שפרסכוט זה הכי  טוב  יותר מAMD ונורת'ווד 

אז זהו שלא כי פרסכוט פולט יותר חום (שגם משפיע על הלוח הHD והVGA )ונותן את אותם ביצועם של נורת'ווד  והסיבה שאינטל ההפסיקה ליצר אותו (או עוד מאט עומדת להפסיק ) זה שעולה לאינטל הרבה פחות כסף ליצר אותו מאשר את הנורת'ווד בערך איזה חצי מחיר   ובנוסף הוא גם חרא של  אוברקלוקר

אם היה לי את הTT שלך הייתי מגיע להרבה יותר ממך בOC 

נ.ב

גם אני קניתי בהתחלה פרסקוט ואז פה אמרווו לי שזה חרא אז אחרי חודש החלפתי לנורת'ווד קריר נעים ... :hat: 

ברצינות? לא נראה לי הגיוני שייצור של פרסקוט יותר זול משל הנורט'ווד, המגה קאש וכל זה..

לדעתי הסיבה היא שאינטל לא רוצה "להתקע" עם מוצרים ישנים יחסית (שהם יותר טובים מהחדשים חח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחרי שאינטל פתחה את אופציית הא"ק בצ'יפסטים החדשים (865+) הם היו צריכים למצוא פתרון איך לגרום למשתמשים לא לעשות מרצונם...

הם לא טיפשים כמו שהם נראים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחרי שאינטל פתחה את אופציית הא"ק בצ'יפסטים החדשים (865+) הם היו צריכים למצוא פתרון איך לגרום למשתמשים לא לעשות מרצונם...

הם לא טיפשים כמו שהם נראים  ;D

LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אחת היציאות החזקות ללא ספק חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...