שלום רציתי לדעת אם אני יכול להגיע ל3500 mhz בoc הפרטים בפנים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום רציתי לדעת אם אני יכול להגיע ל3500 mhz בoc הפרטים בפנים

micahel

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח ראים שאתה לא מבין כלום בחיים שלך ומה שבטוח שהמעבד הזה משתין על שלך ודרך הגב אני נימצא עכשיו על 3200mhz והוא עובד חייה אז תעשה טובה אם אתה לא יודע אז אל תגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב את VATOS LOCOS הוא מבין פי10 ממני וממך וזה שבחנות אמרו לך שפרסכוט זה הכי טוב יותר מAMD ונורת'ווד

אז זהו שלא כי פרסכוט פולט יותר חום (שגם משפיע על הלוח הHD והVGA )ונותן את אותם ביצועם של נורת'ווד והסיבה שאינטל ההפסיקה ליצר אותו (או עוד מאט עומדת להפסיק ) זה שעולה לאינטל הרבה פחות כסף ליצר אותו מאשר את הנורת'ווד בערך איזה חצי מחיר ובנוסף הוא גם חרא של אוברקלוקר

אם היה לי את הTT שלך הייתי מגיע להרבה יותר ממך בOC

נ.ב

גם אני קניתי בהתחלה פרסקוט ואז פה אמרווו לי שזה חרא אז אחרי חודש החלפתי לנורת'ווד קריר נעים ... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שימשוך שימשוך ודרך אגב אם עכשיו אני ממהיר את המעבד שלי עוד קצת משהו כמו 2600מה"צ ואני מסוגל חח המעבד שלי "ישתין על שלך" חחחח :xyxthumbs::silly::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VATOS אתה חמוד... :lol:

מיכאל, יש פה אנשים שמבינים וואטוס לימד אותי די הרבה, הוא נתן לך טיפ לגבי הבעיתיות של המעבד שלך.

תנסה באמת להעלות את המתח בהדרגה ותספר לנו באיזה מתח נמס לך הלוח אם

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעל קצת מתח ותנסה אם אל עולה תעלה עוד מתח ותנסה ואז תראה שוב איך זה יעבוד אם זה עובד יציב מעולה אם לא ומתחילים מסכים כחולים פה ושם תעלה מתח לזיכרון... אני אישית נעלה מתח להכל ועובד ככה חח

מעבד>1.80

זיכרון>2.77

ציפסט לוח>1.8

כרטיס מסך>1.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

מיכאל, תרגע ומהר.

גם אם זה לא היה וואטוס לוקוס שהוא אחד התותחים פה בפורום, זאת עדיין שפה שלא מקובלת פה.

2.

זה לא לגמרי נכון שנורטווד יותר טוב מפרסקוט. נורטווד יותר טוב מפרסקוט בתדרים נמוכים.

הפרסקוט מתעורר לחיים דווקא בתדרים מאוד גבוהים שמאפשרים לא לנצל את צינורות העיבוד שלו...

שיא העולם ב SUPERPI נשבר ע"י פרסקוט עם חנקן נוזלי ב 5000 ומשהו מה"ז.

אז בתור אוברקלוקר הפרסקוט דווקא טוב. רק מה? הוא צריך עצבני במיוחד. לא חושב ש SILENT TOWER עונה על הדרישה הזאת.

3.

אם היית מספיק רציני במקום לחכות לתשובה מאנשים שיכולים רק לנחש, היית עולה לאט לאט ובודק לאן אתה מסוגל להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה שאני מעלה אותו ליותר מ3200 המסך מתכבה ושאני עושה restart הוא אומר לי שהאוברקלוקינג נכשל בגלל מה זה אני צריך לעלות את המתח אם אתם יכולים להסביר לי איך מעלים את המתח היתי שמחק תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...