קונה כרטיס מסך בארה"ב-רוצה GEFORCE 6800GT 256MB,צריך עזרה דחוף! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה כרטיס מסך בארה"ב-רוצה GEFORCE 6800GT 256MB,צריך עזרה דחוף!

tombcatz

Recommended Posts

שלום.

מחר אני טס לדורם אמריקה לשבועיים

ואח"כ אני יהיה 5 ימים בניו יורק.

מכיוון שאני מתכנן לקנות מחשב חדש מספר ימים אחרי חזרתי לארץ,תכננתי לקנות כרטיס מסך בארה"ב,משום שהמחירים נמוכים בהרבה.

אולם אני צריך את עזרתכם.

אני רוצה כרטיס Geforce6800GT 256MB 256Bit

והייתי רוצה לדעת מאילו חנויות מומלץ לקנות בניו יורק

והאם יש סיכוי למצוא חנות שתמכור את הכרטיס במחיר קרוב ל350 דולר?

איני רוצה לחרוג הרבה מקו ה350 דולר,ואם אין להשיג את הכרטיס במחיר קרוב למחיר הזה,הייתי רוצה לדעת איזה כרטיס אחר מומלץ לקחת?

חשבתי ללכת על  Radeon9800XT 256MB 256Bit שאמור לעלות 350 דולר,אולם יחס ביצועים\מחיר שלו לא משתלם לפי מיטב הבנתי.

תודה לעוזרים.

זה מאוד דחוף,מכיוון שמחר אני טס

חשוב לציין:הכרטיס נועד למשחקים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אל תיכנס לחרא הזה לדעתי זה ממש לא כדאי לקנות רכיבים בארצות הברית..

אני גם הייתי בסרט הזה אבל אז שאמא שלי העירה לי ת'שכל והבנתי שזה ממש לא כדאי במיוחד שקונים רכיבים בכאלה סכומים היית רוצה שאם נהרס לך איזשהוא רכיב יהיה לך למי לפנות.. לדעתי כדי לשלם עוד 1000-1200 שקל ולישון בשקט..

אבל זאת דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחשוב אפיו על 9800XT!!!

אני יודע שה- 6800 GT עולה 400$ וזה צת חורג מהתקציב שלך...

אם לא תוכל להשקיע את הכסף הזה אז תלך על ה- 6800 הרגיל.

אז אתה אומר שיותר טוב GF6800 הרגיל?

אם כך,מדוע ה9800XT עולה יותר מGF6800?

מחיר ממוצע של 6800 הוא 250 דולר

ושל ה9800XT הוא 350 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המחירים של ה9800XT עדיין במשמים מלפני שיצא הדור החדש

אם אתה לוקח 6800 אז רק אבל רק ... כי אז עם OC אתה מגיע לביצועים של 6800GT....

אם אתה לוקח 6800GT תחדש ;)

אני מעדיף שלא לבצע בכרטיס.

אני לא מוכן לקחת סיכון,במיוחד לא כשאני קונה כרטיס מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה לוקח איזה שהוא כרטיס אז קח או של

BFG או MSI

BFG יש להם אחריות לכל החיים וכרטיס תותח ( הוא כבר בא ב OC אז אתה לא מסתכן ב OC)

וMSI כי יש להם אחריות מצויינת בין לאומית , נראה לי יש להם תמיכה גם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה לוקח איזה שהוא כרטיס אז קח או של

BFG או MSI

BFG יש להם אחריות לכל החיים וכרטיס תותח ( הוא כבר בא ב OC אז אתה לא מסתכן ב OC)

וMSI כי יש להם אחריות מצויינת בין לאומית , נראה לי יש להם תמיכה גם בארץ.

יש להם גם תמיכה בארץ אם איני טועה.

בכל מקרה,תודה על העצות

אז אני שם לעצמי את הכרטיסי הבאים בסדר עדיפויות [במקרה והתקציבים לא יאפשרו את הכרטיס,אני יורד לכרטיס שמתחתיו ברשימה]

Geforce6800GT 256MB 256Bit

Geforce6800NU 128MB 256Bit [של או BFG כמו שאמרתם]

Radeon9800PRO 128MB 256Bit [עם העדפה לכרטיס של ,כי הם מספקים כרטיס עם ליבת R360 במקום R350]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תמצא את הGT ב350$ אז עדיף לך לקנות את ה6800 הרגיל ותנסה להפוך אותו לGT

שום 6800 רגיל לא יכול להפוך לGT לא על ידי ולא על ידי מודינג, גפ פתיחת הצינורות כנראה מובילה לצינורות פגומים לפי הפורומים ברחבי הרשת. אפשר קצת לשפר - אבל זה לא יתקרב ל GT במשחקים שבהם הגיטי מהיר הרבה יותר - לגיטי פשוט יותר והרבה יותר מהיר.

דבר שני מחיר ממוצע בארהב של 6800 זה לא 250 , היתת רוצה אולי , אבל הכי זול זה 280 , ממוצע סביב ה 290-300.

אבל דבר אחד כדאי לך לברר ולחשוב על - אחריות - תחשוב שוב וברצינות על זה - אבל כבר הזכירו את זה.

דבר שני מכס - ביררת מה קורה אם אתה מעביר כרטיס כזה שעלה מעל 200 דולר והמכס בודק אותך ? האם תצתרך לשלם מע"מ ? (שזה לא מעט) והאם תצתרך בנוסף לשלם מס כל שהו ? האם יהיה קנס על זה שלא הצהרת (מן הסתם) וכמה הוא יהיה ?

אלו דברים שאין לי תשובות עליהם - אבל בהחלט כדאי לברר - וממישהו שיודע באמת - לא סתם מישהו שחושב ומדבר כאילו הוא ביבי נתניהו שיודע הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הטעות הרווחת שנמצאת רק בפורום שלנו של המושג "הפיכת 6800 ל GT" - אין חייה כזאת !! , גם אם מקבלים 16 צינורות תקינים לגמריי זה לא יתקרב לרמה של ה GT , ההשפעה הגדולה היא חוסר בזכרון של עוד 128 מגה - זה הבדל לא קטן - וגם סוג הזכרונות שונה לגמריי - GDDR3 מול DDR1 - שהשני הרבה יותר איטי , גם סוג שונה של הPCB וגם אספקת מתח שונה.

מה שלא יהיה זה ל יתקרב לGT - וחבל לבלבל ולהטעות אנשים שפחות מבינים.

לגבי הMSI - מה שמדובר - שכנראה רק הכרטיסים שלהם מגיעים עם 16 צינורות - וכנראה פגומים - הכל שמועות - אין מידע מוצק - וזה כבר מתעקב יותר מדי זמן מאז הידיעה הראשונה בשביל שהכל יעבוד חלק.

תורידו את זה מהראש,

הMSI מומלץ בגלל דברים אחרים בין היתר - קירור מעולה ושקט , ויש גם תרדים בעיתיים עליו , אבל זה עוד לא ברור.

יש דווקא משבו מומלץ חדש במחיר לא רע Galaxy Glacier 6800 128 MB , עם קירור עצבני ביותר ושקט לגמריי - שגם עוזר לקרר את המארז , בא עם זכרון 2.2 במקום 2.8 , ולא עולה יותר מ 300 דולר.

http://www.guru3d.com/article/Videocards/147/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...