מאכלים ושילובים מטורפים, מה עושה לכם את זה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאכלים ושילובים מטורפים, מה עושה לכם את זה?

waizman

Recommended Posts

האמת, גם לי יש סטיה. גבינה צהובה וריבה. בסנוויץ' או סתם ככה. אבל אני מעדיפה דברים קונבנציונליים יותר.

יש גם מרק מאלט רוסי שהוא סטיה בפני עצמו. מאלט בהיר חמוץ (לא המתוק המעפן או המוגז) ולתוכו קוצצים נקניק תה, בצל ירוק (כתוש מעט), מלפפון טרי, ביצה קשה, תפ"א מבושלים, שמיר ומלח. כמובן שזה מרק קיץ קר כזה, הרוסים שבינינו מכירים אותו בתור "אוקרושקה" (לפחות האמיתיים  ;)). אני חולה על זה אבל זה עושה מה ריח מסריח מהפה.

היתה לי חברה שהיתה שמה שמנת על הכל. אפילו על נקניק. בעעעעעע.

דריה, אני הייתי לפני שנתיים ברוסיה, כשביקרנו אצל חברה של אמא שלי מהאוניברסיטה היא הכינה את הדבר הזה, עם הרבה שמנת... זה הייה כלכך מגעיל שהייתה לי בחילה כל היום אחרי זה... אני לא ממליץ על זה  ;D, אבל, כל אחד והטעם שלו... אגב, אמא שלי, שהכירה את הדבר הזה לא טעמה (מעניין למה  ::)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

גם אני אוהב בורשט ואת המרק הזה שmerrymoon

הזכירה וגם אני חובב ריבה עם גבינה צהובה...

עוד סטייה שיש לי זה מיץ עגבניות

ולפעמים אני מוסיף לזה וודקה, טבסקו וענף סלרי, ויוצא משקה לעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחומוס עם גבינה\פסטרמה, בלי חומוס הסנדוויץ' יוצא ממש יבש ונתקע בגרון, וחומוס עוזר להחליק אותו פנימה + קולה.

דרך אגב אף פעם לא ניסיתי לערבב מיץ מנגו עם קולה, אבל מה שכן ניסיתי זה לערבב ספרייט עם קולה או קולה עם קינלי (קולה בתור מרכיב יסוד) ויצא די טוב, בכלל אני חושב שלאנשים שלא שותים אלכוהול קולה הוא המשקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימאללללללללללל אתם מתחילים להפחיד אותי

אצלי הסטיה הכי גדולה

נקניקיות עם חומוס

איך לעזאזל הגעתם למצב שאתם מנסים מנגו+קולה

או שילובים של גבינה צהובה+חומוס

או שוקו עם שקדי מרק

WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFF???????????

נראה לי אם יקחו אנשים מהאתר ל"אפקט הפחד" אף אחד מהם לא יגעל ממלפפון ים, אשכי אייל, חרקי תפוח אדמה, דם+חלב או כל דבר... הם רק יבקשו עוד :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטייה הכי גדולה שלי היא:

פיתה או לחם עם שוקולד למריחה וקורנפלקס!!!

יוצא בסט..ממש ליגה! יש לזה את הטעם של השוקולד שכבר לא נראה לי קיים "משהו והפצפוצים" (אני לא זוכר את השם המדוייק...)

תנסו ולא תצטערו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...