רמת סרטים נמוכה במיוחד הקיץ - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמת סרטים נמוכה במיוחד הקיץ

darkman

Recommended Posts

הקיץ הזה ראיתי המון סרטים

בעיקר חדשים

ואני חשבתי לעצמי

איזה חרא של סרטים הם מתחילים לחזור על עצמם

או שפשוט העלילה בהם על הפנים

ומסתבר שאני לא היחיד שחושב ככה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2960053,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני לא הולכת לסרטים אלא מעדיפה לקחת איזה סרט זר טוב (לא, לא סרט הודי), רצוי קומדיה או סתם משהו שנון ולראות בוידיאו, מכל הסיבות הנוספות שגם צויינו בת'רד הקולנוע הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני לא שמתי לב לאיכות ירודה במיוחד של הסרטים הקיץ - לא היו הברקות (מלבד, אולי, I, Robot ו-Eternal Sunshine of The Spotless Mind ו-Spiderman 2 שמשום מה לא מוזכרים בכתבה של Ynet) אבל לא היו גרועים בצורה חריגה, קיץ ממוצע למדי. חוץ מזה, יש לזכור שהוא עוד לא נגמר ובשבוע הבא יוצא בארץ The Bourne Supremacy ויש עוד שעוד לא הגיעו כמו AvP והכפר שאמנם אמורים להיות די גרועים (במיוחד AvP, וזאת מתוך חוות דעת של אנשים שצפו בו) אבל בכל זאת אי אפשר לשפוט אותם עדיין.

אגב, גם The Chronicles of Riddick הוא לא סרט רע כפי שהכתבה של Ynet מנסה לצייר אותו - המפיקים מצאו את השחקן שמתאים בדיוק לשחק את דמותו של רידיק ולמרות שהעלילה היא קצת מטושטשת, הסרט הזה הצליח להפתיע אותי לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלך ארתור - לא לראות !!!!!!!!!

סרט לילדים קטנים שמתלהבים מאבירים וקרבות, לאנשים שמחפשים קצת יותר מזה... זה לא הסרט.

ממצאים ארכיאולוגים בתחת שלי, הם לא מצאו כלום ואיך לעזאזל הרומאים הגיעו לבריטניה!? עשו לי טובה... ממש חלש, חסר תוכן, גם הקרבות יחסית לסרט מלחמה של ימי הביניים חלשים מאוד, אני לא נהנתי בכלל, תסריט גרוע ביותר ועלילה עלובה, גם הבימוי חלש... הרעים כל כך רעים כאלה עם פרצופים עקומים ומזילים ריר והטובים הם אבירים אמיצים (איך לא ?).

סרט תוכנית מגירה של אולפני הוליווד לעשיית כספים מיידית, גלדיאטור למשל לא רואה את המלך ארתור ממטר.

עוד לא ראיתי I ROBOT אבל חוץ מהסרט הזה שאני תולה בו תקוות להנה מסוימת אני מסכים עם הכתבה, הקיץ הזה יש חרא של , הסרט היחידי שנהנתי ממנו השנה היה אפקט הפרפר וחוץ מזה הכל אכזבות (ות'אמת הוא גם לא ממש היה סרט קיץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך לעזאזל הרומאים הגיעו לבריטניה!?

על חומת אדריאנוס כבר שמעת? או שלונודן היתה במקור ישוב רומי?

זה שאתה לא יודע היסטוריה לא אומר שהרומים לא היו שם.

בכל מקרה הבעיה לטעמי היא בעיה כרונולוגית, לפי המיתוסים על "המלך ארתור" הוא חי בתקופה הרבה יותר מאוחרת. מעבר לכך כמעט כל עובדה המוצגת בסרט הזה היא שטות מוחלטת.

ובנוגע לסרט - מה ציפית? שהסרט חס וחלילה יהיה איכותי או ברמה של גלדיאטור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרומאים היו בבריטניה עוד בתחילת האלף ה-1. הם שיעבדו את המקומיים ומכרו אותם כעבדים בממלכתם.

אח"כ כבר פלשו האנגלואים, הסקסונים ואחריהם ויקינגים ונורמנים... אחרי זה עוד פעם צרפתים שניסו להפוך את הצרפתית לשפה רשמית שם וקיבלו בראשץ אח"כ שוב התקוממות מבפנים העיפה אותם חזרה אל מאיפה שבאו וכך הלאה עד עצם היום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרולד וקומר פשוט סרט רע! ממש לא מצחיק (חוץ מטיפה בדיחות זולות ואחריי שניה אתה עדיין לא צוחק בגרוש ורוצה לצאת מהקולנוע)

בשום פנים ואופן לא לראות בקולנוע (אני לא יודע בכלל אם הוא שווה הורדה בכלל!). פשוט סרט רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תאמת אני לא יודע מה לאמר אבל בקיץ הזה באמת היו לא משהו.

אבל לא רק קולנוע, אלא בכלל בטלויזיה. ב YES אני חייב לציין שאני מאוד מאוד מאוד מאוכזב!

היה להם את כל הסרטים הכי גרועים, משעממים ולא מעניינים בתולדות האנושות.

כל לילה הייתי פותח את הטלויזיה ופששוט אין מה לראות, כלום, שום דבר מעניין!

מקסימום שלוש או ארבע שזה די חריג של טובים בשבוע!

ובכלל מתוך איזה מליון ערוצים אין שום דבר מעניין.

אני חייב לציין שאני ממש מאוכזב מהם למרות שבעבר הם היו ממש מעולים אבל עכשיו זה פשוט

בלתי נסבל.

נ.ב אפילו בסרטי סוף שבוע שלהם כולם היו חרא של שלאף אחד לא אכפת מהם חוץ מאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I ROBOT לא ראיתי, אבל זה סרט קיץ עם וויל סמית, אני לא מצפה להרבה (במיוחד לא עם עלילה כזאת).

2 SPIDER MAN - היה שיפור קטן לעומת הראשון, לא מספיק לדעתי.

הוא לא היה נאמן במיוחד לקומיקס שזה היה דפוק.

העלילה היתה טובה יותר אבל דומה מדי.

בכללי ציפיתי ליותר מסתם עוד הפעם ספידר מן.

שרק 2- ראיתים אחד ראיתם את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...