קעקועים, מה דעתכם בעניין? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קעקועים, מה דעתכם בעניין?

waizman

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הממ ואם פתאום ימאס לך ממנו?

דעתי, גם לא הכי בריא/כואב...

אתה לא תסתכל עליו כל היום אלא רק אחרים..

תעשה מה שמתאים לך, אני לא חושב אפילו שאתה צריך לשמוע מה אחרים חושבים על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד ביותר ...

ההרגשה הזאת של המחט חודרת את העור בקצב מסחרר , משכרת פשוט ... אחד הדברים היותר מדהימים שחוויתי עד עכשיו .

אתה מרגיש איך כל הדם מתנקז לנקודה אחת בגוף , ואתה מרגיש את הזרימה שלו בכל הגוף שלך ... פשוט חוויה .

לגבי העניין של הקעקוע עצמו , אם אתה שלם עם מה שאתה הולך לקעקע , אל תחשוב יותר מדי , כי ההגיון יגיד לך בסופו של דבר לא לעשות את זה .

אני קעקעתי על הכתף משהו , שעד עכשיו דיי הוכיח את עצמו ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם דינמי, ואתה דינמי. שים את הקעקוע במקום נוח שתוכל להסתיר אותו כשצריך, ושתוכל להראות אותו כשתרצה...

ועוד משהו, שים אותו במקום שבעתיד העור באותו מקום לא יהיה רופס :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרת קעקועים בלייזר אינה מושלמת. נשארת צלקת של עור בהיר יותר שלעולם לא משתזף. לאחת מהכיתה שלי היה.

בכל אופן, ההבדל בין קעקוע לפירסינג זה שפירסינג זה חור, זה צומח בחזרה. קעקוע זה לכל החיים. קעקוע גם מגביל אותך. מילא במקום שלא רואים, במקום אחר אנשים יסתכלו ויעשו פוזות (בגלל זה ויתרתי על הרעיון של עגיל בשפה כי פחדתי שלא יקבלו אותי לעבודה למשל, גם ככה השוק פה לא צורח לעובדים). תזכור שגם אסור יהיה לך לצאת הרבה לשמש כי אז הקעקוע פשוט... דוהה. ואז צרייך לחדש. רציתי לשאול על קעקוע פיצפון, כולו שחור, אומרים לי 300-400 שקל. זה עסק לא זול גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה , איפה בדקת את זה ?

300 ~ 400 שקל למשהו קטן ושחור זאת גניבה לאור יום .

בכל מקרה , יהדות או לא יהדות , לפעמים זה קעקועים זה יפה , לפעמים זה נעשה בחוסר טעם .

אני היססתי הרבה זמן , ובסופו של דבר זאת הייתה החלטה דיי זריזה של השנייה האחרונה , ואני לא חושב שאני איי פעם אתחרט על זה .

בסה"כ , זה נחמד .

לך על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו להחליט שמעכשיו אתה תלבש אותה חולצה כל החיים (יהיו לך הרבה חולצות אותו דבר ואתה ייכול להחליף ביניהן אבל אותה חולצה תמיד)....

אחרי שנתיים ישעמם לך תעשה עוד אחת וזה ואחרי שנתיים ימאס לך מהראשונה ותעשה ניתוח להוריד ובלה בלה ביזבזת המון כסף

וגם מכפת לך מה אחרים חושבים (כולל אותי) אתה צריך להחליט לבד.....

וגם אם תשאל קבוצה כלשהי שאוהבים קעקעוים יגידו לך תעשה ותשאל של דוסים יגידו לך לא...........

אני לאדע לאיזה קבוצה לשייך פה את האנשים אבל מה שכן אתה לא מכיר אותם הם לא אותך ואתה לא יכול להסתמך על כזאת החלטה.........

תעשה מה שאתה חושב שאתה רוצה אבל העיקר שיהיה החלטה שתחשוב ולא החלטה פזיזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באיזה קעקוע

אישית אני ממליץ שתלך ותעשה זמני (קעקוע שמחדירים לשכבה אחרת מקעקוע רגיל , והוא יורד אחרי כמה חודשים- שנים)

עדיף לראות איך זה

ואז אם אוהבים עושים רגיל

תראה תמונה של העיצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...