GeForce4 Ti 4600 : MSI vs LeadTech - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce4 Ti 4600 : MSI vs LeadTech

moonbone

Recommended Posts

טוב אז ככה...

לפי מה שהבנתי מרוב מה שקראתי הכרטיס של לדטק יותר טוב משל אבל ממשהו שמישהו אמר לי הבנתי שהוא יותר טוב ממנו רק באפשרות של המהרה....

אז השאלה המרכזית שלי היא כמה באמת הכרטיס של לדטק יותר טוב משל אם בכלל ?

מישהו אמר לי שהפילטרים של גרועים בהשוואה לשל לדטק אז בבקשה כל מי שמבין בעניין ויכול לתת לי תשובה אמיתית שיתן לי.

ועוד משהו איזה מסך 19" כדאי לי לקנות (של איזה חברה בעיקר) אני כרגע שוקל לקנות משהו של iiyama אם אתם מכירים יש להם מסכים בלי הרבה בטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאומרים שהפילטרים של לידטק יותר טובים, אבל אני לא חושב שיש פה אחד בפורום שבאמת ראה את של שני הכרטיסים, ואם כבר ראה אז שם לב להבדל משמעותי. מה שכן, לידטק באמת מעולים להמהרה במיוחד אם אתה לוקח את ה-4600 שיש לו את ההיטסינק הכי גדול שראיתי (זה לא אומר שלאחרים שלהם אין מפלצתי). יש אותו בחנות שאסור להזכיר פה את שמה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה...

לפי מה שהבנתי מרוב מה שקראתי הכרטיס של לדטק יותר טוב משל אבל ממשהו שמישהו אמר לי הבנתי שהוא יותר טוב ממנו רק באפשרות של המהרה....

אז השאלה המרכזית שלי היא כמה באמת הכרטיס של לדטק יותר טוב משל אם בכלל ?

מישהו אמר לי שהפילטרים של גרועים בהשוואה לשל לדטק אז בבקשה כל מי שמבין בעניין ויכול לתת לי תשובה אמיתית שיתן לי.

ועוד משהו איזה מסך 19" כדאי לי לקנות (של איזה חברה בעיקר) אני כרגע שוקל לקנות משהו של iiyama אם אתם מכירים יש להם מסכים בלי הרבה בטן...

אם אתה מתכנן OC קח את הלידטק או GAINWARD, נכון שהפילטרים טובים יותר בלידטק וגם יכולות הOC, אבל אם אתה לא מתכנן..

אז קח את הMSI- איכות הפילטרים כמעט שלא מורגשת וגם המחיר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מי המציא את הקטע עם הפילטרים של הmsi (תראו לי איפה קראתם על זה) ,וגם בכל הכתבות אמרו שההבדלים היחידים בין כל הכרטיסים, אלה האפשרויות ויכולת ההמהרה.

אז אני הייתי אומר לך שתלך על הכרטיס הכי זול , ובנוסף מבחינת חבילות המשחקים שמקבלים עם ה אלה הכי טובים :

aquanox מלא, nolf מלא ו scarfice מלא , ובנוסף 7 דמואים ואיזה 5 דיסקים עם כל מיני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שמורידים את הפילטרים הכרטיס חד גם ב 1600X1200 .

ב 3D ההבדל לא גדול כי בכל זז מהר ולא מרגישים, אבל ב 2D ההבדל בקריאות של הפונטים עצום.

ב 1024X768 ההבדל לא משמעותי עדיין.

אפשר קצת לקרוא כאן:

http://www.geocities.com/porotuner/imagequality.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם ITAYZE .

לדעתי פשוט לא נכון הקטע של .

אני ממש מרוצה מהם.

גם באמת בנדל ענק.

גם מחיר חבלז .

גם אחריות מדהימה (אצלי החליפה כרטיס לאחר שנשפך עליו קפה ולא שלמתי שקל אפילו על משלוח אצל אינטרסופט).

בגלל כל הדברים האלה קניתי את ה TI4400.

לדעתי אין הצדקה לתוספת של 200-500 שקל.

בקשר לפילטרים אם יש לך מסך טוב אז הכל שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אין לכם מושג כמה זה עוזר לי כל מה שאמרתם!!!

תודה רבה!

אם מישהו יודע איפה אפשר לקנות את הכרטיס של אז שישלח לי פרטי בבקשה....

תודה לכל מי שעזר לי להחליט לקנות את של .

אם למישהו יש הצעה למסך טוב אני אשמח

(19") אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מה שהמציאו על MSI לא בדיוק נכון ולא בדיוק שגוי.

באיטנרנט יש חוות דעת על הפלטרים של שלושה כרטיסים:

1. Hercules שמשבחים ואמרו שהכרטיסים שלהם תמיד מאופיינים בפיטלרים הכי טובים מסדרת הכרטיסים של NVIDIA.

2. על כרטיסי מטרוקס השונים.......

3. על כרטיסי כשהשוו את TI500 שלהם למטרוקס G400 ואמרו שהוא אפילו יותר איכותי ממנו מבחינת 2D......

על לא אמרו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה.

לי יש ואחרי שאמרתם אז התעצבנתי ולקחתי שלושה TI 200 של ASUS

של ועוד אחד של חברה עלומה.

כולם חוברו למחשב מבלי לשנות דריברים או רזולוציה וגם אותו מסך ה CTX המהולל שלי (אין אותו בארץ והוא פיגוז).

אז ככה הזמנתי כמה אנשים שאין להם מושג במחשבים אבל הם מתעסקים בעבודה שלהם כל היום מול מסך מחשב לקרוא ולראות

תמונות.

כל פעם שמתי כרטיס וקאתי להם לראות משחק לקרוא טקסט וגם גלישה ברשת.

ואז הוצאתי אותם מהחדר שלא יראו שהחלפתי כרטיסים ושאלתי שוב.

אף אחד אבל ממש אף אחד לא ידע שהוחלף כרטיס ולא שמו לב לשינוי.

גם לאחר שאמרתי להם שהחלפתי הם אמרו שזה אותו דבר.

לסיכום :

לא שווה להוציא עוד 200-800 שקל הפרש רק בגלל הצהרה על פילטרים .

כן שווה על עוד קירור או יכולות OC .

אז די עם ה פילטרים כי אף אחת לא ישים לב גם עם העובדה הזו נכונה מאד לגבי הפילטרים.

על זה לא מבוסס הכרטיס וגם לא המחיר.

אני נשאר עם לדעתי חברה מעולה .

לכל הממליצים על הלידטק אני לא אומר שהוא גרוע להפך הוא מעולה אבל לא שווה את התוספת של המחיר.

למי שרוצה "לריב "אני מוכן לבוא עם המחשב שלי (MSI G4 TI 4400 ) ונראה עם יש הבדלים שאפשר למדוד או לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...