ואללה! סמים (?!) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואללה! סמים (?!)

DXT

Recommended Posts

הוא גילגל בעסק אחר, אבל בזבז על סמים. אם זה מתחיל בגנגא ונגמר בגנגא אז מילא (גם אם זה עושה מלא חורים בראש) אבל הרבה פעמים אנשים מערבבים סמים עם אלכוהול, מנסים משהו יותר מגניב כי חשיש מתחיל לשעמם. פעם בא מישהו ואומר "וואי חברה', יש לי משהו פצצות! קוק פרסי!". גם נשמע חביב ולא מזיק אבל מה נתפסים על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בא מישהו ואומר "וואי חברה', יש לי משהו פצצות! קוק פרסי!". גם נשמע חביב ולא מזיק אבל מה נתפסים על זה...

ושוב....דוגמא מצוינת לזה שהחבר הספציפי הזה שלך לא מבריק במיוחד....

דווקא בתקופה האחרונה יצא לי המון שהציעו לי סמים "קשים" ובחינם ותמיד ידעתי לשים גבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלא כולם יודעים, ולפעמים גם כשהם יודעים הם מפחדים ממה שיגידו עליהם או להיראות חננות או לא יודעת מה. אקסטות גם רץ חופשי היום אצל הנוער. אני לא אומרת שהידיד הזה היה חכם גדול, אני לא יודעת איך בדיוק הוא נכנס לזה, הוא רק למד בבי"ס שלי כמה שנים לפני וזה היה מאד מקובל אז. היו מזרקים זקורים במחששה. אבל מה, אחרי הבי"ס בד"כ כולם היו מפסיקים עם הכל בצורה עצמאית כי כולם רצו להתקבל ליחידה מובחרת בצבא וזה עבד. אז אצלו זה לא בדיוק עבד. הוא אמנם התקבל אבל המשיך בזה שם.

האנשים בארץ לא מספיק אחראים כדי להתיר פה שימוש בסמים קלים. למה בהולנד זה כן? כי לא מתלהבים מזה כל כך. אז פעם בחודש הבנאדם חוזר עייף מת מהעבודה ועוד חברים שלו רוצים שיבוא איתם לצאת אז הוא לוקח איזה ג'ויינט והכל סבבה אבל לא הופך את זה להרגל קבוע. בארץ לא ייתכן מצב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן כמה שטויות:

שטות מספר 1]:לא על כולם גראס משפיע בכמה ישיבות הראשונות.[שזה אומר שלא עישנת הרבה וסתם את אומרת]

ואם זה לא משפיע עליך למה עישנת גראס?

שטות מספר 2:את בת 20 +- להוא שדיברת עליו אמרת שהוא מהשכבה שלך,מאיפה היה לו מאות אלפי שקלים?

הרי הוא היה בן 18 מקסימום מאות אלפי שקלים?

אני לא חושב.

עכשיו אני חייב להסכים הוא דביל ללא ספק.

וואלה זה אתר לפרחות שאומרות אנשושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא היה מהשיכבה שלי, הוא היה כמה וכמה שכבות מעלי ואין לך מושג מה הוא עשה בשביל הכסף הזה.

דבר שני, דווקא הייתי דופקת הרבה באנגים מ"לחץ חברתי" אבל אף פעם משום מה לא תפסתי מה הכיף בזה, לא נהניתי וסתם הרגשתי מטומטמת אז הפסקתי. מה שחוץ מזה, ראיתי כל כך הרבה אנשים נדפקים מזה, או סתם מסתבכים עם תיקים במשטרה וזה. לא נראה לי שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מפילא אותי שמערכת ואללה בחרה להשתמש דווקא בציטוט מ "עולם חדש ומופלא", שהרי הספר מציג את הבעיה הגדולה ביותר של סמים - חוסר שליטה עצמית.

מסיבה כלשהיא שעדיין לא הבנתי במערכת ואללה חושבים שחוסר שליטה עצמית זה דווקא דבר רצוי.

אני טוען - זה מה מפריד את האדם מהבהמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול במידה יכול להיות נורא נחמד, ותחושת ההאנגובר (לא היתה לי כזאת אף פעם חוץ מבבוקר השנה החדשה 2002) באה כתוצאה משתיה מופרזת או/ומחוסר שתיית מים. האלכוהול הוא משתן ומייבש ולכן חשוב עם כל דרינק ככה לקחת גם כוס מים. תחושת חוסר השליטה נפוצה יותר עם סמים קלים וחשיש פוגע בהרבה דברים, דבר ראשון בזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשפעה של אלכוהול הרבה הרבה הרבה יותר הרסנית משל גראס\חשיש

לפחות עלי...

שלא לדבר על הכאב ראש של מחר בבוקר שפשוט לא קיים בסמים קלים

אתה מדבר על תסמינים לטווח קצר: האנגאובר, כאב ראש, בחילה וכו'

סמים זו ליגה אחרת, בסמים אתה פוגע ישירות במוח, אני לא יודע את כל ההשפעות של אלכוהול, אבל אני בטוח לחלוטין שסמים הרבה יותר הרסניים לטווח ארוך ויותר מסוכנים לגוף.

האמת זה כבר נהיה מצחיק, התחלתי לדבר על מה יותר מזיק, כשבעצם גם אלכוהול וסמים הם בחירות של בן אדם להזיק לעצמו בשביל לגרום לעצמו איזה תחושה של שחרור. אני לא גאה בזה שאני שותה (לא אלכוהוליסט בשום פנים ואופן! אבל שותה), אבל ככה זה, ומתוקף היותי רוסי, המסורת מחייבת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...