ואללה! סמים (?!) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואללה! סמים (?!)

DXT

Recommended Posts

לפני מספר דקות נתקלתי בכתבה החביבה הזו "מאת מערכת ואללה!": חגיגת של סם בה

בכתבה, המחבר משכנע שסמים זה סבבה ולגיטימי, ותוקף את הממשלה שלא עושה את הסמים חוקיים. הוא מראה את ידיעתו הרבה בקשר לסוגי הסמים והשפעותיהם ומסביר לקוראיו שזה בסדר להשתחרר ולהכנס לטריפ, הרי אנחנו חיים במדינה לחוצה, אז מגיע לנו.

וכמובן הכתבה מפרסמת את הסם החדש והזול (חגיגת) שמוכרים בפיצוציות, המהווה תחליף זול לקוקאין.

רק אותי הכתבה החרידה לחלוטין, רק אותי קוממה עצם העובדה שפורטל חדשות אינטרנטי גדול ומפורסם כמו ואללה! מוציא כזו כתבה על שמו כאילו זה בסדר וסבבה?

הכתבה הזו גובלת בשידול לסמים, מה זה החרטא הזה?

>:(

אגב, תגובה 47 זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהכתבה הזאת תעלה את רמות הצריכה של הסם הזה... בכל אופן, וואלה מציגים את עצמם כלא מקצועיים ולא אחראים בפרסום כתבה כזאת (אלא אם הם נורא ציניים). זה מתחיל מחשיש ושטויות וגמרנו אבל לפעמים אנשים נופלים ממש חזק. היה לי חבר טוב שירד בסוף להרואין ורק בנס הוא נקי היום כבר שנתיים וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלול משהו לפני שאתה מנסה אותו...(לא שנגעתי בחגיגת או בליקוויד או בכל הדברים האלא שיש בפיצוציות)

ומה הקשר בין חשיש להרואין?

זה שחבר שלך דביל לא אומר ששאר האנשים בארץ כאלו

יש הרבה תרופות שההשפעה שלהן הרבה יותר חזקה משל הסמים הקלים פשוט בגלל שזה חוקי ואתה מקבל אותן מרופא אתה לא מיחס לזה חשיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לדביל וכן ניסיתי דברים ולא רק חשיש, ואני פשוט אומרת שיש אנשים שמעשנים איזה באנג פעם בחיים במסיבה וגמרנו אבל יש כאלו שהופכים את זה להרגל וזה הרבה מאד אנשים שמפמפמים על הבקבוק/ג'ויינט על בסיס קבוע עד שבוקר אחד לא עולה להם הסטלה והם רצים למשהו יותר חזק וכך זה מתגלגל כמו כדור שלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלול משהו לפני שאתה מנסה אותו...(לא שנגעתי בחגיגת או בליקוויד או בכל הדברים האלא שיש בפיצוציות)

ומה הקשר בין חשיש להרואין?

זה שחבר שלך דביל לא אומר ששאר האנשים בארץ כאלו

יש הרבה תרופות שההשפעה שלהן הרבה יותר חזקה משל הסמים הקלים פשוט בגלל שזה חוקי ואתה מקבל אותן מרופא אתה לא מיחס לזה חשיבות

- אני לא מתכנן לנסות סמים, ידועות ההשפעות ההרסניות של סמים """קלים""" וקשים כאחד - לכן יש לי את הזכות לשלול את זה בלי לנסות את זה, תודה רבה.

- מה הקשר בין חשיש להרואין? בוא נגיד שנרקומני הירואין לא התחילו עם הרואין ישר, מבין? ברגע שאתה לוקח סם מסוג כלשהו אתה פותח את עצמך לעולם הזה ולך תדע איך הגוף שלך יגיב אפילו לחשיש. שוב - אני לא מתכוון לנסות, לא תודה.

- מרופא אתה מקבל אותם בצורה מבוקרת ובמינון קטן מאד שתוכנן בקפידה שלא יגרום לנזקים או התמכרות, וכמובן שהמטופל נבדק אם יש לו רגישות או סכנה משימוש בתרופות מסויימות לפני שנותנים לו כאלה. אל תשווה את זה אפילו.

תכלס האמת אני לא ממש מופתע מהכתבה הזו, ואללה! כבר מזמן לא אתר חדשות רציני, הוא מלא ברכילות ושטויות, שבדרך כלל כיף לקרוא האמת, אבל יש דברים, לדעתי, שלא צריך לפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לדביל וכן ניסיתי דברים ולא רק חשיש, ואני פשוט אומרת שיש אנשים שמעשנים איזה באנג פעם בחיים במסיבה וגמרנו אבל יש כאלו שהופכים את זה להרגל וזה הרבה מאד אנשים שמפמפמים על הבקבוק/ג'ויינט על בסיס קבוע עד שבוקר אחד לא עולה להם הסטלה והם רצים למשהו יותר חזק וכך זה מתגלגל כמו כדור שלג.

זה ממש איניבידואלי,ישנם המון אנשים שמעשנים אפילו על בסיס יומי ולא מרגישים צורך למשהו אחר,וחוץ מזה אמרת שניסית דברים חוץ מגראס או חשיש,אז את צריכה לדעת שזו בכלל לא אותה סאטלה ,אז התירוץ של "לא מספיק לי כבר הגראס בשביל להיות מסטול ,לא משכנע מספיק"..אם מישהו מסויים אידיוט ורוצה להידרדר להרואין וקוק אז סבבה,זה לא שהגראס גורם לך לזה..זה הבנאדם והיכולת שלו לשלוט על עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החרא שניסיתי, זה פשוט עשה לי הרגשה מטומטמת או סתם לא השפיע ואני פשוט חושבת שזה לא שווה את זה כל העסק הזה. מרבית המשתמשים הם לא אחראים ודיי אובססיביים. תבוא לאמסטרדם, אף אחד לא עושה מזה סיפור שם חוץ מתיירים (במיוחד ישראלים) והשאר לוקחים איזה ג'ויינט בחודש או משהו ויופי להם. אבל כאן זאת מנטליות אחרת ואם להפוך את זה לחוקי אז אני לא רוצה לדעת מה ירוץ פה. אנשים לא יחולים לשלוט בעצמם כשהם "רעננים" אז אם יתחיל לרוץ עכשיו הדבר הזה אז בכלל לא יהיה סוף לאלימות הזאת וכבר ראיתי מספיק ערסים מסטולים מתחילים מכות. מה אבל לא נראה לי שכל העולם עכשיו ירוץ לקנות את החרטטא הזאת כי זה בטח יקר והרוב מעדיפים אלכוהול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים באמת צריך איזו חושפה מהמציאות.

ואם אין לך 1000$ לחופשה אמיתית ויש לך 50

שקל לראש...אני חושב שאני לא צריך להמשיך.

יענו אתה משווה חופשה אמיתית (קח שבוע בקוס, יוון, מלון 2 כוכבים עם מזגן בעיר - לא יעשה לך חור גדול מדי בכיס) ללקיחת סם שנותנת לך הרגשה מזוייפת של שחרור לכמה שעות שאחריה בא הדאון בתוספת הקאות והרגשה כללית של רחמים עצמיים?

אולי הקצנתי קצת, אבל you know what i mean, סמים זה לא חופשה מהמציאות, זו בריחה מאחריות.

אגב אני בטוח שהרבה אנשים חשבו כמוך וגמרו במוסד לגמילה במקרה הטוב או 2 מטר מתחת לאדמה במקרה הגרוע. "כולה 50 שקל, לא נורא", אחר כך בא להם עוד קצת אז עוד איזה 100 שקל פה, 100 שקל שם, 200 שקל לנסות משהו חדש, ובקטנה פה וקצת מזה וממשהו אחר ובסוף ה- 1000$ שציינת ייראו לך כמו כסף קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי מה שכתבתי בציניות

כדי להראות את הקשר בין מצב כלכלי קשה

שקיים באחוז לא קטן באוכלוסיה שלנו

ועישון סמים...

חוץ מזה גראס לא גורם לדאון ולא להאנגאובר

אחרי הסוטול...אתה חוזר להיות אתה...

במיוחד אחרי ארוחה טובה ושינה.

(אני לא מדבר מניסיון, חשוב מאוד להדגיש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מה הקשר בין חשיש להרואין? בוא נגיד שנרקומני הירואין לא התחילו עם הרואין ישר, מבין? ברגע שאתה לוקח סם מסוג כלשהו אתה פותח את עצמך לעולם הזה ולך תדע איך הגוף שלך יגיב אפילו לחשיש. שוב - אני לא מתכוון לנסות, לא תודה.

- מרופא אתה מקבל אותם בצורה מבוקרת ובמינון קטן מאד שתוכנן בקפידה שלא יגרום לנזקים או התמכרות, וכמובן שהמטופל נבדק אם יש לו רגישות או סכנה משימוש בתרופות מסויימות לפני שנותנים לו כאלה. אל תשווה את זה אפילו.

- מה הקשר בין תאונות דרכים לרשיון נהיגה? בוא נגיד שאת רוב תאונות הדרכים עושים אנשים שמחזיקים ברשיון, מבין? ברגע שאתה מקבל רשיון אתה פותח את עצמך לעולם הזה ולך תדע איך האוטו יגיב לך, שוב- אני לא מתכוון לנסות, לא תודה.

יש הבדל בין התנגדות בגלל בורות והתנגדות כי אתה יודע על מה אתה מדבר, ואתה ידידי, פשוט לא יודע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי מה שכתבתי בציניות

כדי להראות את הקשר בין מצב כלכלי קשה

שקיים באחוז לא קטן באוכלוסיה שלנו

ועישון סמים...

חוץ מזה גראס לא גורם לדאון ולא להאנגאובר

אחרי הסוטול...אתה חוזר להיות אתה...

במיוחד אחרי ארוחה טובה ושינה.

(אני לא מדבר מניסיון, חשוב מאוד להדגיש)

ועכשיו אם לדבר מנסיון, זה גורם לך לשכוח דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מה הקשר בין תאונות דרכים לרשיון נהיגה? בוא נגיד שאת רוב תאונות הדרכים עושים אנשים שמחזיקים ברשיון, מבין? ברגע שאתה מקבל רשיון אתה פותח את עצמך לעולם הזה ולך תדע איך האוטו יגיב לך, שוב- אני לא מתכוון לנסות, לא תודה.

יש הבדל בין התנגדות בגלל בורות והתנגדות כי אתה יודע על מה אתה מדבר, ואתה ידידי, פשוט לא יודע על מה אתה מדבר.

תגיד אתה רציני? ::)

אין שום קשר בין הדוגמא שאתה הבאת למה שאני רשמתי.

אתה הבאת דוגמא של משהו לגיטימי שאנשים יכולים לעשות על פי חוק, להוציא רשיון נהיגה ואז לנהוג. בכל תחום בחיים יש סכנות, זה לא העניין.

אני מדבר על התמכרות לסמים. אתה מדבר איתי על נהיגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אני לא מתכנן לנסות סמים, ידועות ההשפעות ההרסניות של סמים """קלים""" וקשים כאחד - לכן יש לי את הזכות לשלול את זה בלי לנסות את זה, תודה רבה.

נתון :כל מי שטבע אי פעם טבע במים ...

זה אומר שמים מסוכנים לחיי אדם?

זה שאנשים לא שולטים בעצמם אז מגיע להם מה שקורא להם

וזה שהחבר של הבחורה כאן גילגל אלפי שקלים בעסקי הסמים רק מוכיח את זה שקראתי לו דביל בהודעה הראשונה שלי כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...