CDRWIN - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CDRWIN

bennyriz

Recommended Posts

מישהו מכיר את התוכנה CDRWIN ?

זוהי תוכנת צריבה שמאפשרת לצרוב דיסקים של עם קבצי CUE (קבצי חלוקה)

ניסיתי להשתמש בה אבל לצערי היא צרבה לי דיסק שאינו קריא, וכשמנסים להפעיל את הדיסק המוזיקה שנשמעת היא בעצם רעשים כמו שמנסים להפעיל דיסק נתונים בתור דיסק .

מישהו מכיר תבעיה ו/או דרך לפתרון ?

או אולי תוכנה צריבה אחרת שמאפשרת לצרוב דיסק עם קבצי CUE ?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חיפוש מעמיק בגוגל וניסוי של עוד שני תוכנות צריבה של CUE ללא הצלחה (כנראה שההתקן ASPI שמשמש לצריבה של דיסקים כאלה לא בדיוק עובד טוב). נמצא הפתרון !

NERO יכולה לצרוב דיסקים כאלה רק שזה לא בדיוק גלוי לעין ::)

בכל אופן צורבים דיסק כזה כמו דיסק IMAGE רגיל בנרו וזה עובד פיקס !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני יכול לשלוח לך את הגירסה שלי... לפי מה ששמעתי מכמה מקורות, אם פורצים אותה עם סריאל שעבר תוקפו או שלא מתאים, התוכנה אמנם צורבת אותו אבל הוא יוצא פגום.

לי יש את גירסה 3.8F.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יש לי את CDRWIN גירסה 4.0 וכמו שאמרת כנראה בגלל שהוא פרוץ הדיסק יוצא לא תקין.

בכל אופן אני ויתרתי על התוכנה הזאת כל המטרה שהתקנתי אותה היה כדי לצרוב דיסקים עם חלוקה של CUE ועכשיו כשאני יודע שנרו עושה את זה אני כבר יסיר אותה ולא ישתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

לא מומלץ להשתמש ב Nero לצריבת Cue, ואם זה קובץ שגדול מ650 מגה, נראה לי שתיהיה בעיה, לא זוכר כבר... בכל מקרה ניסיתי כבר עם הנרו וזה לא אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ להשתמש ב Nero לצריבת Cue, ואם זה קובץ שגדול מ650 מגה, נראה לי שתיהיה בעיה, לא זוכר כבר... בכל מקרה ניסיתי כבר עם הנרו וזה לא אותו דבר.

?

אני צורב .cue עם נרו כבר הרבה מאוד זמן, בעיקר קבצים _גדולים מ650 מגה_ ותמיד הדיסק יצא פרפקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש: FireBurner :)

כן אבל למה זה טוב להתקין עוד תוכנה כשיש כבר את נרו המצויינת שיודעת לעשות את העבודה כמו שצריך !

ואני מסכים איתך MiniMizer אמנם רק עכשיו התחלתי לצרוב דיסקים כאלה אבל לא נתקלתי בבעיות בדיסקים של יותר מ74 דקות.

וניסיתי לצרוב גם קובץ WAVE וגם קובץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...