וורד 97 ו-2000 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וורד 97 ו-2000

SHLOMI71

Recommended Posts

התקנתי וורד 97 ווורוד 2000 על אותו מחשב תחת WIN98 איך אני גורם לוורד 97 להיות תוכנת ברירת המחדל, שינוי דרך folder options לא מצליח וורד 2000 חוזר להיות ברירת המחדל.

תודה מראש

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי כאשר אתה מנסה להתקין את וורד 2000 על מחשב שכבר קיים בו גירסה ישנה יותר של וורד (כמו וורד 97) ההתקנה של 2000 מחליפה את הגירסה הקודמת בחדשה.

אתה בטוח שוורד 97 עדיין קימת אצלך במערכת ?

ז"א אתה עדיין יכו להפעיל את וורד 97 וגם את וורד 2000 ?

חוץ מזה למה לך להשתמש בשני הגירסאות האלה בו זמנית ? תעבוד עם גירסה אחת וזהו.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי גרסאות ולא שני גרסאות

למה להתחכם? אמרתי שאני צריך את שתיהן וורד 2000 hebrew enable וורד 97 גרסה אנגלית בלבד.

יש לי תוכנה שעובדת אך ורק עם הגרסה האנגלית!! ברור לך?

אם אתה לא יודע לענות על השאלה פשוט תשתוק!!! ותלמד לדבר/לכתוב עברית !

יום טוב

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וורד 2000 חוזר להיות ברירת המחדל.

ותלמד לדבר/לכתוב עברית !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ובקשר לנושא שלנו..

שאלתי האם אתה מצליח להפעיל את שני התוכנות בו זמנית ולא ענית, ולא סתם שאלתי ! אני כמעט בטוח שלנסות להתקין את וורד 2000 על וורד 97 זה בלתי אפשרי ! תמיד דואגת להחליף גירסאות ולא לאפשר להתקין שני גירסאות שונות באותו מחשב.

מה גם שבמידה והצלחת לעשות זאת לא הסברת איך בדיוק אתה מפעיל את שני התוכנות ? (כדאי לציין מיקום של התוכנות, ועוד כמה פרטים כאלה) והכי חשוב, אמרת שיש לך תוכנה שעובדת רק עם הגירסה האנגלית (גם זה דבר תמוה) וגם פה לא ציינת באיזה תוכנה מדובר, אולי בכל זאת כן תצליח להפעיל אותה עם וורד 2000 בגירסת הENABLE !

כרגע יש לך בעיה אני ניסיתי לעזור לך לפתור אותה אם לא בדרך הרגילה לפחות בדרך אחרת, כנראה שאתה לא רוצה עזרה אז אני ישתוק.

יום טוב גם לך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע לענות על השאלה פשוט תשתוק!!! ותלמד לדבר/לכתוב עברית !

שלום לך שלומי וברוך הבא ל-HWzone.

הפורום כאן מיועד לדיונים תרבותיים בנושאי תוכנה, כמו גם לשאלות תמיכה.

הגישה שלך לא מקובלת ולא נהוגה אצלנו ולכן תצטרך למתן את התוקפנות שלך או לחפש פורום אחר.

לא יזיק לך לקרוא מעט מהדיונים, לפני שאתה מחליט להשתתף באופן פעיל, זה יעזור לך לספוג ולהבין את האווירה.

ואם לא קראת עדיין את תקנון האתר, עכשיו יהיה זמן מצויין לעשות זאת.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לבני ולפרוג

בני מצטער אם נעלבת/נפגעת לא זו היתה הכוונה, פשוט אני ציפתי לתגובה עיניינית ולא המלצות תשתמש ב...וזהו ומה לעשות שגיאות כתיב יכולות להרגיז...ונותנות את ההרגשה שבצד השני יושב לו ילד זב חוטם וסתם להרגשה לא רצינית.

לגבי ההתקנה -

על המחשב היה מותקן וורד 97 גרסה אנגלית בלבד, הסרתי והתקנתי וורד 2000 התוכנה שאני זקוק לה לא עובדת עם הוורד 2000 בגרסה העיברית כל פקודות המאקרו פשוט משתבשות...

התקנתי שוב את וורד 97 בסיפריה אחרת אני יכול להפעיל אותו ע"י קיצור הדרך כרגיל כנ"ל לגבי הוורד 2000

הבעיה היא שברירת המחדל היא וורד 2000 ואני רוצה את 97 שיעבוד בצורה אוטומטית עם המאקרו וכשאני רוצה לכתוב בעיברית אני מפעיל את ה 2000 ישירות.

רעיונות?

או שאני מנודה? ::)

בני הכל ברוח טובה :bash:

יום טוב

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות?

או שאני מנודה? ::)

מנודה ?? חס וחלילה !! ברוך הבא :hi:

רעיונות ? צר לי !

בכל אופן כשאתה אומר שהמטקרו לא עובד עם וורד 2000 למה אתה מתכוון ?

האם זה קובץ שאתה מריץ אותו ואז הוא פותח לך את הוורד באותו קובץ ?

ואם כן האם אתה כשכתבת שניסית דרך folder option התוכנת לאמר שהקובץ נפתח ע"י וורד 97 ואז כשאתה מפעיל שוב את 2000 הקובץ משוייך חזרה לורד 2000 ?

בני הכל ברוח טובה :bash:

אין בעיה :itschy: (הכל ברוח טובה ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה שאני מדבר עליה מייצרת דוח אוטומטי היוצא ישר להדפסה אני לא רואה את הוורד נפתח אלא רק מקבל דף מודפס.

בניסיון הראשון לפני כשנתיים עם 97 עיברית הדוח לא היה יוצא והמחשב היה נתקע בהתיעצות עם הספק התקנתי 97 אנגלית בלבד ואכן התוכנה עובדת מצויין אבל אני לא יכול להדפיס במחשב הנ"ל בעברית, עם וורד 2000 הדוח יוצא אבל כל הנתונים מתבלבלים וזזים ממקומם.

לאחר השינוי ב folder options הוורד 2000 חוזר ומשנה את ההגדרות והופך לבררת המחדל.

חשבתי אולי קיימת פונקציה כמו באקספלורר ששואל האם להיות תוכנת בררת המחדל.

תודה בכל אופן

כל רעיון יתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אתה משתמש?

אם זה Win 2000 אולי תוכל להתקין את שתי הגרסאות השונות של וורד בהן אתה משתמש בשני חשבונות שונים. אני לא מכיר כל כך טוב את הדרך בה התקנת תוכנות עובדת על 2000, ואם ניתן לעשות את זה עם וורד, כך שאני לא בטוח שזה רעיון טוב.

8)

הארות, מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...