Peltier או WaterCooling ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Peltier או WaterCooling ?

Arik

Recommended Posts

אוקי , משהו שמציק לי כבר הרבה זמן , מה עדיך מבחינת ביצועים (כסף\רעש לא משחקים תפקיד) : Peltier או WaterCooling ?

(אני ידע שצריך לשים מאווררים הן על ה Peltier ,בנוסף לגוף קרור , והן על הרדיאטור של מערכת המים , אך אלו לא משנים כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

כמובן peltier : אתה קונה אחד של 220 וואט , מקרר אותו עם מים , 2 רדיאטורים בטור , 4 דלטות של 120 על כל העסק , צמד משאבות , בלוק במים של DD MAZE 2-2 , ואז אתה מגיע לטמפרטורות של עד 25 , אולי 20 מעלות במאמץ מלא של המעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב מים בכדי לקרר עם פלטייר כל דבר מעט חם יותר מטמפ' חדר - הצד החם של הפלטייר יוצר..חום (והמון!).

ככה שאין פה שיקול של מה יותר עדיף - אם אתה רוצה פלטייר אתה חייב מים.

כמובן שקירור מים עם פלטייר קר יותר מקירור מים נטו אבל אני בהחלט לא ממליץ לך עם שאלה כזו לחשוב על זה אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... לאחר חיפושים , מצאתי 2 ערכות :

Complete Swiftech Watercooling B

Swiftech MCW-462B

Swiftech Hayden Radiator

Swiftech Feel & Bleed

Eheim 1048 waterpump

Tubes 2 meter

Delta FFB - 120HP FAN

WaterWetter from Redline Oil

ו-

INNOVA-SYS

innovaCOOL water cooler rev2.0 all socket systems/SENFU dual fan radiator/Compensation and bleeding tank for EHEIM 1046/EHEIM universal pump 1046/Outlet pump adaptor EHEIM 1046/silicon

hose 4x1 per meter

עכשיו , לא קשור למחיר מה מבין השניים אלי לבחור? (אחד מהדובים ואחד מפלונטר :] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הזה מפלונטר : רדיאטור הרבה יותר טוב , בלוק יותר טוב , משאבה קצת פחות חזקה אבל זה לא ממש ישנה לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזה מפלונטר : רדיאטור הרבה יותר טוב , בלוק יותר טוב , משאבה קצת פחות חזקה אבל זה לא ממש ישנה לך .

זה משנה דווקה כי יהיה משטח קטן מדי

ורק שתדע מים אפיקטיבי רק שאתה שם הרבה וולטג למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד לכם שהטמפרטורה של המעבד שלי היא 30 בלי מאמץ עם מאוורר רגיל של אינטל!!!

ומה אם אני אשים מים? הטמפרטורה בכלל תרד ל20 מעלות!!!

בשביל מה צריך מים לכאלה טמפרוטורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מים אלא נגיד היט סטינק הכי טוב ומאוורר 80 ממ אז הטמפרטורה תרד בכלל מתחת לטמפרטורת החדר ואפילו יותר!!!

אני לא מבין למה אצלי הטמפרטורה של המעבד 30 עם סטנדרטי ואצל אנשים אחרים הטמפרטורה מגיעה ל 60 כמעט כפול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן peltier : אתה קונה אחד של 220 וואט , מקרר אותו עם מים , 2 רדיאטורים בטור , 4 דלטות של 120 על כל העסק , צמד משאבות , בלוק במים של DD MAZE 2-2 , ואז אתה מגיע לטמפרטורות של עד 25 , אולי 20 מעלות במאמץ מלא של המעבד .

רדיאטורים שמים רק במקביל

בלוק מים DD MAZE 3-1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

במקביל אתה תאמץ את המשאבה שלך יותר , אבל הקירור יהיה יותר טוב , גבי הבלוק , DD 2-2 , שטח המגע שלו הרבה יותר גדול מ DD 3 , אני אפילו לא מבין למה הם עשו לו מכסה עליון שקוף . בתקופה האחרונה התחילו להשקיע יותר על יופי ולא על ביצועים במוצרים מסויימים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DD MAZE 2-2 יש יותר שטח מגע בגלל שהוא מתוכנן לשני פלטרים(איך לעזעזל כותבים את זה בעיברית?)

מתי שיצא 2-3 הוא יהיה הרבה יותר טוב

ודרך אגב DD מתכונים להוציא MAZE 3 עם מכסה נחושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...