אין גבול לחוצפה - בת 15 וחברה לחיים (17) סחטו מאדם נכה עשרת אלפים שקלים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לחוצפה - בת 15 וחברה לחיים (17) סחטו מאדם נכה עשרת אלפים שקלים

Merrymoon

Recommended Posts

סבא שלי פעם הסיע חיילת בטרמפ .

היא הודיעה לו באמצע הנסיעה שאם הוא לא מסיע אותה הביתה,היא מתלוננת במשטרה על אונס....

הוא כמו ילד טוב לקח אותה הביתה,מאז הוא לא לוקח טרמפיסטיות...

לצערי החוק היום כל כך נוקשה שנוטים להאמין כמעט לכל מילה של אישה המתלוננת על אונס או הטרדה מינית ולהעניש בחומרה את הגברים,שלפעמים אין להם עוול.

אני מבין את הנכה,זה סיפור,תביעה,פגיעה בשם הטוב ובעיות במשפחה...אף אחד לא רוצה את זה...ותמיד נוטים להאמין לנקבות..

תתפלא אבל גם זה לא תמיד כך, ואנחנו לא חיות, אנחנו מהוות 51% מהאוכלוסיה ולא נרשה שיקראו לנו "נקבות", "פרגיות", "כוסיות" ושאר מחמאות. ראה הוזהרת.

אני יכולה לתת לך דוגמא של קצינה בדרגת רבן-סרן שנאנסה ע"י תת-אלוף והתלוננה ובמקום שיבדקו את התלונה שלה לעומק, החליטו שהיא סתם מעלילה ורוצה קידום והוציאו אותה על 21 נפשי אחרי חצי שנה גימלים. רק לפני כמה שבועות נמצא שהיא אינה משקרת והתא"ל באמת אנס אותה אבל כמה עוגמת נפש היא היתה צריכה לעבור? ומי יודע, אולי בזמן הזה הסוטה הזה זמם את זממו בנשים אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל גם זה לא תמיד כך, ואנחנו לא חיות, אנחנו מהוות 51% מהאוכלוסיה ולא נרשה שיקראו לנו "נקבות", "פרגיות", "כוסיות" ושאר מחמאות. ראה הוזהרת.

אני יכולה לתת לך דוגמא של קצינה בדרגת רבן-סרן שנאנסה ע"י תת-אלוף והתלוננה ובמקום שיבדקו את התלונה שלה לעומק, החליטו שהיא סתם מעלילה ורוצה קידום והוציאו אותה על 21 נפשי אחרי חצי שנה גימלים. רק לפני כמה שבועות נמצא שהיא אינה משקרת והתא"ל באמת אנס אותה אבל כמה עוגמת נפש היא היתה צריכה לעבור? ומי יודע, אולי בזמן הזה הסוטה הזה זמם את זממו בנשים אחרות?

אף אחד פה לא אומר שכל הנשים שנאנסות מעלילות, אבל צריכות להיות קיימות

ראיות מסויימות על אישה שנאנסה, כאשר אישה נאנסה ואין מספיק ראיות כדי

ללכוד את האנס ולהעמידו לדין, אז צריך פשוט לחשוב לשני כיוונים -

1) שהאנס הצליח איכשהו להעלים ראיות נגד עצמו אבל הוא בכל זאת אשם

2) האישה מעלילה עליו עלילות שווא בשל אינטרס מסויים, במיוחד כשהם עובדים

ביחד.

נ.ב - אני שמח שהתא"ל הזה נלכד ואני מקווה שהוא ייענש במלוא חומרת

הדין.

נ.ב 2 - להבא שהנהג פשוט יבין שכשלמשטרה אין ראיות נגדך

אז יכולים להגיד עליך כל מה שרוצים, חשדות זה לא מספיק...

מספיק בדיקה פיסית אחת על הנערה המתלוננת בכדי לראות

שהיא כלל לא נאנסה, ואם כן אז לא ע"י הנהג, שאריות

זרע ושיער אלה אחת הראיות העיקריות בעט אונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...