ארץ עוץ זה כאן - המשטרה מציבה דחלילים במקום שוטרי תנועה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ עוץ זה כאן - המשטרה מציבה דחלילים במקום שוטרי תנועה

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה', אולי במקום לתהות היכן יש מצלמות והיכן אין, למה שפשוט לא תתחילו לציית לחוקי התנועה כמו אזרחים שומרי חוק? אם אתם נתקלים באי-צדק, שוטרים מייאקים כאלו שטוענים שנסעת על 230 כשהאוטו שלך בקושי מגיע ל-70, אז תתחילו להפוך שולחנות אבל למה סתם לחפש צרות ולהסתכן בהימור "יש/אין מצלמה".

וכן, אין לי רשיון, לא רוצה רשיון, בספק אם יהיה לי, אם כבר אז לווספה או לסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נגיד שאם זה היה אפקטיבי אז זה הרבה יותר זול מאשר לשלם לשוטר שיעמוד שם עם לייזרדרך אגב מה קורה אם האוטו מושכר??

למי שוללים במקרה הזה?? :P

ולמרימון שמעי ברור שעוד שנה שנתיים נציית לחוק אבל כמו שחבר שלי פעם אמר:

"מי לא מקבל רשיון ולוחץ?!"

בקיצור כל הנהגים החדשים עושים את זה ואולי בגלל זה גם הם עושים הרבה תאונות אבל זה פשוט המצב

כשההתרגשות מהאוטו תעבור גם נפסיק ללחוץ(על הדוושה למי שלא הבין)

דרך אגב רייזור אתה בן 16 לא? יש לך רשיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבועיים טסט.

וגם הרבה נהגים לא חדשים לוחצים, זה לא קשור....

אני מכירים אנשים בני 50, אחראים מאוד, בעלי קריירה, עבודה, משפחה וכו', ועדיין אוהבים מוטורי ויש להם מכוניות 500 כ"ס.

ישלחו למקום השכרה והוא ישלח אליך מה נראה לך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבועיים טסט.

בהצלחה :xyxthumbs:

ישלחו למקום השכרה והוא ישלח אליך מה נראה לך?!

ואני יגיד שזה לא אני נהגתי באותו רגע

בקיצור מה שאני אומר זה שאם שוטר לא תופס אותי במקום ואני חותם לו על הדו"ח יש הרבה מקום לספק

דרך אגב שמעתי על נהג חדש שנהג במהירות מופרזת ולא שללו לא

רק נתנו לו דו"ח ותאוריה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

מהירות מופרזת זה לא בהכרח שלילה, זה יכול להיות הרבה דברים....

בכל מקרה, שתדע שיש גם מצלמות רגילות.

תעיין באתר speedtraps.co.il יש שם הרבה על מצלמות ואיל להתגונן מפניהן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו כל החוקים האלו באים לפגוע בכם, לעשות לכם דווקא שתיסעו כמו זקנות על חיפושית שנת 69' באוטוסטרדה. אז מהר תסעו על איילון (אם אין פקקים או בלילה, עם אחת על אופנוע דפקנו 220 וכמעט עפתי, חחח) ולא בתוך כביש עירוני או כביש שסלול רע. בחורף גם לא סתם מזיינים לכם את השכל לנסוע לאט. חלק ובוץ וחרא. אפקט החלקה, האוטו "מרחף" באויר ומאבד שליטה. עדיף לאבד רגע בחיים מחיים ברגע. רוצים לנסוע מהר? יש מירוצים. גם אני אוהבת מהר ובלי גג אבל אפשר לוותר על התענוג כדי לא לשלם כנס יותר גבוה מההכנסה שלנו או חס וחלילה פציעה או מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגרמניה יש ספיד לימיט אבל רק בתוך הערים. מצד שני, אצלם כבישים כפריים/בינעירוניים נמשכים לפעמים מאות קילומטרים בעוד שכאן אתה חוצה את הכביש ואתה בעיר אחרת.

ובגלל זה בדיוק בגרמניה אף פעם לא מודיעים על מניין הפצועים... זה בגלל שאין כאלו- יש רק הרוגים.

מהירות הורגת וזה עובדה, אתם יכולים להתכחש לעצמכם עד מחר... אני גם מעדיף לנהווג מהר יותר מהממוצע ונהנה יותר אבל זה טוב שיש גם את עניין האכיפה הזו מכיוון שיש א אלו שמגזימים ונוהגים על 175 בתוך העיר (יש לי חברים כאלה \: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מהר תסעו על איילון (אם אין פקקים או בלילה, עם אחת על אופנוע דפקנו 220 וכמעט עפתי, חחח) ולא בתוך כביש עירוני או כביש שסלול רע. בחורף גם לא סתם מזיינים לכם את השכל לנסוע לאט. חלק ובוץ וחרא. אפקט החלקה, האוטו "מרחף" באויר ומאבד שליטה.

מסכים איתך ב 100%.

אותי לא תמצאי נוהג 150 בעיר, רק מחוץ לעיר בכבישים ריקים.

רוצים לנסוע מהר? יש מירוצים.

איפה?!?! :lol: :lol: :lol::nono: :nono: :nono::s07: :s07: :s07::smile1: :smile1: :smile1:

מהירות לא מתאימה לתנאי הדרך הורגת. ליסוע 150 באיילון זה לא הורג אף אחד.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליסוע 150 באיילון זה לא הורג אף אחד.......

בדיוק!!!

זה כל מה שאנחנו אומרים

אם תנאיי הכביש מאפשרים אז למה לא

איילון ריק אז למה לא ליסוע 170??

אני מכיר גם אחד שעשה 260 על כביש 6(קיבל את המאייבך לנסיעת מבחן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא בטוח שהיא יודע ואם כן אז למה לא שמים כאלה באיילון?

ושוב

אם זה נשלח לבעל האוטו איך משרד הרישויי יידע לישלול לי או לתת לו נקודות?

כל המערכת קורסת, העולם התפוצץ, אפשר לחשוב שמציאת האשם היא הצרה הכי גדולה שיש.

אם עשית עברה באוטו של אבא שלך אתה צריך לתת לשלוח מכתב המצהיר שבתאריך X בשעה Y אתה מס' רשיון Z נהגת באוטו ולא האדם הרשום כבעל הרשיון, אתה יכול גם לא, אבל נראה לי שאבא שלך לא יקח עליך אחריות

אוטו מושכר? כנראה מעבירים לחברה והיא מעבירה לאדם שהשכיר אותו זמן את האוטו. אם לא הוא נהג? או שמישהו אחר יצטרך גם כאן לקחת על עצמו אחריות או שהמשכיר אשם, האוטו באחריותו בזמן ההשכרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עשית עברה באוטו של אבא שלך אתה צריך לתת לשלוח מכתב המצהיר שבתאריך X בשעה Y אתה מס' רשיון Z נהגת באוטו ולא האדם הרשום כבעל הרשיון, אתה יכול גם לא, אבל נראה לי שאבא שלך לא יקח עליך אחריות

חחחח כן אבא שלי בטח ירצה ללמד אותי לקח אז הוא בכוונה יפליל אותי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכירים אנשים בני 50, אחראים מאוד, בעלי קריירה, עבודה, משפחה וכו', ועדיין אוהבים מוטורי ויש להם מכוניות 500 כ"ס.

quote]

מוזר , אני לא מכיר אף אחד כזה בארץ....ודווקא יצא לי להכיר איזו מכונית שבמשך הרבה מאוד זמן נחשבה לחזקה ביותר בארץ....

תחזור לחור שיצאת ממנו

תוציא רשיון , תקנה איזה ב10000 שקל כדי שתוכל לדפוק אוו מכל הכיוונים בלי לבכות על זה ואחרי חצי שנה נדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...