יש לנו 19" ווינר חדש. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לנו 19" ווינר חדש.

Ibrow-Now

Recommended Posts

SONY G420.

בגלל שIIYAMA 454 PRO סופג ביקורות דיי רעות, חוץ מזה למי יש כח לשנות מצב (טקסט, תמונה, וידאו) כל שניה?

דוגמא:

"You dont really need resolution support above 1,600x1,200 on a 19in monitor, but when that level of detail isnt enough, the 85Hz refresh rate at 1,920x1,440 makes this screen almost unique. The Iiyama has plenty to offer, but for the everyday user looking for value for money and first-class picture quality, the CTX and models just inch ahead."

למשל..... ממש ירדו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות זאת...

בד"כ, חומרה שהיא במחלוקת לגביי האיכות שלה - היא די איכותית...

כלומר - שרק על סמך השאלה שלך - ייתכן והייתי קונה את המסך הזה...

(ברור שלא - אני רק נותן דוגמה מוגזמת והמלצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.... הבדל של בערך 100 דולר. תגיד, אתה חושב שיש לי כח לשנות את המצב תמונה מטקסט לוידאו לתמונה? מה אני אידיוט??????????????????????????????? אני רובוט???????? ממש דבילי מי שהחליט שהצרכן צריך לעשות את זה. לפחות שייתנו אופציה שזה ייעשה אוטומטית. חוץ מזה לא שמעתי דברים רעים על (כמו תמיד.....) אז אני לא חושב שIIYAMA עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה413 האח הקטן שלו ותאמין לי שלהעביר מצב זה בכלל לא מעצבן או משגע כמו שאתה מציג את זה.....

אתה לוחץ על כפתור וזה עובר וחוץ מזה אתה לא חייב להעביר מצב זה נראה בסדר גמור בכל מצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ibrow-Now, לא נראה לי שהבנת את משמעות שינוי המצבים האלה...

אתה לא "צריך" לשנות אותם, בדיוק כמו שאתה לא "צריך" לשנות את ההגדרות של ה-Contrast / Brightness כל פעם שאתה עובר בין, למשל, שולחן העבודה לבין משחק RtCW חשוך וסגרירי...

אתה לא "צריך", אבל זה בהחלט יכול להוסיף ולהעלות את איכות התצוגה מעבר למצב הרגיל...

המעבר בין המצבים Text / Picture / Movie הוא לא משהו שאתה "צריך" לעשות, אלא תוספת בלבד לאניניי העיין, כאלה שלא תמיד תוכל להבין (וגם אני לא ממש מבין אותם)...

ממש כמו אודיופילים מטורפים (שאותם אני דווקא מבין), שיכולים לקנות מערכת ביתית ב-20 אלף שקל, ואז להתלונן* על ה-CrossOver של הרמקולים הקדמיים, ולהחליף אותם ברמקולים יקרים יותר, שרק הם יוכלו בכלל לשים לב להבדל בינייהם לבין ב... נניח... 5,000 שקל...

* מבוסס על סיפור אמיתי, Overfl0w, ממש בימים אלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.... הבדל של בערך 100 דולר. תגיד, אתה חושב שיש לי כח לשנות את המצב תמונה מטקסט לוידאו לתמונה? מה אני אידיוט??????????????????????????????? אני רובוט???????? ממש דבילי מי שהחליט שהצרכן צריך לעשות את זה. לפחות שייתנו אופציה שזה ייעשה אוטומטית. חוץ מזה לא שמעתי דברים רעים על (כמו תמיד.....) אז אני לא חושב שIIYAMA עדיף.

לא אתה לא רובוט, לדעתי רובוט קצת יותר חכם.

ולדעתי הוא ממש חכם מי שהחליט להוסיף את הפיצ'ר הזה למסכים המעולים בכה וכה. תבין.. זוהי תוספת! אתה לא חייב להשתמש בה!

איך יעשו אוטומטי? ... מה המסך יחוש... בתמונה? בסרט דיוידי? איך?!?!?

לא שמעת דברים רעים על סוני?.... חבל, דווקא שומעים הרבה בNeoSeeker, .. ותתפלא, האיימהאה יותר זול, נותן איכות ללא פשרות - בכל הגזרות. ונותן גם המון מוספים. כמו גודל פיזי קטן.. כמו שימוש בשפורפרת החדישה והטובה ביותר, כמו רמקולים. כמו כיוון אוטומטי. כמו האב. כמו יציאה לאוזניות.. וכו...

אני פשוט לא מצליח לראות איפה עדיף אנא האר את עיינינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא , לדעתי קצת יותר חכם.

OK. כשתזכר במה שאז רצית אני כבר לא אעזור.

אני מצטער, לא היית לי כוונה להעליב.

זה היה מהסיבה שהטענה לך הוסברה כבר.. ונענתה. ונראה לי ממש לא מובן איך אתה ממשיך להתפס אליה.

בכל מקרה. אנימבקש סליחה ומחילה.

באמת שלא היית לי שום כוונה רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...