Pioneer DVR-A107 Vs. LG 4120B - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pioneer DVR-A107 Vs. LG 4120B

amisha

Recommended Posts

לצורכי אירכוב וניקוי מקום בדיסק

וגם לצריבת סרטי לנגנים ...

מי לוקח:

1.מבחינת תאימות למדיות(לקודים מסויימים!) ?

2.המוצר המוגמר ?

3.תאימות לפורמטים ?

4.מי הכי מהיר בשכונה ?

תאשרו לי אם הבנתי נכון :

-R עדיף לצרכי אירכוב של קבצים ולניגון בנגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמישה,

איזו מן השוואה זאת? אתה משווה DVD דור חדש יותר עם DVD מהדור הקודם?

תסתכל פה ה LG מבחינת מהירות לוקח בגדול כמעט בהכל כולל CD ו DVD. (רק בקריאת DVD ROM ה LG איטי יותר אבל משתמש בחצי מכח העיבוד של פיוניר ומתמודד עם דיסקים פגומים הרבה הרבה יותר טוב).

http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=234&page=Performance

בנושא פורמטים ברור שה LG כי יש לו בנוסף למה שיש לפיוניר  +RX12 ו RAM. פיוניר צורב CD X24 וה X40.

איכות הצריבה של ה מצויינת. גם של הפיוניר. ה מנצח אבל ברמות האלה זה כבר ממש לא משנה. תסתכל על KPROBE של 3 דיסקים זהים שלקחתי מCDRLABS. הLG הוא התמונה העיקרית כשהפיוניר מולבש עליו מצד ימין.

הדבר היחידי שאולי פיוניר יותר "טוב" זה בתאימות למדיות זבל, למרות שיש מספיק מדיות זבל שתואמות ל .

אם כבר אתה משווה אז תשווה את ה LGX16 שייצא, עם ה NEC X16 שייצא עם הפיוניר 108 שכבר יצא. זה יהיה הרבה יותר מעניין.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי הסברון קצר על התמונות שצירפת ?

תודה מראש ..

ולמה את צוחק על הפיוניר אם יש לו תאימות יותר טובה למדיות ?(שלא משנה שהן מדיות זבל אבל הוא מצליח להסתדר איתן וזו עובדה דיי חשובה....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צוחק על הפיוניר, הפיוניר הוא מצוין. אחלה צורב שבעולם, ואם אתה רוצה לקנות אותו אז תקנה. שאלת שאלה אז עניתי. אם אתה מחפש סיבה הגיונית להעדיף אותו אז אני חושב שאין. אבל גם סיבות אחרות הן בסדר (למשל יש פיוניר בצבע שחור).

ה LG הוא צורב יותר טוב מהפיוניר. למה? כי מאז שהפיוניר יצא ועד שה LG החדש יצא היה לאנשי LG הרבה זמן לעבוד על הצורב. וככה זה, הדברים משתפרים כל הזמן. אני חושב שאם הם עולים אותו דבר אז עדיף ה LG. אבל אם הפיוניר מוצא חן בעיניך מכל סיבה שלא תהיה אז הוא אחלה צורב ואתה יכול לקנות אותו בשקט אם אתה מוכן לוותר על ה DL ואםה DVD RAM לא חשוב לך.

למה כתבתי על מדיות זבל "טוב" יותר עם ""?

1) כי יש מספיק מדיות זולות מאוד שאין ל LG בעיה לצרוב עליהם כמו הפרינקו למשל, או ה AN31, וכו'.... אז אם אתה רוצה מדיות זולות אז תוכל להשיג די בקלות. כך שאין זה ממש יתרון.

2) לצרוב מדיות זולות זה סיפור אחד. לקרוא אותן אם יש טעויות זה כבר סיפור אחר ובזה LG יותר טוב מהפיוניר.

3) אני לא אוהב מדיות זולות. אתה שם כסף על מדיות ואז גם אם עובדות בזמן הצריבה לא בטוח שיחזיקו מעמד.

4) אני בכלל לא בטוח שהפיוניר יותר טוב במדיות זולות. מישהו אמר את זה פעם, אז רשמתי שיהיה גם משהו לטובת הפיוניר.

לגבי KROBE אז תקרא את זה (התמונות):

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=77222.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...