כפי שחצי מהפרום אחי הרס לי את הלוח אם קונים חדש.... המלצה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כפי שחצי מהפרום אחי הרס לי את הלוח אם קונים חדש.... המלצה

yosizach

Recommended Posts

המעבד שלי הוא 2.53

אני קונה אני רוצה לוח טוב חזק לאברקלוק

תקציב 600 700 לאינטל הלוח הקודם הצלחתי להגיע לה 3.06 אני רוצה טוב לאינטל שיכל להחזיק מעמד גם בעתיד שאני ילחליף מעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS Deluxe P4P800 865PE

טוב אחי נכסוך ונקנה ועוד משהו כמה הוא עולה ואפשר להזמין אותו באיטרנאט

אה ועוד משהו מבחינת אברקלוק ומבחינת ביצועים הוא היה יותר טוב מהלוח אם שלי sq800 ultra?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי , לא כמו כולם כאן , אני אומר לך ללכת בראש שקט על AI7 שעולה 630שקל בערך , לא צריך יותר מזה , הוא גם מעולה באוברקלוק , וגם בא עם פיצ'רים לא רעים בכלל...

אם אתה ממש מתעקש , אז קח P4P800 , אבל לדעתי ממש אין צורך...

אני ראיתי אנשים שהגיעו לתוצאות יותר מרשימות עם הAI7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אבא שלי צלצל עכשיו והוא אמר עם קונים חדש .

אז להביא לו אחד יותר טוב ממה שהיה לי אני לא רוצה לקנות משהו אחי רק בגלל שאתה רוצה להכויח שאפשר להגיע איתו לתוצאות יותר טובות

איזה לוח אםהכי טוב ? כדי לי לקנות במחיקר 700 800 600 משה טוב חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

DoroZ מאיפה הבאת את זה?

בפורום נהוג לתת הוכחות או איזה שהוא ביסוס לדברים...בבקשה אל תזרוק סתם עיצות בלי ביסוס ואם אתה מכיר מקום "לצריבת ביוס" אני בטוח שכל חברי הפורום ישמחו לדעת עליו.

ולך יוסי

אני נוטה להסכים עם הבחור שהמליץ לך על הלוחות של יקרים מדי לדעתי (יצא להם מוניטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

DoroZ מאיפה הבאת את זה?

בפורום נהוג לתת הוכחות או איזה שהוא ביסוס לדברים...בבקשה אל תזרוק סתם עיצות בלי ביסוס ואם אתה מכיר מקום "לצריבת ביוס" אני בטוח שכל חברי הפורום ישמחו לדעת עליו.

ולך יוסי 

אני נוטה להסכים עם הבחור שהמליץ לך על הלוחות של יקרים מדי לדעתי (יצא להם מוניטין)

אני יחפש לך, אפשרי זה בטוח, בארץ אני לא יודע אם יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...