סקר על יחסים בין המינים הפעם - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר על יחסים בין המינים הפעם

MDK

באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)  

1015 הצבעות

1. 1. באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)

• מתחת לגיל 10...
    • בין 10 ל12
    • בין 12 ל13
    • בגיל 14
    • בין 15-16
    • בין 17-18
    • עוד לא התנשקתי
    • בזמן הצבא..

Recommended Posts

אחרי גיל מסויים גם אתה תהיה בעעעע, ואחרי גיל הבלות (לא כל הנשים אגב נהיות אז בעעע אם הן שומרות על ומטפחות את עצמן) רוב הסיכויים שגם אם תרצה - היא תביא לך סטירה כי להן זה מוציא את החשק יותר מתמיד. מה כן, שמעתי שיש סבתות שמשתגעות ונהיות מיוחמות כמו אייל בעונת הסתיו (תשאלו עובדים בבית אבות שמקבלים כל היום צביטות בישבן). :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משוכנע שתזיין את אשתך כמה שבא לך כשתהיה נשוי, אבל "עד גיל מסוים"? אתה יודע, כשהיא תהיה זקנה יותר גם אתה תהיה באותה מידה, ואם תספיק להתבגר קצת עד אז זה לא יפריע לך כל כך, כי תדע שאתה אוהב אותה ומוכן לתת הכל.. בהנחה שזה יהיה ככה, ואני מקווה בשבילך.

נ.ב. תהיה בטוח שאתה בעצמך לא תשאר השוס שאתה עכשיו (עלק!) בגיל 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מוזעזע שכל כך הרבה לא התנשקו ויש כאלו שרק בגיל 17 ומעלה יצא להם....

איך יכול להיות שיש בני 14 יותר מנוסים??!?!?!?!

לא כולנו יפים כמוך, לא כולנו מעניינים כמוך, בנות לא נמרחות עלינו כמו שנמרחות עליך.

מה לעשות? עולם אכזר וחסר שוויון.

ד"א: אני יכול לגרום לבנות לרחם עליי בקלות ( :'(), נראה לכם זה יעבוד על מישהו והיא תעשה את המעשה האסור (חחחחחחחח) איתי בגלל שהיא מרחמת עליי????

שווה לנסות, לא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה די חובבני

זה שהיא אשתך לא אומר שהיא תהיה קשורה אלייך באמת.....

תזיין אותה כל היום כל יום ימאס לה ומהר....................................

וכמה פעמים לתקן?!?! *אם

עריכה:

לא כולנו יפים כמוך, לא כולנו מעניינים כמוך, בנות לא נמרחות עלינו כמו שנמרחות עליך.

מה לעשות? עולם אכזר וחסר שוויון.

ד"א: אני יכול לגרום לבנות לרחם עליי בקלות ( :'(), נראה לכם זה יעבוד על מישהו והיא תעשה את המעשה האסור (חחחחחחחח) איתי בגלל שהיא מרחמת עליי????

שווה לנסות, לא ::)

יש לך יותר סיכוי לזיין מישי מבוגרת בשביל ניסיון.........

אני לא דוגמן ואני לא הכי מעניין ובנות לא נמרחות עליי מטבען....

מה שכן יש לי אישיות די טובה וחוש הומור ברמה גבוהה.....

כל אחד בתוספת טיפוח עצמי קל ביותר...... יכול להשיג בחורה.... ואני לא מדבר על יב"ז או בר רפאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתפלא על הגילאים. הסטטיסטיקות אומרות מיום ליום הצעירים מתנסים יותר ויותר יחסית לבני נוער שהיו בגילם בשנים עברו (ואני לא מדברת על לפני דור או שתיים). ובמקרה הטוב הנסיון המוקדם הזה הוא בנשיקה תמימה כי מתנסים גם בדברים אחרים - סקס, סמים, ואלכוהול. מה שכן, עם כל ה"נסיון" הזה, הם לא הופכים אחראים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה זה יכול להסביר למה שמתי לב לזה שבני 8 יודעים מאיפה באמת באים ילדים ..

ושאחיין בן 4 של מישהי שאני מכיר מישש לה את השדיים  :-X

יש יותר ויותר מודעות למיניות בקרב בני נוער היום מאשר לפני שלוש שנים נגיד...

שנות ה2000 באו ואיתן המודעות :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתפלא על הגילאים. הסטטיסטיקות אומרות מיום ליום הצעירים מתנסים יותר ויותר יחסית לבני נוער שהיו בגילם בשנים עברו (ואני לא מדברת על לפני דור או שתיים). ובמקרה הטוב הנסיון המוקדם הזה הוא בנשיקה תמימה כי מתנסים גם בדברים אחרים - סקס, סמים, ואלכוהול. מה שכן, עם כל ה"נסיון" הזה, הם לא הופכים אחראים יותר...

הם עושים את ההפך.....

וואלה זה יכול להסביר למה שמתי לב לזה שבני 8 יודעים מאיפה באמת באים ילדים ..

ושאחיין בן 4 של מישהי שאני מכיר מישש לה את השדיים :-X

יש יותר ויותר מודעות למיניות בקרב בני נוער היום מאשר לפני שלוש שנים נגיד... :-X

שנות ה2000 באו ואיתן המודעות

אני הייתי מציע לך להתחפש לאותו ילד בן 4.....

אני חושב שלפני 10 שנים מה שעשו בני 18 עושים בני 16 וככה זה ימשך כל 10 שנים (יעני עוד 10 שנים בני 14 עשו מה שבני 16 עושים)

זה אומר שעוד 80 שנה בני 0 יעשו סקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם באמת צריכים את כל המודעות הזאת? ובטח גם כל הגישה הזאת שאומרת שנסיון מיני זה מה שהופך אותך לשווה, למקובל, ל"גבר שבגברים" לא עוזרת הרבה. גדל פה נוער דיי מפוקר... (זה צרייך להדליק נורה אדומה כשזה בא ממני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול ראיתי תוכנית על קשישים (ישראלים) שמקיימים יחסי מין אחרי גיל (פם פם פם!!) שמונים

אחרי גיל הבלות נשים מפסיקות לייצר את ההורמון הנשי אסטרוגן אז אין מה שילחם בהשפעת ההורמון הגברי טסטסטורן שגורם לחרמנות אז הן נהיות חרמניות

אבל מהצד השני הדימוי העצמי של רובן צונח אסטרונומית וזה מונע מהן להגיע למצבים אינטימיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עושים את ההפך.....

אני הייתי מציע לך להתחפש לאותו ילד בן 4.....

אני חושב שלפני 10 שנים מה שעשו בני 18 עושים בני 16 וככה זה ימשך כל 10 שנים (יעני עוד 10 שנים בני 14 עשו מה שבני 16 עושים)

זה אומר שעוד 80 שנה בני 0 יעשו סקס?

זה בסדר..קיבלתי טעימה ממנה כבר  :-X

אבל תודה בכל אופן על העצה החמה.

ובתיאוריה כן...עוברים יעשו סקס בתוך הבטן ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שלוש השנים לא היה שום הבדל חוץ מזה ש*אתה* היית צעיר יותר ופחות חשוף אל העולם, תאמין לי שגם ההורים שלנו עשו את זה בדיוק כמו שעושים היום, וכן, מן הסתם ילדים בני 8 יודעים מאיפה באים ילדים.. דהה?? זה נורמלי שפעוטות מתעסקים בציצי אחי, תלטש עיניים, תקנא, גם אתה עשית את זה, וגם אבא ש'ך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שלוש השנים לא היה שום הבדל חוץ מזה ש*אתה* היית צעיר יותר ופחות חשוף אל העולם, תאמין לי שגם ההורים שלנו עשו את זה בדיוק כמו שעושים היום, וכן, מן הסתם ילדים בני 8 יודעים מאיפה באים ילדים.. דהה?? זה נורמלי שפעוטות מתעסקים בציצי אחי, תלטש עיניים, תקנא, גם אתה עשית את זה, וגם אבא ש'ך!

אבא שלו הרוויח כפליים.....

גם על אמא שלו (כותב התגובה) וגם על אמא שלו (אמא של האבא של כותב התגובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...