סקר על יחסים בין המינים הפעם - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר על יחסים בין המינים הפעם

MDK

באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)  

1015 הצבעות

1. 1. באיזה גיל התנשקתם עם בת\בן זוג? (הכוונה לנשיקה עם השפתיים או אפילו צרפתית ראשונה)

• מתחת לגיל 10...
    • בין 10 ל12
    • בין 12 ל13
    • בגיל 14
    • בין 15-16
    • בין 17-18
    • עוד לא התנשקתי
    • בזמן הצבא..

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי אני נקרעת מכם... או שיש פה את החזירים הממוצעים "טוב אני מזיין אותה אבל אחרי זמן מה אני רוצה משהו אחר" - רוצה משהו אחר? רוצה לזיין בחורה אחרת כל יום? לך תהיה ג'יגולו, חבר טוב שלי היה פעם והיתרון הוא שאתה יכול לברור את הלקוחות שלך ולהרוויח עד מאות אלפי שקלים בחודש (אבל מורידים לך על כל לקוחה שאתה דוחה).

הסוג השני שאני רואה פה, הוא הסוג הביישן שלא מאמין בעצמו. זה הכל בראש חברה'. אז אחת תסרב, אז עוד אחת תסרב. לא נורא... העיקר שלא תרביץ לכם עם התיק ותצעק "סוטה!" ותביא עם הצעקות שלה כל עובר אורך שיביא לך בעיטה ולכן, דברו בנימוס, חייכו, הסתכלו לה בעיניים ולא על השדיים בתהיה "האם זה פוש אפ???".

יש לי רעיון, אם אתם מעל גיל 16 - תתאמנו כאן: ;D

http://www.newgrounds.com/portal/view.php?id=50364

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נו באמת כאילו שאני יכול לבוא למישהו וסתם לדבר איתהאני בחיים שלי לא ראיתי אותה למה שהיא תדבר איתי חחחח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נו באמת כאילו שאני יכול לבוא למישהו וסתם לדבר איתהאני בחיים שלי לא ראיתי אותה למה שהיא תדבר איתי חחחח  :P

בוא נסתכל על זה ככה, אם מישי נחמדה, עדינה ונראת נחמד תתחיל לדבר איתך, סתם ככה, מתי שאתה מוציא את הכלב לפיפי או הולך עם חברים שלך בטיילת בחוף. לא יהיה נחמד? אפילו שלא ראית אותה אף פעם, לא נחמד לך להתחיל לפתח איתה שיחה?

תחשוב מהצד שלה.. אם לא תהייה דוחה ותיהיה עדין ומנומס סביר להניח שהבחורה די תוחמא מהענין, ותהנה מכל העסק..

אם אתה נראה נחמד (הכל יחסית בהעדפות הקולונריות של הבחורה) היא אפילו תיתן לך מספר טלפון אמיתי שלה ולא עם ארבע ספרות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי להדביק כזה סטיקר על המכונית:

"מזין בחורה אחרת כול יום" ;D

גם אם כל זה היה נכון, כאילו, אז למה אתה פה? אתה לא עסוק בלהתאושש מעוד משגל סוער עם יב"ז או סנדי בר או משהו דומה ולהתכונן לבחורה הבאה שתבוא?

עזוב שטויות, אחי, אני פשוט לא הולך להגיב על זה, אבל אם זה מה שעושה לך את זה באמת שיהיה לך בכיף, לא שהתנסיתי אבל נראה לי שאם יצא לי לנהל אורח חיים כמו שלך אני ארגיש כמו סמרטוט רצפה, ז"א - הסיבה שלך לזיין בחורות זה כדי שתוכל לעשות עוד סימון וי - זיינתי את זאתי, וזאתי וגם ההיא? אתה מזיין כדי לצאת גבר או כדי לחזק לעצמך ת'ביטחון? אני לא מבין ת'מניעים של בן אדם להזדיין עם כל כך הרבה אנשים שונים חוץ מלצאת גבר עם החבר'ה.

למרות שנראה לי שבדית את כל הסיפור הזה, קח את זה עמוק עמוק לריאות ותן תגובה.

Vega

נ.ב. Rule the - הייתי ממש בטוח שזה מה שתחשוב.. (גם אני חשבתי האמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כל זה היה נכון, כאילו, אז למה אתה פה? אתה לא עסוק בלהתאושש מעוד משגל סוער עם יב"ז או סנדי בר או משהו דומה ולהתכונן לבחורה הבאה שתבוא?

עזוב שטויות, אחי, אני פשוט לא הולך להגיב על זה, אבל אם זה מה שעושה לך את זה באמת שיהיה לך בכיף, לא שהתנסיתי אבל נראה לי שאם יצא לי לנהל אורח חיים כמו שלך אני ארגיש כמו סמרטוט רצפה, ז"א - הסיבה שלך לזיין בחורות זה כדי שתוכל לעשות עוד סימון וי - זיינתי את זאתי, וזאתי וגם ההיא? אתה מזיין כדי לצאת גבר או כדי לחזק לעצמך ת'ביטחון? אני לא מבין ת'מניעים של בן אדם להזדיין עם כל כך הרבה אנשים שונים חוץ מלצאת גבר עם החבר'ה.

למרות שנראה לי שבדית את כל הסיפור הזה, קח את זה עמוק עמוק לריאות ותן תגובה.

Vega

נ.ב. Rule the - הייתי ממש בטוח שזה מה שתחשוב.. (גם אני חשבתי האמת)

זה היה בצינויות למרות שעם היתי נשוי היתי מזיין את אישתי כול יום עד גיל מסוים כי אז זה פשוט בעעעע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...