בהמשך לחדשה שבאתר, טוויקים לדום 3..... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהמשך לחדשה שבאתר, טוויקים לדום 3.....

nas

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

humus הזה קיבל תגובה מג'ון קארמק (בכבודו ובעצמו) ולפיה שינה את הטוויק.

עכשיו אין צורך בשורה הנוספת הזאת: PARAM specExp = { 16, 0, 0, 0 };

ובמקום השורה הזאת: POW   R1, specular.x, specExp.x; יש לרשום את השורה הזאת: MAD_SAT R1, specular, 4.0, -3.0;

זה בטח קצת לא ברור פה, אז תכנסו לעמ' 12-13 בדיון ותחפשו תגובות של humus. השינוי אמור להיות יותר דומה למה שהיוצרים התכוונו ואפילו יותר מהיר. נגיד  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפתיחת קבצי הPAK. האם פשוט לפתוח אותם לספריית הBASE? ואחר כך למשחוק את קבצי הPAK המקוריים? ואם כן, האם זה נכון לכל משחק שהוא?

אני מתכוון לטוויק של פתיחת קבצי הPAK, לא מה שצויין בחדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה נכון לכל משחק שמשתמש ב קבצי PAK אבל זה נכון לגבי דום 3 וכן לספריית ה BASE.

ה TWEAK לא אמור לתת שיפורים לכרטיסים של נווידיה ובדיון שם אפילו ציינו את זה (הכוונה לTWEAK של הקבצים עצמם)

אבל הפתיחה של קבצי ה PAK נותנים שיפור בזמני הטעינה ומוסיפים כמה פריימים בודדים לכל כרטיס כי מדובר פה על טעינה מכונן קשיח נטו.

אם מישהו יכול לכין את הקבצים הכי עדכניים לפי הדיון ולעלות אותם לפורום אני מאוד ישמח כי אני כבר מבולבל עם כל השינויים הנ"ל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למחוק שום דבר. תוריד מכאן את הקובץ עם ההגדרות הנכונות. תעשה לו אקסטרקט לתוך התיקיה base. זהו. הטוויק עובד רק בסינגל פלייר, כשתנסה מולטי פלייר המשחק ישתמש בהגדרות של קובץ הpk. המקורי.

עכשיו שכבר לא אומרים שיש ארטיפקטים בטוויק הנוכחי, אני הולך לעשות בנצ'ים עם ובלי הטוויק בעצמי

עריכה: מוזר דווקא יש לי ירידה קלה בביצועים עם הטוויק - 800x600 מדיום, בלי פילטרים, עם כל האפשרויות, בלי V-Sync:

בלי הטוויק: 32.6

עם הטוויק: 31.4

שתי התוצאות הן מהרצה שנייה של הtimedemo.

עריכה שנייה: ניסיתי את הטוויק של Demirug, שוב ירידה קלה בביצועים כמו בטוויק של humus :-\

המפרט שלי:

Intel P4 2.4C

Asus P4P800 Deluxe

2x256MB 400MHz generic

Sapphire 9600P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי השורות שאני מכניס אני צריך לעשות אנטר???

זה בטוח עובד אם עשיתי את זה כמו שצריך?

פשוט לא בדקתי כמה FPS היו לפני שערכתי ת הקובץ אז אם אני אבדוק עכשיו אני לא אדע אם יש שינוי....

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...